Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

pimma
17. mar 2010

ahojte baby. dlho som tu nebola, tak citam, co nove.
vevericka, mery.... tak som verila, ze sa podari.. kurnik-sopa ☹ zelam vela vela stastia
tehulky,,, ako rychlo vam tie tyzdne ubiehaju 🙂 uzasne
ja nemam nic nove, stale cakam na mrsku - nechodi, stale nechodi, co je s nou? 😀 BT mam uplne rozhadzanu, ani neviem, kedy ma byt ovulka, ci vobec bude tento cyklus

sonulienkas
17. mar 2010

ahoj ixi , nevieš kedy robia PK ?To navrhuje doktor alebo ako to je? Ja viem ,že musí byť viac vajíčok ,vieš mám 38 rokov a chcela by som to IVF nejako poistiť ,aby to vyšlo , aj keď to sa asi ani nedá.

zajacik...
17. mar 2010

Sonulienka PK navrhuje doktor, pripadne mozes skusit navrhnut ty a uvidis co on na to, ale ani PK nieje zarukou ze sa to podari, ak to ma vyjst tak to vyjde aj bez PK... drzim palce!

Ogeletka mas IP.

Zdravim vsetky SPLNiecka a chytajte virusiky, nech sa na Vas poriadne nalepia
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sonulienkas
17. mar 2010

zajačik , vďaka. 😵

xeroma
17. mar 2010

Ahoj, pimma!!! A KOľký DC si? Ideš hneď skúsiť ketko? Ja som asi tak 2 týždne pozadu za Tebou, tiež negat.

pimma
17. mar 2010

xeroma, chcem hned skusit ket, teraz som este len 21DC ale zda sa mi, ze si este pockam. ty sa tiez hned chystas na ket? ktory si DC?

xeroma
17. mar 2010

pimma, ja som len 12-ty. Tak som si dobre pamätala. Tiež by som chcela ísť hneď na ketko, tak dúfam, že mi ms nepríde až na nejaký 70-ty deň 🙄 To by ma fakt naštvalo..... Tak niekedy po veľkej noci by som mohla ms dostať. To je strašné, raz strašne chceme aby ms neprišla, a druhý raz zase aby čo najskôr prišla....... Tí naši chlapi musia mať z toho poriadny guláš 😀

rebeka33
19. mar 2010

Ahojte,
no aké novinky na koníkovi pár dní mi to nešlo.
ixi - našla si to . Ale asi je to ďaleko ,len možno poradiť cez telefón. Dúfam,že to bude lepšie.
Ogletka- nemám priamu skúsenosť s endometriózov , ale viem že baby s tým v pohode otehotneli a donosili. Viem o svojej kámoške. a oteho prirodzene.
Prajem všetkým pekný večer. 😵

kukulik30
19. mar 2010

ahojte dievcence...prisla som vas pozdravit 😉 myslim na Va..drzkajte sa , nech je jar plodna aj v teto teme 🙂

deny3
19. mar 2010

pekný večer 🙂
s novou verziou koníka aj nové tehulky 🙂 😉

katy2
19. mar 2010

Ahojte, aj ja pozdravujem vsetky a prajem krasnu, plodnu jar 🙂

matulka7
19. mar 2010

Ahojte dievčatá,... 🙂

sonulienkas
19. mar 2010

čaute SPLNky 😉 ,je tu niekto?

ixi
autor
20. mar 2010

ahojte splniecka co to pozeram?novy kono tak dufam ze aj urodnucky 😀 😀

alex9966
21. mar 2010

neviete niektora nazor na IVF SOFT. ake su vyhody nevyhody?

kukulik30
21. mar 2010

ahoj alex...skus sa popytat v tem Reprofit Brno, tam robia IVF soft, pokila viem, v Splne nie....dievcata si to pochvaluju, nie je to tak narocne na organizmus, stimulka je tusim iba Clostilom alebo nejakymi inymi liekmi.. ziadne injekcie, takze predides hyperstimulacii a nadmernemu mnozstvu oocytov 😉

alex9966
21. mar 2010

ahoj kukulik30. viem ze spln to nerobi. ale robia to v iscare v martine. zhanam informacie o vyhodach a nevyhodach. skusim v reprofite. dik za typ.

jajica
22. mar 2010

Ahojte Splniečka, prišla som vás narýchlo pozdraviť, my sa máme ok - stále oddychujeme 😅 , ogeletka k tej endometrioze, ja mu mám tiež, ale iba 1. stupňa, neviem aký stupeň máš ty a otehotnela som napokon po 1. IVF a KETku prirodzene, takže nezúfaj, môžeš otehotnieť aj s ňou
rebeka33 - dakujem za ten kontakt na hematologičku, ale momentálne ho nepotrebujem, ale nikdy nevieš 😉
Ináč všetky vás pozdravujem a prajem vám všetkým, aby s novou verziou pribudli aj nové tehuľky 😉 🙂 😵

vevericka80
22. mar 2010

ahojte splniecka 😉
davno som tu nebola, musela som sa strochu spamatat z neuspesneho IVF-ka......teraz sa uz mam fajn, budem dalej bojovat....v stvrtok ideme do tkaninovej banky na to imunologicke vysetrenie a potom si chcem este vybavit aj hematologiu

kukulik30
22. mar 2010

ahojte
veve..aj my ideme vo stvrtok do tkanivovej banky 😀 kedy mate termin?

vevericka80
22. mar 2010

kukulik na deviatu...zajtra si musim este vybavit ziadanku

kukulik30
22. mar 2010

my sme na 8mu 🙂 ziadanky uz mam potvrdene..takze my sme uz nachystani

monikasun
22. mar 2010

ahojte splnky...tak pridavam sa k "neuspesnym" ☹ veve, kukulik, nemate nahodou vsetky tie papiere potrebne do tkanivovej banky a ziadanky? lebo zajtra mam ist ku gyn zrusit PN, tak by som si to uz aspon dala potvrdit, kedze my sa tam tiez chystame, ale ak by ste mali vsetky podklady, aspon by ste mi to urychlili....drzim prsty! drzte sa!

vevericka80
22. mar 2010

ty si sikovna 🙂 sice ja som tam len dnes volala, takze som ani necakala, ze budu mat volny termin na tento tyzden

vevericka80
22. mar 2010

monikasun ja nemam ziadne papiere, mne pani s ktorou som volala, kazala doniest od gynekologa ziadanky na spermiogram a na protilatky

monikasun
22. mar 2010

takze nie je potrebne vyplnovat ziadne ine formulare?

kukulik30
22. mar 2010

ja som volala minuly tyzden...tak to si mala super, ze nemusis cakat 🙂

monika ☹ ...uz dlho tu nik neprisiel s pozitivnou spravou 😔 je mi to luto...

monikasun
22. mar 2010

vraj dnes pani, co bola predomnou mala pozitivnu krv....ale co z toho mame my??? 😒 smutne...

vevericka80
22. mar 2010

asi tie vyplnia oni ked ich nemas so sebou.....hlavna vec ,aby si mala tie ziadanky....a mozno tvoj gynekolog bude mat aj tie formulare....moja gynekologicka, by ich mala mat

vevericka80
22. mar 2010

no mala som fakt stastie....chystas sa aj na hematologiu?
monika je mi to fakt luto, ale netreba to vzdavat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre