Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
20. okt 2010

Ahojte,
Kukulik, gratulujem z celého srdca, tak sa konečne podarilo. Stráááášne držím palce. Teším sa s tebou 🙂
Ahojte všetky, nestíham, nestíham. Ale s nostalgiou stále na túto tému spomínam, čosi sme tu zažili 😉 Ani sa mi veriť nechce, ako to zbehlo.
Držte sa všetky, snažilky, mamuľky, tehuľky, deťúrence.
Zajačik, ty si sa kde úplne vyparila? Ako sa má drobec? Nejakú fotku nehodíš do albumu?
My sa máme fajn, rastieme, akurát idem zaľahnúť, som zmordovaná, dnes sa babám nechcelo zaspať 😝

zuzu100
22. okt 2010

Ahojte,
absolvovala niekto z Vás IUI u Hredzáka? Aký bol postup? Podarilo sa na 1. krát?

deny3
22. okt 2010

@zuzu100 dvakrát, nevyšlo to, ale upozorňoval ma dopredu, že úspešnosť je 8-10%. Postup skoro ako pri IVF, pichala som si menopur cca dva týždne, medzitým som bola asi dvakrát na utz, v deň D ráno odber od mm a o pár hodín to vstrekol do mňa, žiaden bolestivý zákrok.

zuzu100
23. okt 2010

@deny3 Ja som bola na IUI 1.krát, štvrtok som bola na hcg test, ale nevišlo to. ☹ ☹ ☹ Užívala som clostylbegit od 4. dňa 1x1, na 12. deň pichli mi Pregnyl, na 14. deň IUI a potom už iba čakaknie.... 😒

ajena
23. okt 2010

@kukulik30 veľmi sa s tebou teším a prajem krásne tehuľkovanie

deny3
23. okt 2010

@zuzu100 to si bola na Rastislavke?kamoška tam absolvovala už 4krát IUI a nič.

zuzu100
23. okt 2010

@deny3 Neviem kt. CAR je na Rastislavke. Ja som bola u Hredzákav v SPLN-e.

deny3
23. okt 2010

@zuzu100 aha, no mne to príde divné, stimulovať s clostilbegitom, možno preto, že ja som si pichala do brucha. Lebo mne tie lieky predpísal ešte gynekológ, prv než som začala chodiť do splnu. Ale aj na Rastislavke to tak robia, tak asi je dobrý aj na to. Neviem potom, podľa čoho sa určuje, či stačia tie lieky alebo si treba pichať.

zuzu100
23. okt 2010

@deny3 Bola si tiež u Hredzáka? Pred IUI pichala si injekcie??? A po IUI užívala si lieky? Lebo čítam, že snažilky zvknú užívať po IUI ešte tabletky. Hredzi mi nedal nič.

deny3
23. okt 2010

@zuzu100 áno, u neho. Už si nepamätám, ktorý deň cyklu som začínala, ale normálne som si pichala menopur do bruška, cca dva týždne, potom podľa utz som pichla choragon, o dva dni sa išlo na zákrok. Brala som utrogestan, teraz nie som si istá či aj niečo iné. Na IUI som bola v 2008, ale nejak už nepamätám podrobnosti.

zuzu100
23. okt 2010

@deny3 Tak to je naozaj čudné...aké problémy ste mali, ak sa môžem spítať? Menopur je meno tej injekcie? Poisťovňa hradila cenu? Nehnevaj sa , že mám tolko otázok, ale už mám v hlave chaos... 😒

deny3
23. okt 2010

@zuzu100 žiadne problémy sme nemali, len sa akosi nedarilo a vek ma tlačil. Menopur sú tie injekcie, aj pri IVF sa s nimi stimuluje. Asi niečo hradila, ale aj ja, cca 5000, sk.

zuzu100
23. okt 2010

@deny3 ani my nemáme žiadné problémy 😒 😕

zuzana.dry
24. okt 2010

Aj ja gratulujem tehulkaaaam...vsetkym drzim palce...my sme to absolvovali 2x a neuspesne...no mame synceka, ktory sa nam nejak podaril prirodzene...bude mat 14 mesiacov a ja som pred mesiacom zistila, ze som znova tehotna🙂)....prajem vsetkym zazit takuto krasnu radost...zdravim vsetky...

deny3
24. okt 2010

@zuzana.dry gratulujem k tehotenstvu 😵 nech sa podarí do zdarného konca 🤐

@zuzu100 aj mne sa pred dvoma mesiacmi podarilo prirodzene otehotnieť, ale žial v 6TT ....... Takže možno sa aj vám podarí prirodzene 🤐 😵

dalida
25. okt 2010

Dobry den, splnieckovo. Vsetkym tehulkam blahozelam. 🙂
@zuzana.dry mam radost, neskutocnu. Prajem bezproblemove tehulkovanie 🙂
Ja zacinam pichat vcielky od 27. uvidime ako dopadneme. Drzte nam palce.

dorotka66
25. okt 2010

ahojte aj všetkým gratulujem 🙂)) dnes sme boli v splne na 3 odbere a tu som čítala, že by mal byť aj 3 ultrazvuk. no nebol. vraj len 2X U a 3x odber. neviete mi prosím poradiť, či to bolo ok? o týždeň máme ísť na konzultáciu, manžel bol na kontrolnom SP (prvý bol dosť zlý). a ja už mám skoro 35, neviete mi poradiť ako dlho môžeme čakať na IUI ? a ako dlho trvá príprava? vopred ďakujem všetkým za info 😉

anika142
26. okt 2010

ahojte, ja chodím tiež do splnu som práve v období po ET. V piatok idem na krv tak uvidíme čo z toho bude. Mala som vložené 2 embryá.

vevericka80
26. okt 2010

@anika142 drzim ti palce
vsetkym tehulkam blahozelam

anika142
26. okt 2010

@vevericka80 ahoj dakujem ti velmi pekne

anika142
28. okt 2010

ahojte, takze moje 1. IVF je neuspesne. ☹
bola som na krvne testy. mame este 2 mrazacikov tak ideme na to

franina
28. okt 2010

anika to mi je luto ☹

dalida
29. okt 2010

@anika142 na prvykrat to nemusi vzdy vyjst. Prajem vela sily do dalsieho boja... ako sa hovori: KET to isti. 😉 Myslim na teba, drzim ti palce. 🙂

anika142
1. nov 2010

ahojte, chcem sa vas opytat ci ste niektora brala Calibrum Babyplan, ja som sa doktora pytala a on mi odpovedal, ze vraj to nema ziadny vplyv uvazujem o tom. Ci to nepomoze predsa ku KETu a aj po prenose. Ja som citala, ze niektore baby to brali. Brala to niektora? Co si o tom myslite?

franina
1. nov 2010

@anika142 ahoj ja si myslim ze ti to asi nepomoze k pozitivnemu, alebo negativnemu Ketu, ale ublizit ti to neublizi, to je pre zdravy vyvin dietatka...

dafy
1. nov 2010

Ahojte Splniečka 🙂 davno som tu nebola nemohla som pretoze ma to vtedy dost psych.zložilo takze som sa vzdialila
Kukulik takze predsa to vyslo Gratulujem 😀

pozdravujem vsetky splniecka a hlavne tie ktore si ma pamätaju 😀
vsetkym drzim palce....ja este sice mam 2 bublinky u Hredzaka ale uz ich asi tam necham myslim ze to nema zmysel 😒

mravvcek
2. nov 2010

Ahojte 🙂 babulky potrebujem od vas radu.Som objednana na operaciu,teda laparku a chcem sa opytat ci mi neviete poradit,kde by bolo najrychlejsie interne a anestez.vysetrenie.Chodite do nemocnice vedla splnu,ked mate pred zakrokom?Alebo kde?Ako to tam bezi? 😉

franina
2. nov 2010

@mravvcek tak ja ked som isla na laparku, ja som bola v starej nemocnici a tam mi urobili aj vysetrenia, ci uz to bolo interne alebo anesteziolog, to ma vsetko poslala moja gyndoska a vsetko po ruke v starej nemocnici, nikde som nebehala....

@dafy a preco to uz nema zmysel? ked sa mozem opytat..... 🤐

deni809
2. nov 2010

Ahojte babulky 🙂 🙂 🙂 Konečne som tu,nemala som počítač 3 týždne.Medzi tým už mám za sebou stimulku,dnes sme boli na ultrazvuku,vraj sú tam dajaké vajíčka.Tak uvidíme,štvrtok mám odber dúfam že všetko bude v pohode.Dnes si idem dať pichnút pregnyl na pohotovosť o 21,00 😅 @pimma ako si na tom? @dalida ešte stimuluješ?Pozdravujem všetky splniečka 😵 😵 😵

pimma
3. nov 2010

baby, som tehotna 😵 😵 😵 ale skoncila som na 9 dni v nemocke s OHSS, az dnes ma pustili. liecit sa to bude este par tyzdnov. este sa ozvem, teraz musim lezat.
pozdravujem vsetky a drzim silno palce 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre