Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dalida
11. jún 2010

Lenuliatko, moja zlata 🙂 Maminka, prajem ti, aby si si svoje zlaticka uzila, aby rastli do krasy, aby bole zdravucke.... 😀 😀 Prajem celej tvojej rodinke vsetko dobro sveta 🙂 Posielam cmuk a velke objatie.

Zajacik, ako sa mas so zajacikom? Ak budes moct, ozvi sa. Posielam ti objatie. 🙂

deny3
11. jún 2010

Lenuliatko gratulujem 😵 😵 😵 nech ti dievčatká robia len a len radosť a nech vás skoro pustia domov

katy2
11. jún 2010

@lenuliatko GRATULUJEM z celeho srdca 😵 😵 😵 😵 Nech ste nadalej zdravucki, tebe skore zotavenie a nech ste cim skor doma.... strasne sa s vami tesim 😵 😵 😵 😵
@marcelka123 dakujeme za info a zelam ti nadherny porod, rychle zotavenie a zdrave dietatko 😵

pozdravujem vsetky....
u mna nic nove.... 7. aj 9.den po KET test negativny 😔 Takze asi zasa nic... Ako vsetky KETka doteraz.... 😔

dalida
11. jún 2010

Katy 😔

melisska
11. jún 2010

Jeeeeeeeeeeeej, dve bambulky, nadhera Lenuliatko, blahozelaaaaaaaaaaaaaam a posielam im pusinku 🤐 😵 😵
Zajačik je už s maličkým zajačikom doma 🙂 su vporiadku a urcite ked bude mat cas napiiiiiiiiiise🙂))) 😵
Katy nemam slov, ale mas krasnu haničku aj jej posielam cmučik🙂))) a este jeden KET pred sebou🙂 pa moja

takyna
11. jún 2010

Lenuliatku srdečná gratulácia ku kočkám veľmi sa teším a pozdravujem 😵 😵 😵 😵

pimma
11. jún 2010

😵 😵 lenuliatko... zo srdiecka blahozelam 😵 😵 nech su malicke zdravucke 🙂 🙂
marcelka123.. drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂

katy.. skus testnut este 11.den, este to nie je stratene 🤐

vevericka80
11. jún 2010

lenuliatko srdecne blahozelam 🙂 😵 prajem vam vela zdravicka, stasticka a radosti

vevericka80
11. jún 2010

ahoj pimma....ako sa mas?

kukulik30
12. jún 2010

@lenuliatko 😵 😵 😵 😵 😵 wau...srdecne blahozelam k bambulkam a prajem hlavne vela zdravicka obom....rychle zotavenie a radostne uzivanie si deticiek 😵 😵 😵 😵 posielam bozteky 🤐 🤐 🤐
@marcelka123 dakujeme 🙂 ...a drzime palce aj tebe 😉 ň
katuska 😔 ☹ ☹

pimma
12. jún 2010

vevericka 🙂 ahoj
neviem sa dockat dalsej ms a pocitam dni 🙂 tesim sa na dalsiu sancu
ako si na tom ty? 🙂 🙂

katy2
13. jún 2010

Dnes zasa neg. Uz viem, ze to nevyslo... Viem, ake to bolo, ked vyslo.... 😔 Zatial to nechame tak, a mozno sa raz odhodlam na posledne KET.... 😔

lauritka
13. jún 2010

katy ☹ mas pravdu, trosku si oddychni. ja mam vysledky v poriadku, v utorok idem za Krausom a spytam sa na to IUI. 😉

pimma
13. jún 2010

katy... to mi je luto 😕 kolko mrazacikov vam este ostalo?

zajacik...
13. jún 2010

Babulky ja len na chvilocku, vsetkym dakujeme za gratulacie 🙂 Uz sme par dni domka, ja som total unavena, no ale vydrzime, nic ine nam neostava... drobcek je v poriadku a to je najdolezitejsie 😉
Lenuliatko gratulujem k bambulkam, potiahli ste to pekne 🙂
Vsetkym snazilkam drzim placeky aby si nasli rychlo // na testikoch, Katy postrehla som ze si po KET, tak drzkam palceky!!! A dodatocne Hanke vsetko najlepsie k 1. rocku, krasne fotky, ako vyrastla 🙂
Zdravim aj tehulky a mamicky a vitam nove SPLNiecka 🙂

pimma
13. jún 2010

zajacik.. ahoooj 🙂 som rada ze ste v poriadku a ze uz ste doma 😵 😵 zelam vam vela stastia a nech ste zdravucki 🙂

deni809
13. jún 2010

Ahojte baby 🙂 ja len na skok.Lenuliatko blahoželám k bambulkám a prajem vela zdravička 🙂 🙂 🙂 Zajačik aj tebe tak isto,neboj sa únava prejde. 😉 potom bude lepšie.Katy je mi to luto 😔 ale nestrácaj nádej 😵 Pimma ako si na tom kedy pojdeš zasa do splnu 🙂 Veverička a ty???Pozdravujem všetky splniečka,držte sa baby 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

deny3
14. jún 2010

zajko super, že ste doma. A tá únava 😒 nechcem strašiť, ale čo je to vyspať sa ? sa mi marí, že niekedy som to asi zažila aj ja 😀

dalida
14. jún 2010

Dobry den, splnieckovo.
Zajacik, tesim sa, ze ste uz domka. 😵 Posielam velke objatie 🙂
Katy, ☹
Lauritka, zdravim ta. Tesim sa, ze si nas prisla "navstivit". Drzim ti palce na IUI.

lauritka
14. jún 2010

dalida dakujem, no dufam, ze sa dohodneme zajtra s Krausom 🙂 malo by to byt podstatne lacnejsie ako v centre...

pimma
14. jún 2010

deni.. do splnu pojdem ked dostanem ms, tak cca o 2 tyzdne 🙂

pimma
14. jún 2010

katy.. uz si bola na krv ?

pimma
14. jún 2010

deni.. vy ste si uz podali ziadost do poistovne?

deni809
14. jún 2010

Ahojte 🙂 🙂 🙂 Pimma ahoj,ešte nie,dneska sme tam boli ale ešte nedošli výsledky. 😠 Máme íst vo štvrtok a vtedy dúfam že už vybavíme všetko.Od pondelka sa vraciam do roboty,a potom ked už začnem stimulkovat 😝 tak zase sa dám vypísat 😀.Teraz už len musíme vydržat pokial nám prídú papiere.No dúfam že to nebude dlho trvat 😵 😵 😵 papa kočeny 🙂

deni809
14. jún 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dalida
15. jún 2010

Dobry den, splnieckovo 🙂 Posuvam nas vyssie. 😉

pimma
15. jún 2010

deni.. papiere z poistovne by ti mohli prist tak za 3-4tyzdne, horsie je to , ze vsetko je zavisle od tvojho ms cyklu a niekedy treba cakat 😒 ja sa z toho cakania niekedy idem zblaznit 😠
katy 🙂 ako?

katy2
15. jún 2010

@pimma nijak... testy stale neg, dnes som vysadila lieky a zajtra na krv ani nejdem.... ☹

@zajacik... gratulujem z celeho srdca 😵 😵 😵 😵

steva
15. jún 2010

Katy ☹
Zajacik gratulujem a prajem vsetko dobre 😵
Pozdravujem vsetkych.

pimma
15. jún 2010

katy. . . ja by som sla na krv pre istotu 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre