Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
27. júl 2010

@musulik vitam ta medzi nami.... je to tazke rozhodnut sa pre dane centrum...aj ja som sa tak rozhodovala a v podstate nikto mi nevedel povedat ktore je to lepsie..... tych 6 rokov je dost...... tie pocity, ktore si opisala velmi dobre poznam, najtazsie je, ked mi niekto oznami cakaju dieta a pri tom sa brali neskor alebo len nedavno sa zacali snazit.... prajem ti aby si sa rozhodla spravne a aby si sa cim skor dockala vytuzeneho uzlika...ked budes mat nejake otazky, kludne sa pytaj, rady odpovieme 😉

deni809
27. júl 2010

pimma 🙂 je mi to luto ☹ ☹ ☹

pimma
27. júl 2010

@deni809 vdaka.. musim ist dalej. ty si na tom momentalne ako?
@musulik vitaj 🙂 zelam vela stastia pri spravnom rozhodovani

xeroma
28. júl 2010

Baby, som dnes 7. deň po kET a mám // 😀 Síce druhá slabá ale viditeľná!!!! Držím všetkym palce!

matakrok
28. júl 2010

@xeroma ahoj, som tu davno nebola.
a co to citam! perfektne! velmi potesi a motivuje,ke d vidim,ze niekto ma uspech! 🙂 drzim palce vsetky velmi silno, dotiehni to do konca! 😉

mirka7582
28. júl 2010

ahojte aj vas bolelo brusko po et mna boli ale nie vzdy

mirka7582
28. júl 2010

@xeroma GRATULUJEM 😀

vevericka80
28. júl 2010

@xeroma gratulujem, to je perfektna sprava 😵

musulik
28. júl 2010

Ahojte dievčatá 🙂 Dakujem pekne za milé privítanie..ešte som sa chcela opýtať, hrabem sa tú tým internetom, či nemá nááhodou niektorá z vás skúsenosti s Jonášovou metódou..lebo uvažujem aj nad tým,že ešte by som objednala presné výpočty a vyskúšala, či nevyjde aj táto možnosti..neviem, nejako som si UO stále držala v sebe ako zadné vrátka a poslednú možnosť, tak by som chcela vyskúšať aj toto..čo vy na to? :D

mirka7582
28. júl 2010

@musulik ja som mu pisala ale musis mat pravedilnu menzes a bmusis byt v poriadku 😀

vevericka80
28. júl 2010

@musulik ja som tu niekde citala, ze je to len pre zdrave pary

musulik
28. júl 2010

Však ja ju mám pravidelnú, len slabšiu a cyklus tak 35-dňový :D....tak teraz neviem...či sme zdraví alebo nie..aj ked, manžel má horšie výsledky, ale raz mu povie jeho lekár, že na jeho počet spermií je to ok, potom môj lekár povie,že nie a tak sa točíme stále dokola...

mirka7582
28. júl 2010

@musulik skus mu napisat vsak uvidis zato nic nedas 😉

dalida
28. júl 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo.
Nemam cas prispievat, ale myslim na vas a silno drzim palce kazdej 🙂
Xeroma, dakujem za krasnu spravicku. 🙂 Hned sa to tu lepsie cita 😵 Drzim prstiky.

vevericka80
28. júl 2010

@dalidka ahooooj...uz som ta tu davno nevidela...ako sa mas? co noveho?

xeroma
28. júl 2010

Baby ďakujem.Pimma, vevericka, dalida, mirka, matakrok - všetkým vám prajem, aby ste našli // čo najskôr. Je to super pocit, ale ešte je dôležitá krvička - hcg a srdiečko. No dúfajme, že všetko bude ok. Dalida, kde si sa stratila?

mirka7582
28. júl 2010

@xeroma nem 😀 as zaco

matulka7
28. júl 2010

Ahojte, hlásim na 13 deň po KET - HCG 317,8,...... je to dobré?ja som bola nakrv v blave, a tam som sa nechcela vypytovať 😝 , lebo prišiel niekto na krv sumelým oplodnením - kukali na mňa ako na UFO. sestrička vsplne povedala, že je to dobré, 10.8. mám UTZ. Xeroma - gratulujeem ,... pimma - vydrž - všetko príde - nebojaj, babenky držtesa,.. pozdravujem Vás všetky ,.....papa

katy2
28. júl 2010

@matulka7
@xeroma to su super spravy 😵 😵 😵 😵 😵 drzim palce nadalej a potichu blahozelam 🤐 😵 😵 😵 😵

vevericka80
28. júl 2010

@matulka to je super sprava ...gratulujem 😵 😵 😵 ...tieto pozitivne spravicky mi dodavaju energiu, nadej, ze sa to moze podarit

xeroma
28. júl 2010

matulka, na UTZ ideš do splnu alebo k svojmu lekárovi?

katy2
28. júl 2010

@xeroma urcite do splnu....

matulka7
29. júl 2010

Na UTZ idem do splnu, potom už len k svojmu lekárovi,.. tak som sa pýtala - sestrička mi to vysvetlila,.....oh - ona je taká zlatá,,.... 🙂 🙂 🙂

dalida
29. júl 2010

@vevericka80 Dakujem, za opytanie 🙂 Mam sa fajn.
@xeroma nikde som sa nestratila. Stale som tu. Len teraz som v stadiu... takom pracovnom, takze nemam nic nove 😉
Vsetky Vas pozdravujem 🙂

deni809
29. júl 2010

ahojte baby 🙂 @pimma ahoj 😎 ,ja momentalne len čakám,lebo ked došli papiere tak už bolo neskoro na prvú injekciu 😝 zase ked teraz v auguste dostanem ms.tak už v splne budú mat dovolenku. 🙄 Takže čakame až do septembra na prvú inj. a potom začnem v oktobri.Je to dost dlhavé,stále sa to len posúva,čo už teraz musím vydržat. 😒 Pozdravujem Vas všetky,držte sa 🙂 Xeroma gratulujem je to super sprava 😵 😵 😵

mirka7582
29. júl 2010

ahojte babulky dnes ako sa mate ??? 🙂

mirka7582
29. júl 2010

@matulka7 ahoj matulka mala si biely vytok ja som 3den po ket 🙂

vevericka80
29. júl 2010

ahojte zienky 😉 @deni809 viem, ze to cakanie je hrozne, ale urcite sa oplati..len vydrz, snaz sa niecim zamestnat, lebo ked clovek na to tak velmi nemysli, tak cas ide rychlejsie 🙂
@mirka7582 ako sa mas? oddychujes?

mirka7582
29. júl 2010

@vevericka80 ahoj 😀 ano dyxujem brusko ma uz vobec neboli ☹ robi mi to trosku starosti no dnes mi bolo zle velmi som smedna ale inak ok

matulka7
29. júl 2010

Mirka7582 - ten biely výtok - nemôže byť následkom utrogestanu?ja mám biele špinenie stále, myslím si, že je to od neho,....

Vevericka80 - pozdravujem ťa a držím prstíky,....
Xeroma - ty kedy ideš na krv? ako sa máš?

Všetky pozdravujem,.. papa 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre