Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dalida
7. máj 2010

Noo, aj ja by som rada vediet co je s Lenuliatkom. Dufam, ze bambulky su este v brusku 🙂 Zajacik, srdecne ta zdravim, speci pozdrav ide pre Zajka 😉 Marcelka, myslim na teba...

Kukulicek, ako sa ti vodi? Ixinka, uz som ta davno "nevidela"... ani ja nemam moc casik prispievat... /pracujem, aby som nasetrila peniazky na.../. Katy, ako sa ti vodi, co Hanka?
Pozdravujem Vas vsetky. 🙂

Ja som 10 tyzden po potrate, m zatial nikde 😒 Dnes nabehnem k lekarovi, nech ma pozrie. Chystame sa zacat opat zabojovat niekedy v oktobri.

eva7780
7. máj 2010

ahojte 🙂 Marcelka to má už za sebou,predchvilou mi prišla sms takehoto znenia: Som štastná mamina,moj pokladik Alexandra sa narodila dnes o 16.20,má 3250g a54 cm 😵 😵 😵
mala ma miery ako modelka 😉 a to mi Marcelka pred obedom pisala,ze ostava v nemocke ,ale ze to bude asi trvat dlhsie kym porodi a mala sa ponahlala

vevericka80
7. máj 2010

kkaty, marcelka gratulujem 😵 😵

katy2
7. máj 2010

Jej, super spravy 😵 😵
kkaty, marcelka, z celeho srdca gratulujem a prajem vsetko dobre 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
7. máj 2010

marcelka katy gratulujem vela vela zdravicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rebeka33
7. máj 2010

KKaty gratulujem.
Marcelka so rada ,že si to zvládla. Krásne rozmery a hodnoty. Gratulujem a prajem veľa zdravíčka a štastíčka. Ak budeš na nete čakám na podrobnosti. Ešte raz veľká gratulácia!!!!!!! 🙂
jasne ,že aj od kkaty. Pozdravujem všetky splniečka. IXI, kukulik ako sa máte ?

kukulik30
7. máj 2010

ahojte , Marcelka srdecna gratulacia, veruze Alex ma miery ako modelka 😵 😵 😵 ..nech ste zdrave a vela mliecka 🙂

deny3
7. máj 2010

marcelka gratulujem, hlavne zdravíčko vám obom prajem 😵 😵 😵 a teraz vidno ako tie utz skreslujú, vraj je nejaká malá. 😒

zajacik...
8. máj 2010

Jeej Marcelka blahozelam k narodeniu babiky, ma nadherne miery 🙂 Prajem vam hlavne vela zdravicka a aby ste boli stastne 😵 😵 😵

Dalidka Zajulko dakuje za speci pozdrav 🙂 A speci pre teba (ale ak si niekto stihne uchmatnut tak kludne) posielame tehu-virusiky, nech sa chytro nalepia 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Ixinka ahoj 🙂

Zdravim vsetky SPLNiecka 😵

marcelka123
8. máj 2010

Ahojte dievcata 🙂
Pisem vam ohladom LENULIATKA, som jej sestra.

Tak Lenka sla do Ke na kontrolu pred vyse tyzdnom a od vtedy si ju tam nechali 😒
Vraveli, ze je trosku otvorena, ze male maju zlu polohu a mozu kopat na nespravnom mieste, namerali jej aj nejake kontrakcie.
Dostava denne infuzie, nesmie chodit, citi sa dobre, len sa jej tam velmi nechce byt... Ostava tam asi az do porodu...
Vsetky vas pozdravuje a asi sa vam ozve az ked budu malicke na svete. Ale zato vas cita na konikovi, cez mobil, ale nemoze prispievat, tak jej nieco napiste, urcite ju potesite, lebo tam nema skoro ziadne rozptylenie. Ak chcete nieco vediet, tak sa opytajte a ona vam da cezomna vediet...

kukulik30
8. máj 2010

jeeeeeeeeeeej, lenusik, tak sa drzkaj, len pekne oddychuj, nech sa male na svet este neponahlaju, este maju veru casu 😵 verim ti, ze to tam nie je bohvieco, ale zase si pod dohladom 🙂tak len vydrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrz a potom sa budete radovat z dievcatiek 🙂
marcelka dakujem za info 😉

steva
8. máj 2010

marcelka gratulujeme a prajeme vela vela zdravicka.
lenuliatko drzte sa,myslime na vas a tesime sa na babulky,ale este nech chvilu vydrzia.

katy2
8. máj 2010

leni, drzte sa... prajem vela sily, drzim palce, aby male este chvilku pockali v brusku.... 😵

eva7780
8. máj 2010

S Marcelkinim dovolením pridávam fotky malej Alex,tá prvá je zo včera 🙂 malá je zlatá,také plné líčka má 😵 😵 😵

deny3
8. máj 2010

krásna je bábika, ešte raz gratulujem 😵 😵 😵

katy2
8. máj 2010

marcelka, malinka je nadherna 😵 tesim sa s tebou 😵

matulka7
9. máj 2010

Ahojte dievčatá,..

marcelka - blahoželám k malej - je proste úžastnáááááááá 🙂 🙂 🙂

Lenuliatko - ty sa pekne držkaj, lepšie je byť pod neustálym dozorom, ako sa doma neustále strachovať, doma by si asi tak neležala a neoddychovala, ved to všetky poznáme,.. opatrujte sa 🙂 🙂 🙂

Všetkým prajem peknú nedeľu,...

zajacik...
9. máj 2010

Marcelka Alex je krasnuckaaaa 🙂 🙂 🙂

Marcelka123 dakujeme za info o Lenuliatku 😉

Lenuliatko mojko tak ty si nam v nemocke? Skoda, no ale ako baby pisali, aspon si pod dohladom... tak nech len babiky v brusku posluchaju a nech sa este neponahlaju na svet, najskor tak na mamkine meninky, dobre? No vidis, a ja som ti minule pisala ze ci si si veci pre babiky neprichystala nejako skoro a veru dobre si urobila ze uz mas vsetko nachystane, to ja este nic, asi ma z toho chyti panika 😅 😅 😅 Tak sa len pekne vsetky tri drzkajte, myslim na vas nech je vsetko v poriadku a nech ste co najdlhsie 3v1 😵 😵 😵

jajica
10. máj 2010

Ahojte Splniecka :D:D
Jééj Marcelka gratulujem, malá Alex je krásna - prajem jej aj tebe hlavne veľa, veľa zdravíčka 😵 😵 😵
Lenuliatka držte sa 😉 🙂

zuzana.dry
10. máj 2010

Marcelka, srdecne gratulujem...prajem vela zdravicka vam obidvom...Lenuliatko, drz sa!! 😉

astrid55
10. máj 2010

caute splnacky,

dlho som tu nebola, vidim, ze sa drzite vsetky, aj nove tvare pribudli...marcelke blahozka a lenuliatku silne drzanie palcov...chcem sa opytat, ci neviete ako to vyzera v Splne? je tam stale vela ludi? pripadne, neviete ako bude Hredzi k dispozicii v lete? minuly rok si pamatam, ze skoro cely august mali dovolenku..vdaka za informacie vopred a drzim vsetkym palce, aj snazilkam aj tehulkam, aj cerstvym maminkam

pimma
11. máj 2010

marcelka.. velka gratulacia 😵
lenuliatko... drz sa a neboj, dobre to dopadne 😉

pimma
11. máj 2010

baby, ked ste sli na ket, kedy ste sa dohodli kolko bubliniek budete vkladat? ja som sa to zabudla opytat a hredzi mim nic nepovedal a uz mam ist len na vklad buduci tyzden.

xeroma
11. máj 2010

Ahojček, pimma písala som Ti v inej téme, ale super, že si tu. Na ktorý DC Ti doki vyrátal vklad? Ja som dnes 2. DC a začala som brať estrimax. Ja si myslím, že vloží podľa toho koľko sa rozmrazí a či budú v poriadku, neviem.

pimma
11. máj 2010

ahoj xeroma 🙂 vklad bude na 17.DC o tyzden v utorok. dnes bol v splne frmol a tak som sa ponahlala,ze som sa zabudla opytat. my mame 9 mrazacikov a chcem dat vlozit 3. asi tam budem musiet este zavolat, lebo co ak mi rozmrazia len 2?tak super, ze do toho ides aj ty, aspon nebudem sama.

katy2
11. máj 2010

pimma, xeroma, drzim palce 😵 😵 😵
pimma, mrazia po 3. Rozmrazia jednu trojku a kolko prezije, tolko vlozia....

xeroma
11. máj 2010

katy, díky
pimma, ja idem v stredu na druhý UTZ a predpokladám, že potom o týždeň budem mať aj ja vklad. Tak budeš týždeň predo mnou. Len dúfam, že to snehuliaci prežijú 🙂 A vevericka ty čo? Si tiež bola v tých termínoch ako my s pimmou....Teraz neplánuješ nič?

dalida
12. máj 2010

Dobry den, splnieckovo. 🙂
Marcelka, Alex je nadherna. Blahozelam a prajem vela zdravicka a stasticka. 🙂
Ketacky, drzim palce. 😵 🤐
Mne moj doki pichol agolutin, m by sa mala dostavit do 14 dni (bola by som rada, ak by neprisla a stal sa zazrak 🤐 )
Katy, je maj... Chystas sa vyzdvihnut si zo Splnu surodenca pre Hanku?
PRE LENULIATKO: pozdravujem ta, prajem ti vela trpezlivosti, pozitivnej energie a dievcatkam posiela speci davku trpezlivosti, nech sa neponahlaju maju cas 😉 Myslim na Vas.
Zajacik, dakujem za tehu virusiky.
P.s. Bola som u Dr. Bobaka. Moje vysledky este nie su kompletne, no manzelov spermiogram nedopadol najlepsie. Ma iba 8% "zdravych bojovnikov", mnozstvo je v poriadku , morfologia hrozna... Pravdepodobne tie potraty boli sposobene aj tymto... Mysleli sme, ze chyba je len u mna a manzel sa nijako neliecil 😔

marcelka82
12. máj 2010

Ahojte babuľky. Pôrod bol hotová katastrófa. Nebudem strašiť. Ďakujem vám veľmi pekne za gratulácie.

Lenka vás pozdravuje a ďakuje, že na nich myslíte.

monikasun
12. máj 2010

ahojte dievcata...tak vidim, ze sa to tu uspesne rozrasta...drzim vsetkym prsty!!!
dalidka, chcela som ti len napisat, ze aj my sme boli u Dr. Bobaka - vysledky uz mame hotove aj ked nemozem povedat, ze su bezchybne...mne zistili plucne chlamydie a hranicne hodnoty borelie (ale to vraj nemalo vplyv na IVF ET) no a manzelov spg vysiel podobne katastrofalne ako vam. Tak nam Dr. odporucil ist k jednemu odbornikovi - sukromnikovi, ktory robi podrobny mikrobiologicky rozbor a ten zistil, ze mm ma pohl.chlamydie a ureaplazmy...boli sme z toho mierne povedane vedla a nechapali sme, ako mm moze mat chlamydie a urea a ja nie...tak mal taku poznamku na kvalitu laboratorii, resp. ich detailnost a rozne stanovene standardy pri vysetreniach, v ktorych mi robili rozbory (ved predsa pred IVF som mala chlamydie a urea negativne!!!!)...Povedal, ze ak mne zistili plucne, tzn., ze na 99,9% mam aj pohlavne, ale mi na to neprisli....kmenovy zaklad plucnych a pohlavnych je rovnaky (alebo nieco v tom zmysle). Nechapeme, kde sme to mohli dostat, kedze co sa tyka vernosti jeden druhemu tak sme si isty na 100% a predtym sme ziadne problemy nemali a ani ziadne priznaky....
No ale postup je taky, ze najblizsie mesiace budeme brat obaja silne antibiotika, snazenie zakazane...potom kontrolne testy a a az potom mozme skusat...Tak snad sa nam potom podari aj prirodzene...
Takze na jednej strane sme radi, ze sa nasla mozna pricina neuspechu...a na druhej strane to znamena dalsie cakanie...ale verime v uspech.

P.S. mozno ani to IVF a ET nebolo potrebne...ale to sa uvidi az neskor....

tak pekny den zienky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre