Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

matakrok
30. jún 2010

@pimma , joooj...teply kupel, pohar cerveneho vinka a zajtra ju mas mat 😉 no pockaj, ked ti to vyjde na sviatky, tak sa co deje? akoze s a to preklada na dalsi mesiac? 😨

pimma
30. jún 2010

matakrok.. ved to ze neviem, ci sa to nebude musiet prelozit. mala by som tam ist 1-3den ms, ale ked dostanem piatok, tak sa tam dostanem az v utorok a to je uz 5.DC

matakrok
30. jún 2010

@pimma , s tym vinom som to prehnala, asi beries hormony...tak len pol deci 😉 zavolas zajtra sestricke? ja som vela veci nevedela, vzdy som telefonovala, kvoli kazdej drobnosti (kvoli mojmu casovemu menezmentu), sestricka vzdy ochotne odpovedala.
neboj sa, urcite sa to zrealizuje, aby ti dobre bolo 🙂 ved mas este 2 dni 😉 pred sebou

pimma
30. jún 2010

matakrok.. este neberiem nic, zacnem az po prvej navsteve centra. skusim ten teply kupel, deci ruzoveho som si dala, cervene nemam 🙂 a zavolam zajtra sestricke. ved nejake zvysne tabletky mi este doma ostali( estrimax) mozno by som mohla zacat brat ak dojde ms a potom dodatocne pridem na ultrazvuk 🙂 vdaka za radu 🙂 aj ty sa pekne preliec,aby si znova mohla zacat bojovat s nami 😉

matakrok
30. jún 2010

@pimma , 😀 😀 😀
juuj,ja mam doma asi 6 krabiciek troje liekov nepouzitiych, ak by si potrebovala 😉
dakujem, dnes sa mi polepsilo, este dotiahnem neruologicke vysetrenia v panve a snad si aj leto stihnem uzit 😖
tak se 3m a drzim palce. 😉

pimma
30. jún 2010

matakrok.. dakuje, tiez este nejake mam 🙂 aj ja drzim palce a uzivaj leta 😵

pimma
1. júl 2010

ahojte 🙂 dnes dosla ms.. zajtra idem do centra a zacinam znova 🙂
ako sa mate?

katy2
1. júl 2010

@pimma super si to stihla, uplne ukazkovo.... drzim palce, aby to do tretice vsetko dobre dopadlo 🙂

matakrok
1. júl 2010

@pimma , prima! 🙂 😅 do tretice vsetko dobre!

pimma
2. júl 2010

katy.. matakrok... diky baby.. ste zlatunke 🙂 dnes som bola v splne, zacinam papat tabletky na ket. inak objednala som sa aj na imuno a hemato vysetrenia. imuno mam mat buducu stredu a hemato az niekedy v polovici augusta.dnes som uz nestihla svojho gynekologa a vseobecna mi nechcela dat vymenny listok na imunologicke vysetrenie ☹ utorok to asi nestihnem vybavit a stredu uz ideme s manzelom na konzultaciu. myslite, ze by im stacilo priniest ten listok aj dodatocne?

pimma
2. júl 2010

@xeroma @vevericka... kde ste? 🙂

vevericka80
2. júl 2010

@pimma som tu, len nejak v posledne dni nic nestiham....super, ze uz zacinas...prajem ti stastny koniec 🙂 ...ja si este musim pockat na dalsiu mrchu, ale mam z toho zmiesane pocity... raz sa tesim a raz sa zas velmi bojim 😔

xeroma
3. júl 2010

Čaves, baby!!!!!!! Tak po dlhšom čase.......
Pimma, ja predpokladám, že pôjdem do splnu na budúci týždeň, takže zase budem jeden týždeň po tebe 😀 Super, že si si dala spraviť vyšetrenia. Ja som rozhodnutá, že keď to teraz nevydá, idem do Martina k dr. Tomášovi a tam robia komplet vyšetrenia, tak kým mi schvália žiadosť na druhé IVF, zatiaľ mi ich spravia tam. Tak sa teším na spoločné stimulkovanie.....

deni809
3. júl 2010

ahojte baby 🙂 pimma drzím palce velmi silno aby to dobre dopadlo,xeroma aj tebe samozrejme 😉 baby dufam ze uz coskoro budete tehulkovat,ja si este trosku pockám ☹ dajak mi to nevychadza okolo 20.eho budem volat ci došli papiere z poistovne,baby ako to je vlastne,otazka:pride ms.potom na 18 den dostanem injekciu,potom počkám na dalšiu ms.a po ms zacnem stimulkovat???????????? 😵 😵 😵 dakujem za pomoc 🙂 🙂 🙂

deni809
3. júl 2010

@teleranka,ahoj mi sme posielali žiadost 18.6. ano čitala som ten papier aj som si to prefotila mam tam:Decapeptyl dep. a Menopur. 😅 😅 😅 papa

teleranka
3. júl 2010

@deni809
ajoj, to iste predpisal aj mne....drzim Vam palceky, napis potom IP, ako sa citis, co nove.....

matakrok
3. júl 2010

ahojte baby🙂 tak ako vikendujete?
pimma- drzim prsty , napis potom ako to beží u teba.
xeroma- ideš potom do Heliosu? držím palce že by si nemusela po tomto pokuse;)
deni809- ja som si zase pichala Gonal a Pregnyl na stimulaciu. prečo sa líšia lieky u žien? kvôli horm. profilu?
mám dobrú správu, dnes ma normálne prepadlo zdravie a bolesti tam dole po mesiaci ustupili. dúfam že sa už nadobro stratili . pekný slnečný a veselý vikendik všetkým želám!

katy2
3. júl 2010

@matakrok som rada, ze ti zacina byt lepsie....
lieky sa lisia v zavislosti od zdravotneho stavu, typu neplodnosti prip. od HP.... Inak gonal a puregon su najkvalitnejsie ale aj najdrahsie stimulacne injekcie... a ich vyhodou je pero.... fostimon, menopur a pod. su lacnejsie a ich nevyhodou je, ze ich treba miesat a nie je k nim pero. Pichaju sa normalnou ihlou a striekackou....
vsetkym stimulantkam aj buducim drzim palce....

xeroma
3. júl 2010

matakrok, plánujem iscare. Prestúpili mi tam kamošky a sú veľmi spokojné...., máš pravdu, že najlepšie by bolo, keby som tam vôbec nemusela ísť.............................. ☹

matakrok
3. júl 2010

vďaka Katy... musím este dávať pozor, aj keď je leto, môže to byt stále zradne.🙂
aha, tak to som nevedela o tých liekoch. viem že sú aj iné. no veru, tieto iba dvoje má spolu vyšli na nejakých 300 Euro.

xeroma-aha, mojej kamoske kamosky šli z Ke zase do Heliosu. ak vieš porovnať, v com sa podľa tvojich známych líšia tieto 2 CARy?🙂 dik za odpoved🙂

xeroma
4. júl 2010

matakrok, neviem to porovnať s heliosom, ale čo som tu čítala, tak si myslím, že je to aj tam dobré. Ja som sa pre iscare v MT rozhodla preto, lebo som na nich ešte nepočula niečo negatívne, baby vraveli - prístup úžasný, všetko vysvetlené, máš pocit, že robia pre teba maximum. Aj tu na koníku sú samé pozitívne ohlasy. Tak sa tam už aj celkom teším.

matakrok
4. júl 2010

xeroma, ďakujem za odpoved🙂 je to pre mna dôležité...

pimma
6. júl 2010

ahojte.. par dni som tu nebola 🙂
vevericka.. mam tie iste pocity
xeroma.. to je super,ze opat budeme spolu 🙂 🙂 🙂
deni.. dakujem, ja tebe tiez drzim palce na ivf 🙂
matakrok.. pomaly sa to vlecie.. pocitam,ze okolo 16.7.by som mohla ist pre moje bublinky 😵

pimma
6. júl 2010

ako sa dostanem k dr.bobakovi na imunologicke vysetrenie? netusim, kde to je 😒 a nestihla som vybavit ani vymenny listok,tak neviem, ci nas zajtra nezrusia 🤐

lauritka
6. júl 2010

pimma mozes sa dohodnut, ze vymenny listok donesies spolu aj s spg 🙂
pytaj si kelimok, ked to urobite doma, ale musis doniest co najskor.

vojdes na polikliniku SNP a ides po pravej ruke uplne dozasu na koniec, potom zabocis do lava a hned doprave ku vytahom.. tam na 7.poschodie.

mirka7582
6. júl 2010

AHOJTE BABULKY tak od zajtra si zacinam pichat nemupur 😀 kto ste ho mali alebo mate??? zobrala som si dovolenku

pimma
6. júl 2010

@lauritka myslis este v ten isty den? no uvidim,ci zozeniem mojho gyn. ak nie, tak sa preobjedname 😅 dakujem za vysvetlenie
mirka.. vela stastia 🙂

lauritka
7. júl 2010

@pimma mozes sa ist objednat, zobrat kelimok a povies, ze vymenny listok donesies rovno so vzorkou, alebo ked prides na krv, neviem teda , ci idete obidvaja na imuno.. tebe beru len krv.

mirka7582
7. júl 2010

dievcata uz to mam za sebou uff 😀 dakujem, pimma

pimma
7. júl 2010

mirka.. super.. si sikovna 🙂

@lauritka boli sme tam rano, sestricka je velmi zlata, vzala nas aj bez listka, mali sme pohovor s dr. a vzali nam obom krv. dala mi papiere na vysetrenia pre mojho gyn.na podpis a prinesiem ich co najskor.dakujem ti za pomoc 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre