Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

pimma
29. máj 2010

xeroma, ani nevies, ako ti to zelam 🙂 teraz sa sustred na seba a tie malicke, co mas v brusku 🙂 dnes si 4.den po ket?
ja si myslim, ze mi to raz vyjde a budem mamina, len ma to bude stat viac sil,..
enanena... urobim kompromis, vezmem len 2 estrimaxy miesto 3 a len 2utrogestany miesto 4 a tak to budem brat do krvi.

xeroma
29. máj 2010

Pimma, áno, 4. Ale mám z toho už tiež blbý pocit.........

vevericka80
29. máj 2010

ahojte zienky 🙂
pimma - este nevesaj hlavu, je to iba 10.den, lieky by som urcite este nevysadila
xeroma - opatruj tie 2 fazulky 😵
zajacik - blahozelam k babatku, prajem vam vela zdravicka, stasticka 🙂
lenuliatko - verim ti, ze je ti tam uz dlho, ale pre malicke to treba vydzat
inac ja som po 70 dnoch dostala mrchu...je nejaka cudna, slaba, bezbolestna

katy2
29. máj 2010

@pimma, nevysadzuj lieky... je mi luto, ze dnesne testovanie ta sklamalo.... ale v kazdom pripade pockaj na krv.... teraz (pri pripadnom neuspechu) by ti ms nemala tolko haprovat ako po IVF, teraz by prisla normalne.... ale nadej zomiera posledna, este to nevzdavaj.... myslim na teba....
pozdravujem vsetky....

pimma
30. máj 2010

baby, dakujem vam, ste zlate 🙂
xeroma, ty este mas sancu, ze to vyjde, tak ziadne chmurne myslienky ... 😵 😵 myslim na teba. kedy budes testovat?
vevericka... vcera bol uz 11.den a to by uz bolo vidiet aspon ducha. a este k tomu mi naskocili dalsie vyrazky, to ja uz velmi dobre poznam... mrcha sa blizi 😠
katy.. lieky som nevysadila, ms zatial nikde, ale asi pride az po vysadeni. utorok pojdem na krv, ak nepride ms.testovat uz nebudem. vraj aj krcek by mal byt tvrdy pri tehu a ten moj je ako blato 😝
vcera som sa uz vyplakala, bola som cely den nakupovat, nemohla by som byt doma. dnes uz mi je lepsie. len moj muz nechape, ze preco to nevyslo, ked mrazacikovia boli vraj kvalitni, ja by som mala byt ok ... no, neviem mu to vysvetlit.

melisska
30. máj 2010

pimma suhlasim s katkou 😉 😵 treba pockat, niekedy sa stavaju zazraky 🤐 drzim palceky

pimma
30. máj 2010

meliska... presne po takom zazraku tuzim 😵 😵 😵

katy2
30. máj 2010

pimma, drzim palce 🤐 Strasne....

dalida
31. máj 2010

Dobre ranko, splnieckovo. Pimmka, suhlasim s Katy, tablety urcite nevynechavaj. Pozname xy pripadov aj tu z nasho fora, kedy bol testik neg. a tehotenstvo potom bolo potvrdene... Teraz mi tak akurat prichadza na rozum IXINKA. Ta by ti o tom vedela povedat... 🙂 Myslim na teba a silno drzim palce.
Xeroma, drzkaj sa. 😉
Melisska, zdravim ta. 🙂
Katy, tebe posielam speci pozdrav... 😉 /za to, ze si tu, povzbudzujes a prezivas "to" s kazdou z nas/ 😉 🙂

steva
31. máj 2010

pimma este stale drzime palce a verime na zazrak 😵

kukulik30
31. máj 2010

ahojte kocky..pozdravujem vas vsetky...sledujem , ze sa zacalo opat nove letne kolo stimuliek 😉

pimma..je mi luto negativneho testu 😒 ...kazdopadne srzim paluchy a pockaj do krvicky, ako radia baby 🙂
xeroma, takze ty sa este len chystas testovat...tak tfuj tfuj tfuj , nech tam najdes //
katy a ty ako? uz si bola na transfer? 🙂
lenuliatko odkaz pre teba: drzte sa , viem, ze isto to nie je ziadna slast lezat v nemocke, ale tak je to pore dobro vas vsetkych 😵uz sa to krati a coskoro su babulky s vami 🙂
zajacik malicky sa poponahlaj k zajkovi...asi uz mu bolo dlho,...dufam, ze su v poriadku, asi este v nemocke....ale verim, ze coskor sa ozvu z domu 😵
uz by tu naozaj dobre padlo , keby sa tu objavili pozitivne ohlasy 😖 ani nepamatam, kedy naposledy sa to tu rozbehlo ty, spravnym smerom...
melisska 😉
vevericka, ja som amla tiez taku slabu mrsku a bezbolestnu, zrejme to je dosledok liekov.... 😒 ale ak si nie si ista, tak zabehni na gyndu...

kukulik30
31. máj 2010

stevka ...Jakubkovi posielam pozdravy..uz je velky fesak 😵 😵 😵 opatrujte sa

katy2
31. máj 2010

Ahojte 🙂
stevi, boli ste v sobotu plavat? Hanka mala predtym 39-ky z ockovania, tak sme radsej nesli... Ale nabuduce urcite ideme...
kukulik, nie este nebol.... 🤐
dalidka, dakujem 🙂
pimma, xeroma, drzim palce 🤐 🤐 🤐

pimma
31. máj 2010

ahojte zienky 😵
dalida, steva, kukulik, katy.. dakujem, ste strasne mile 🙂 ms zatial neprisla, ale ani ma brucho neboli,ani krce nemam, tak na co caka ? 😲 zajtra idem na krv a ak nic, tak sa zacnem riadit heslom - co ma nezabije, to ma posilni 😉 a pojdem do dalsieho kola
xeroma, kde si 🙂 ako sa citis? velmi na teba myslim a zelam krasne dve // 😵

pimma
31. máj 2010

kukulik, uz chodis do noveho centra?chystas sa na dalsie ivf ?

steva
31. máj 2010

Pimma paci sa mi tvoj pristup k tomu vsetkemu.vela vela stastia na zajtra. 😉
Kukulik dakujeme,aj my pozdravujeme Samka a tesime sa na spravy od teba.chybas nam tu. 🙂
Katy boli sme plavat,myslela som si ze nieco nie je v poriadku ked ste neboli.ale dufam ze uz je Hanke dobre,ved v nedelu ma velky den a tak musi byt fit.
pozdravujeme vsetky splniecka a myslime na vas.

katy2
1. jún 2010

pimma, myslim na teba a drzim palce 🤐
prajem krasne aj ked stale uprsane rano 🙂

kukulik30
1. jún 2010

ahojte 🙂
pimma...hej chodim a uz cakame iba na schvalenie IVF, zajtra su to 4 tyzdne, takze uz asi aj bude ..a v juli sa ide na vec 🙂
zajtra sa drz... 😉

kukulik30
1. jún 2010

joj dnes sa drz. pimma 🙂 ...som si neuvedomila, ze to si pisala vcera, ze ides zajtra, cize dnes 😀

deni809
1. jún 2010

Ahojte baby,ja som tu nová.Chem sa spýtat ako ste spokojné v Košiciach v SPLNe s dr.Hredzákom.My sme len teraz začali chodit na vyšetrenia,ale už manžel absolvoval spermiogram a výsledky sú také že nám povedali , že asi by bolo najlepšie riešenie IUI.Viete daktorá povedat že aké vyšetrenia nás čakajú,ako dlho to celé trvá a finančne ako to nás zasiahne.Dakujem vopred za odpovede. 🙂 🙂 🙂

melisska
1. jún 2010

dalidka,kukulik,katka,stevi 😉 ahoooooooooooooooooooooooooj
zdravim aj nase nove snazilky 🙂
lenuliatko s uškami 😵
zajačika s maličkým zajačikom🙂 Miškom 😵
pimma,xeroma-ked nejde o život nejde o nič 😉

melisska
1. jún 2010

deni ja som nemala iui, iba IVF a KETy, napisu ti druhe babulky 😉

deny3
1. jún 2010

deni ja som bola 2krát na iui, pred tým, som však musela absolvovať laparoskopiu, keď bolo všetko aj u mňa ok, tak sa nabehlo, cca dva týždne som si pichala injekcie, myslím menopur, na záver choragon a išli sme do centra, kde ráno muž odovzdal bojovníkov a ja asi za dve hodinky som išla na kozu, kde to do mňa vstrekol, nič bolestivé. A počas pichania asi 2-3 krát utz, už nepamätám. To bolo v roku 2008 a vyšlo nás to dokopy cca 7500, sk., ono to záleží od injekcii, ktoré predpíše.

lenuliatko
1. jún 2010

Ahojte babulky 🙂
Včera nás úplne nečkane po piatich týždňoch pustili domkov, normálny šok, lebo už som bola ozaj zmierená, že tam budeme do konca. Ale keďže nález stále rovnaký, výsledky ok, tak nám primár dovolil ísť. Kritické obdobie máme za sebou, už môžem kedykoľvek rodiť a malé budú riadne donosené. V sobotu ideme na kontrolu, lebo rodiť chcem určite tam, tak snáď sa to dovtedy nespusí samo, lebo utekať z Mi do KE... 😒 Možno nás už v sobotu domov nepustia, ale som rada apoň za tých pár dní. V nemocnici bolo celkom fajn, až na ten prvý týždeň, kým som sa s tým zmierila, lebo som šla len na kontrolu a doki ma už domov pustiť nechcel. že vraj na dva týždne... V tom čase ma bolelo hrdlo, takže krv potvrdila zápal, tak hneď stresovali, či to nie je v maternici, zo stresu mi namerali kontrakcie ako pred pôrodom, ale inak nič. Po týždni mi primár povedal, že nález je zlý a ostávam do konca. To som bola asi 32tt a prerevala som pol dňa 😅 Vždy som mala pocit, že mi nič nie je. Nakoniec som si zvykla. Bolo nás tam kopec báb, bolo veselo, vždy s kým pokecať. Zo začiatku som bola ako ihelníček, toľko infúzií, injekcií..., potom sa to ustálilo na jednu infúziu a injekciu denne. Večne monitor, ozvy, tlak,... Ale v pohode, boli sme pod dohľadom a už sa to ozaj krátilo. Rodiť budem takmer isto sekciou, malé sú obe nožičkami dole, bruško je pekný balónik, kopkajú odušu, takže si užívam.
ďakujem všetkým za držanie palcov a povzbudivé slová, veľmi si to vážim. Pripojiť som sa mohla len cez mobil, a aj to sa dalo len čítať, nedalo sa prihlásiť, takže zhruba viem, čo sa tu dialo.
Držím palce všetkým snažilkám, stimulantkám, aj mamuľkám, držte sa všetky, myslím na vás.

rebeka33
1. jún 2010

Ahoj lenuliatko. Ja som sa už na teba vypytovala v inej téme . Trocha som sa bála ,keď zajačik tak náhle porodila a ty nikde. Super ,že ste ešte 3v1 . 😵 V ktorej nemocke si ležala v Košiciach?
Prajem, aby si si užila domou a pohodu ,ale nech ťa všetci obskakujú, aby ste ešte chvíľu ostali pokope.
Prajem pekný večer všetkým splnkám. Pimma ????

dalida
2. jún 2010

Dobry den, splnieckovo. 😉 Lenuliatko, no teeedaaa ty sa ale drzis aj s kockami... 😉 Predpokladala som, ze male Lenuliatka pridu na svet skor ako maly Zajacik 😉 Drzim prstiky a myslim na Vas. 😉 Mame Zajackovej a jej ratolesti posielam speci pozdrav 😵
Melisska, 🙂
Pimmka sa nam neozvala ☹

pimma
2. jún 2010

ahojte baby 🙂 vcera som sa sem nedostala, lebo to tu obsadil manzel 😵
takze krv bola vcera negativna, hcg len 9, ale uz som s tym zmierena a na dalsi ket ideme hned po 2.ms, prva este stale nedorazila 😠
dakujem vam vsetkym,ze ste na mna mysleli 🙂 ste super 😵
kukulik, vela stastia na ceste za vytuzenym babom 😉 isto nam daj vediet, ako to prebieha
lenuliatko... som rada, ze ste uz ok 🙂 onedlho u vas bude veselo 😉 😉
xeromaaaa.. uz si testovala? velmi silno drzim palce 😵 😵 😵

deni809
2. jún 2010

ahojky baby,dakujem za odpovede DENY 3,aj Melliska. 🙂 🙂 🙂 Aspon budem zase o trošku múdrejšia.Nechcem vyzerat ako dajaka p..... ,ale možte my daktorá povedat čo to je KET a OU,lebo už som čitala srtašne vela ale neviem presne nato príst čo to je.Ostatné veci zatial chápem,ale ajtak je to na samí začiatok strašne vela informácií.Zato sa pýtám že ako dlho to potrvá to celé lebo momentálne som vypísaná,a neviem či sa my oplatí vobec vrátit do roboty.Ináč robím v Tescu ako pokladníčka a nie je možné dajak extra z tamad chodit na vyšetrenia. ☹ ☹ ☹ Viem že sa to nemusí podarit na prvý krát ale nádej umierá posledná. 😉 😉 😉 Ináč baby ja tiež každej z nás držím palce,lebo viem čo cítite.Posielam pozdrav pa pa 🙂 🙂 🙂

pimma
2. jún 2010

deni,.. ja ti tiez neviem poradit s IUI, lebo ja som mala IVF a teraz KET, no a ten KET je vlastne kryoembryotransfer, cize vlozenie rozmrazenych embryi, ktore sa zvysili po ivf a boli zamrazene. ta druha skratka asi mala byt OPU a to je odber vajicok, ktore su nasledne oplodnene. neviem ci som ti to dobre vysvetlila, kludne sa pytaj, my ti poradime ak budeme vediet 🙂
ako dlho trva priprava na IUI to tiez neviem.
drzim ti palce a neboj sa, tu sa urcite vela dozvies. 😉

deni809
2. jún 2010

dakujem ti velmi pekne pimma,si zlatá že si my hned odpísala 🙂 🙂 🙂 a áno dobre si to napísala pochopila som to pa pa 😵 😵 😵 ešte by som bola zvedavá na ceny ak dakto vie aspon priblížne,a čo vlastne hradí poistovna,a bude nám treba požiadat o dačo v poistovni 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre