Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
14. mar 2010

tak stoho celeho snazenia nedarenia a kazdy okolo mna ma brusko....ja uz dajak nevim co mam robit cely cyklus mam rozhadzany lieky namna dajak nezaberaju spinim...je mi na grc a chce sa mi akurat tak revat

vevericka80
14. mar 2010

aj ja som mala take obdobie....ked som uvidela mamicku s kocikom alebo len male dieta, hned sa mi chcelo revat..potom som sa ukludnila....je mi velmi luto, ze mas rozhadzany cyklus...skusala si aloe berry nektar?

ixi
autor
14. mar 2010

nie ale to u mna je trosku zlozitejsie musim ist na gyndu a jej poviem ze tie lieky mi vobec nezaberaju a je to este horsie nez to bolo ...ja neviem co bude........ ☹

mima263
14. mar 2010

Ahojte baby, je mi ľúto, že ste také smutné. Asi treba vyskúšať všetko, aj tú imunológiu. Aj keď ktovie, či sa to nepodarilo práve kvôli tomu. Možno to len jednoducho nevyšlo.
Aj ja som bola hotová po tom februárovom neúspechu.
Musíme sa otriasť a ísť ďalej

sonulienkas
14. mar 2010

veverička ,ešte to nevzdavaj ,musíš veriť,že tp vyjde

marcelka82
14. mar 2010

Babuľky nebuďte smutné.
vevericka nevzdávaj to. Najdôležitejšia je krv. A ak ešte chceš testovať, tak z prvého moču.
ixi moja prosím Ťa viem ako sa trápiš, tak rada by som Ti pomohla. Len neviem ako.

jajica
15. mar 2010

Dobré ránko splniečka, jáááj aké je to tu smutné ☹ , veverička je mi to lúto, verila som , že spustíš vlnu tehuliek 😝 Ináč kočky, ked som pred týždňom ležala v nemocnici, tak sa ma doktor s údivom opýtal či ma doposiaľ žiadny doktor (ani môj gynekolog, ani Hredzi) neposlal na hematologiu, že možno mi stačí jeden lacný liek, ktorý by mi pomohol a ja zbytočne platím drahé lieky na IVF, že pozná v Ke neakú dobrú hematologičku, ktorá 1 deň v týždni ordinuje aj v Prešove, ale meno mi nepovedal 😒 Takže asi naozaj treba vyskúšať najprv tú hematologiu a imunologiu a určite to netreba vzdávať 😉 Držím vám palce a prajem , aby vás ta depka rýchlo rýchlo prešla 😝 😝

rebeka33
15. mar 2010

Jasica ja som bola u Dr. Hulíkovej na hemato. Ak je to to meno ,viem ti dať telefón, lebo u nich sa objednáva.

vevericka80
15. mar 2010

ahojte zienky....tak mam to potvrdene, nie som tehotna

marcelka82
15. mar 2010

vevericka 😔 😔 😔 😔 😔

sonulienkas
15. mar 2010

veverička -je mi to ľúto ☹

silvia.v
15. mar 2010

Ahojte dievčatá, dlho som tu nebola a ešte som si vás nestihla prečítať. A hneď toto. Veverička 😢 😢 😢 nemám viac slov....
Jajica ty sa drž......a nech ti tie týždne a mesiace krásne pribúdajú......
Ixi, pozdravujem... 😵 😵 😵
Tehuľky drž te sa 😉 😉

zajacik...
15. mar 2010

Vevericka ☹ ☹ ☹
Ixinka ozaj mozno namiesto liekov by ti pomohol nejaky prirodny prosukt alebo nejaka liecitelka, nechces to skusit? Kamoska sa chystala na 3.IVF, ale predtym asi rok pila to aloe a je tehulka aj bez IVF, tak mozno to za pokus stoji.
Vsetkym snazilkam strasne silno drzim palce aby sa im co najskor naplnil sen o babatku 😵 😵 😵

ixi
autor
15. mar 2010

ahojte zajacik ja som sa uz tych prirodnych veci najedla a napila....ale za pokus to stoji zajtra behnem na gyndu tak som zvedava co mi povie 😖
vevericka je mi to luto 😢 😢 😢

kukulik30
15. mar 2010

ahojte..veve.. 😔 😔 😔 ☹

katy2
15. mar 2010

vevericka 😔 😔 😔 prajem vela sily 😔

monikasun
15. mar 2010

ahojte splniecka. vevericka, mrzi ma to 😖 snad najblizsi pokus!

matulka7
15. mar 2010

ahojte,.. vevericka je mi to ľúto, naozaj,.... škoda,.... 😢

alex9966
15. mar 2010

baby na hematologiu a imunologiu vas poslal Hredzi? alebo si to clovek musi zariadit na vlastnu past?

zdeja
15. mar 2010

ahojte...tiez som tu uz dlho nebola, ale ako citam niektore z vas behate po vysetreniach....
ja som si vydupala u mojej gynekologicky odberz na stitnu zlazu a tiez vysetrenie u hemalogicky- dr. Beňova....zatial mam za sebou odbery a cakam na vysledky. vzali mi aj na genetiku a na to sa caka dlhsie.
je este nieco co by sa dalo podniknut??? uz som v stave ze skusim aj neaku tu samanku 😀 hmmm?

lenuliatko
16. mar 2010

Ahojte splniečka 🙂
Mery, Veverička, je mi ľúto, že to nevyšlo ☹ Verila som, že aspoň niekomu to vyjde a prelomí sa smola. Držte sa, veľa síl a čoskoro chuť bojovať ďalej...
Babule, držím palce s vyšetreniami. Už vám ozaj prajem,. nech nájdu niečo, čo sa dá liekmi jednoducho napraviť a budete tehuľky aj prirodzene. Treba skúšať, čo sa dá a pomáha to psychicky, že pre seba niečo robíte.
Ixi, aj teba už nech dajú do poriadku, vidím, že zatiaľ si s tebou nevedia rady, ale isto niečo pomôže.
Marcelka, tvoja Alex vôbec nie je malá, taká akurát, doki to preháňa...
Rozumiem vám, že viaceré depkujete, je to normálne, ale snáď s jarou príde aj chuť a odhodlanie bojovať ďalej, že chytíte nový dych a jar je plodná, vyjsť to môže kedykoľvek. Držte sa 🙂

lenuliatko
16. mar 2010

A ešte som zabudla,
Cmuk, pravidelne nakukujem do dvojičkovských albumov, či rastieme primerane 😉 Minulý týždeň som za 1 týždeň pribrala 0,5 kg a obvod +1cm a teraz za týždeň +1,5kg a +3cm. To sú skoky 😅 A do konca ďalekooooo... A ďakujem za babule, aj mne sa tá fotka páči 🙂 Tvoje slečny sú už kočky veľké, ako rýchlo to zbehne a narastú...

mery35
16. mar 2010

Ahojte splniecka 🙂 🙂 vevericka je mi to velmy luto ☹ ☹ Ja som teraz zacala behat po lekaroch,obvodna mi zobrala krv ,vcera som bola na koznom ,kozna mi dala nejake lieky na vyrazky spitala som sa jej aj na to ci mozem mat alergiu na tie hormonalne lieky ,ze vraj mozem......dnes sombola na sono krku mam zvedsenu uzlinu..... caka ma este infekcne a hemetologia..... papiere na imunologiu uz mam treba mi ich len potvrdit.....neviem ci mi ich moja ginekologicka potvrdi....alex neviem ci by mi to hredzi potvrdil.......

ixi
autor
16. mar 2010

ahojte lenuliatko veru nevedia dnes som bola na gynde vysadila mi dufac a mam prist za dva mesiace ci to prestalo a ak nie tak mi da antikoncepciu ja uz neviem.....

rebeka33
16. mar 2010

ixi- v téme slovenky v reprofite je baba ,ktorá mala x ivf a trápenie roky, a teraz prirodzene zázrak. Napísala mi kontakt na bylinkárku asi 4 strany dozadu ,volá sa bobjan, ale pri mojich schopnostiach ti to neviem preposlať. 😅 Prepáč. Skús, zo zápalom a výtokom ti podĽa mňa pomôže. Ja naozajstným bylinkárom verím, len je ich ťažko vyselektovať od tých šarlatánov.

sonulienkas
16. mar 2010

čaute kočky ,ja stimulujem menopurom na IVf , neviete mi povedať,koľko dni po odbere ja ET , a či sa v SPLNe robí aj predlžená kultivácia PK , diky 🙂

mirka7582
16. mar 2010

ahojte 😀

ixi
autor
17. mar 2010

ahojte baby az na tretej strane 😒 rebeka diky ja sice nemam zapal ani vytok ja proste krvacam ale to je jedno 😠 idem pohladat ten kontakt 😵
sonulienkas hej robia 😉

ixi
autor
17. mar 2010

mirka cav 😀

ogeletka
17. mar 2010

Ahojte.
Prosím môžete sa mi ozvať tie,ktoré chodíte do Splnu a máte endometriozu?JA mám túto dg. a dnes mám potvrdené,že mi 1.IVF nevyšlo.Chcem sa poradiť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre