Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

anika142
25. nov 2010

ahojte dievcata, chcela by som sa opytat. Ked ste mali neuspesne IVF po vysadeni liekov ste dostali mrchu. A tu nasledujucu ste dostali podla kalendara, alebo tie lieky este ucinkovali a ste tu druhu dostali neskor? Ja by som ju mala dostat podla kalendara v pondelok. No bolesti nemam ako vzdy pred mrchou mavam tyzden bolesti. Ked som vysadila lieky po neuspesnom IVF tak som o 3 dni dostala mrchu no trvala 10 dni. Mala som 12 vajicok ktore isli von tak si myslim, ze to koly tomu trvala dlhsie.
Chcela by som stihnut KETKO do vianoc no ak ju nedostanem tak to asi nestihnem. Neviem ako tam maju dovolenky.
Pekny den.

pimma
25. nov 2010

@anika142 ja som ms dostala asi 2-3dni po vysadeni liekov a druhu az o 40dni. do vianoc to asi nestihnes, ale v januari nech sa ti dari 🙂

pimma
25. nov 2010

baby, bola som dnes na ultrazvuku a mame 2 srdiecka 😵 😵 😵 ale TP sa nam o dost posunul, takze som opat len v 5tt. vraj sa to pocita podla velkosti dutiniek. no tesime sa aj tak 🙂 🙂 🙂
dalida.. velmi na teba myslim, rychlo sa uzdrav, aby si si mohla ist pre mrazacikov 😉 drzim palce

pimma
25. nov 2010

no hovorili ze 5tt a tu mi naskocil 6tt 🙂

anika142
25. nov 2010

@pimma ahoj, dakujem ti za povzbudenie. Tebe drzim palceky a prajem kraaaasne tehotenstvo s uspesnym koncom. No to musi byt radosti. Dufam, ze tu radost prezijem aspon raz aj ja.

anika142
25. nov 2010

@pimma inac teraz ma napadlo ze asi pred pol rokom som si nasla ako sa to cele embryo vlastne vyvija a pamatam si z toho aj take nieco ze sa pise ze srdiecka zacnu tlct v 6 tyzdni tehotenstva no skutocny vek embrya su 4 tyzdne ale kedze sa to rata od poslednej menstruacie pri prirodzenom pocati tak sa priratavaju 2 tyzdne. Cize je otazne ci lekar ti povedal skutocny vek embryi a budu ti to ratat podla skutocneho veku podla velkosti ako si napisala. Tym padom tvoje tehotenstvo by nemalo trvat 40 tyzdnov ale menej. Mna presne toto zaujimalo este pred ivf ako sa to vlastne rata pri umelom oplodneni.

pimma
25. nov 2010

@anika142 tiez som z toho popletena. povedal,ze som 5tt a urcil termin 27.7.2011 co je tych 40t. takze fakt neviem, ale spolieham sa na to, ze on by to mal vediet 🙂
anika.. urcite sa raz dockas 🙂 a nech je to co najskor 😉 vysetrenia si si dala urobit pre istotu? hematologiu a imunologiu , popripade stitnu zlazu?

steva
25. nov 2010

Pimma gratulujem k dvom srdieckam.krasne. 😵 😵 😵 podla mna si uz dalej,srdiecka vidiet az asi od osmeho tyzdna,ale niesom si ista,ale v siestom asi este nie.je to vlastne jedno,hlavne ze biju a su dve. 😵
Anika ja som po ivf dostala mrchu az na 60 den a aj to s vyvolavackou.drzim palce na KET

zlatanka30
25. nov 2010

@pimma prosim ta a tebe kde roboli hematologiua imunologiu?v centre??

pimma
25. nov 2010

@steva dakujem 🙂 tiez si myslim, ze teoreticky by som mala byt dalej, ale asi prakticky podla utz som takto. no ved ono sa to este moze menit, myslim . hlavne aby bolo vsetko ok 😉
@zlatanka30 imunologiu mi robil dr.Bobak v tkanivovej banke v novej nemocnici v KE a hematologiu dr. Hulikova v centre hemostazy a trombozy tiez v novej nemocnici v KE. a z hematologie som aj mala nalez a liecim sa fraxiparinom. lutujem, ze som si tieto vys. nedala urobit uz pred 1.ivf, mozno by bolo uspesne. odporucam ti sa dat najprv vysetrit a az potom na ivf. mna by ani nenapadlo,ze budem mat take problemy s krvou ako mam.

anika142
25. nov 2010

@pimma ahoj, vysetrenia ako hematologiu a imunologiu som si nedala robit. Ako to vlastne je plati sa za to alebo je to bezplatne a treba mi odporucanie od vseobecnej lekarky alebo od hredzaka? Jeho som sa na to ani nepytala, ale citala som o tom. Uvazujem nad tym. Niekde som citala, ze ak sa teda oplodnili vajicka a vznikli embrya tak to ani velmi potrebne nie je. No neviem.

pimma
25. nov 2010

@anika142 je potrebne sa objednat telefonicky na obe vysetrenia, na hematologiu som mala listok od vseobecnej a na imunologiu od gynekologa. nic sa za to neplati. pozor, na vysetrenie na hematologii som cakala 5tyzdnov a vysledky boli o dalsich 5tyzd! takze je dobre sa objednat co najskor.

deni809
25. nov 2010

Ahojte baby 🙂 tak som išla pondelok na krv ako som mala íst,normálne ma prekvapili ked mi povedali že mám hcg 25,mala som íst ešte raz dneska a už hcg len 18. 😔 Bohužial to nevišlo 😔 😔 😔 ,ale ajtak to celé nechápem.Muselo sa dačo diat ked tam aspon taká ked aj nízká ale bolo tam dačo.Lieky som vysadila a teraz len čakat na mš. 😅 A to je na tom ked sa rozhodnem íst ešte raz tak zase všetko odznova lebo my nemáme mrazáčikov.Mala som 9 vajok,z toho 6 zrelých.Všetky šest sa aj oplodnili ale že vraj len 2 boli kvalitné.A mala som pk. tak ani neviem ako by som to zvládla odznova.A mám otázku:neviete mi poradit či to nemá náhodov dajakí vplyv na to celé ked som mala2.10.naposledy mš. a ja som až 23.10. začala stimulovat,ja som si myslela že hned začneme po mš.Nemože byt aj to problém že ked som mala 4.11. opu už vtedy som mala mat zase mš.@pimma ahoj,fraxiparin si picháš zato že máš hustu krv,alebo prečo?A picháš si to celý čas do brucha aj počas stimulky aj po vklade?A na imunologií ti čo zistovali,a to tam aj manžel má íst,a odovzdat spermie na vyšetrenie?A ináč z nás čo sme tam ležali spolu tak len jednej vyšlo,7.12.ide na 1 utz.Všetky tri sme mali 1 IVF,a ani jedna z nás nemá mrazáčikov to je tiež trošku čudné,nie?Tak zatial len tolko ,ja 1.12. nastupujem do roboty,a vobec sa neteším na Vianoce prvý krát v živote. 🙄

deni809
25. nov 2010

@pimma a ešte by som ta chcela poprosit ak by si mi vedela napísat že čo presne ti vyšetrovali na hematologií,lebo ja tam tiež chodím a povedala by som to dr. Aké odbery ti robili.Dakujem.papa

katy2
8. dec 2010

Ahojte 🙂
Kde to viazne? To tu uz nikto nechodi? Ja uz nie som splnacka, ale obcas zabludim, co noveho... my ostavame len pri Hanicke. Je to nas pokladik, slniecko, nase vsetko 😵 Druhe babo nam nie je dopriate, ale mame aspon jeden poklad.
Vsetkym prajem prijemne predvianocne obdobie...
Dajte vediet, co noveho...
Maminky, tehulky, stimulantky aj cakatelky na stimulku.... Mylsim na vas 🙂

mirkatom
9. dec 2010

@dalida Ahojky Dalida, takže ozývam sa po dlhšej dobe, dva mesiace ubehli ako voda, ten 1. KET sme mali neúspešný, a teraz sme druhý deň po druhom KET, kedy nám už neostali žiadny mrazáčikovia, zo šiestich prežili len dva, ktoré mi aj vložili. Takže teraz už len čakať dva týždne. ......
Vy ste ako na tom ? Absolvovali ste už prenos embryjka ? ako to dopadlo ?

lenuliatko
9. dec 2010

Aj ja sa po dlhom čase ozývam. Máme sa skvelo, zajtra majú potvorky malé už 6 mesiacov. Bože, kde ten čas ta letí, nedávno som stimulovala a kde už sme. Držte sa všetky, nech sa plnia sny naďalej 😵

mirka7582
21. dec 2010

ahojte babenky 🙂 Prajem vam pekne sviatky a rodinej pohody 😵

steva
21. dec 2010

Ahojte Splniecka.
@pimma ako sa mate?je vsetko v poriadku?casto na vas myslim 😵
@kukulik a vy?uz ste dost daleko.ako prezivas tehotenstvo s dvojickami?
@katy som rada ze si sa ozvala.Hanicka sa uz urcite tesi na vianoce a darceky.
@deny809 je mi luto ze to nevyslo ☹
Pozdravujem vsetkych a prajem krasne vianoce.
@lenuliatko dievcatka su nadherne 🙂

pimma
22. dec 2010

@steva ahoj 🙂 ano, sme v poriadku, brusko uz rastie 😉 😉 zelam ti krasne a pokojne sviatocne dni
baby, ozvite sa,ako sa mate...... vela stastia vsetkym, myslim na vas, novy rok bude isto pre splnacky stastny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kukulik30
22. dec 2010

ahojte 😉
@steva dakujem, mame sa fajn, zial jeden bobacik nas opustil v 9tt...ale druhy je bojovnik, verim, ze to dotiahneme pekne do konca 🙂

pozdravujem vas dievcence a prajem krasne pozehnane sviatky a ten najvacsi darcek kazdej z Vas pod srdiecko 😵

katy2
22. dec 2010

ahojte 🙂
zbiehaju sa tu stare zname tvare 😉
Vsetkym prajeme pozehnane Vianoce, splnenie vsetkych snov a tuzob, vela radosti, zdravia a stastia aj v podobe maleho zazraku 😵

steva
24. dec 2010

Prajeme vsetkym vesele vianoce 😵

katy2
31. dec 2010

Ahojte 🙂
Vsetkym prajem krasneho Silvestra, pokojny a radostny prechod do noveho roku a pozehnany novy rok 2011... Nech sa vam naplnia vsetky tuzby a priania, nech je krajsi a uspesnejsi ako tento..... 😵
Myslim na vas...
Nejako tato tema upada prachom.... Skoda.... 😒

pimma
31. dec 2010

vesely silvester, stastny novy rok pre vsetky snazilky aj maminky 😵 😵 😵

steva
1. jan 2011

Ahojte Splniecka.
Vsetkym prajeme stastny novy rok a splnenie vsetkych priani a tuzob.nech nam tu tehulky a babatka len pribudaju 😵

steva
4. jan 2011

Ahojte.to tu uz nikto nechodi?
@pimma ako sa mate?

katy2
4. jan 2011

@steva ja sa tiez cudujem 😖
ja nakuknem ale nepisem, ked nikto tu nie je..... 😒
ako sa mavate? chodite este plavat? nam to velmi chyba 😔

pimma
4. jan 2011

ahojte 🙂

@katy2 budeme to tu musiet nejak ozvit, odkedy som pn tak sa neskutocne nudim a tu to fakt dost mrzne. nove snazilky nechodia a ostatne asi uz prestupili niekam inam

@steva u nas sa toho zmenilo dost, jedno babo nam odislo ☹ a dost ma to vzalo. ale musime pozerat na to druhe a tesit sa z neho, len nech bude v poriadku. teraz sa uz bojim kazdej malickosti. vy mate co nove? ake boli sviatky? 🙂

steva
4. jan 2011

@katy2 aj ja stale nakuknem a nic.nechodime teraz plavat,zima je a tak sa bojim ze Jakubko nachladne.mame sa dobre,Jakubko uz strasne vela rozprava a tak sa nasmejeme.a ako sa mate vy?Hanka sa tesila z darcekov pod stromcekom?
@pimma ja som si vsimla ze uz mas v profile uvedene len jedno babatko,len som si myslela ze len si sa pomylila.je mi to hrozne luto a silno drzim palce aby ste to uz do konca dotiahli uplne bez problemov.verim ti ze sa bojis.este par tyzdnou a uz sa mozno dozviete co to bude. 😉 sviatky boli ok,hlavne Jakubko sa tesil.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre