Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenka7003
4. jan 2011

ahoj kocky, mate skusenost na pani z blatnej polianky ,ci vsetko co vesti v buducnosti vyjde na 100 percent ,bola som tam prvy krat neviem ci mi vyjde ako vestila

steva
5. jan 2011

@lenka7003,pani z BP nepoznam,ale aj ja som bola raz u vestkyni a vsetko co mi povedala sa do slova splnilo.a to som nikdy predtym na take veci neverila.len zo zufalstva ze sa nam nedari otehotniet som uz skusala vsetko.a splnilo sa.ta pani je z Kosic 🙂

lenka7003
5. jan 2011

ahoj steva ,nemozes mi dat kontak na tu z Ke , ale potrebujem riesit daco okolo financie ,podnikania ,ta pani vidi aj v tej oblasti ?
Dakujem ti velmi pekne ! lenka7003

sonulienkas
9. jan 2011

čaute kočky , chcem sa opýtať: ked ste začali stimulovať Menopurom , koľko ampuliek denne ste si pichali?Mne dal Hredzak 3 amp. Menopuru každý deň po dobu 10 dní , je to postačujúce? 😒

franina
9. jan 2011

@sonulienkas ahoj, ja som si pichala dve ampulky ... 🙂

steva
9. jan 2011

@sonulienkas aj ja som si pichala 3 ampulky a mala som 14 vajicok.najprv mi kazal 10 dni a na poslednej kontrole povedal ze este 2 dni mam pichat.urcite je to postacujuce.drzim palce.

sonulienkas
9. jan 2011

@steva ja som pichala v marci 3 ampulky a mala som len 4 vajka a z toho len 1 sa oplodnilo , tak mám trochu obavy , že čo a ako 😒

sonulienkas
9. jan 2011

@franina qa koľko si mala vajíčok a koľko sa oplodnilo?

katy2
9. jan 2011

jej, vidim, ze to tu oziva 🙂 drzim palce stimulantkam......
pozdravujem aj tehulky aj maminky a deticky..... 😵 😵

kukulik30
9. jan 2011

ahojte....vela stastiatia prajem dievky...hlaven co najskor zdrave babatka 😵 😵 😵 nech je tento rok plodny!!!

franina
10. jan 2011

@sonulienkas mala som 13 vajicok a oplodnilo sa 7, dve mi vlozili, ale neujali sa, a teraz idem zase na vklad tak uvidime 🙂
a ty si uz pichas?

franina
10. jan 2011

@kukulik30 dakujem tak dufam, ze bude plodny 🙂

sonulienkas
10. jan 2011

@franina začínam v piatok , tak sa na to pripravujem 😀

franina
10. jan 2011

@sonulienkas neboj bude dobre, zvladnes to na 1* 😵

katy2
11. jan 2011

@sonulienkas drzim place na stimulku 😵 😵

@franina aj tebe pri KETku - kedy zacinas?

sonulienkas
11. jan 2011

čaute baby , diky 😵

franina
11. jan 2011

@katy2 no v utorok idem na vklad, dufam, ze to vyjde.... tebe sa hned podarilo?

katy2
11. jan 2011

@franina drzim palce 😵 😵 😵 😵 nam vyslo az 2.IVF... Pri 1.ivf nebol transfer, potom nevysli ani 2 KETka... 2:IVF vyslo hned na prvykrat, takze u nas vlastne vysiel hned prvy ET (nakolko po 1.IVF nebol)... Potom nam nevysli zase dalsie KETka, ked sme chceli pre malu surodenca... U nas sa KETkam nedari 😔 Ale su uspesne aj KETka, treba dufat a hlavne verit.....

franina
11. jan 2011

@katy2 dakujem za palceky budem ich potrebovat 😵 ja len neviem ci idem na ket, alebo et .... mam v tom taky chaos, ze az ... 😅

mery35
11. jan 2011

Čaute splnačky všetkym vam prajem v novom roku veľa zdravia,šťastia a veľa splnenych snov 🙂 🙂 🙂 🙂 snažilkam a tehuľkam veľa sil....... 🙂 🙂 🙂 🙂dlho som tu nebola nemam nič nove asom aj trochu smutna ☹ ☹ ☹ ☹ po svojom 2ivf som si dala pauzu...... čaka ma ket ,chcela by som ist na jar mam 🙂 🙂 🙂 3mrazačikov,brala som teras veľa antibiotik tak sa musim dat do poriadku......pima gratulujem ti 🙂 🙂 🙂 adrž sa....čo je nove u doktora v splne........ktore tam teraz chodite...

katy2
11. jan 2011

@franina ked ides na vklad rozmrazenych embryjok - to ke KET, ked je vklad cerstvych embryjok po IVF - po odbere vajicok - to je ET 😉

@mery35 vitaj 🙂 daj sa dokopy a potom do toho 😵

pimma
12. jan 2011

@mery35 ahoj 🙂 dakujem. rada ta vidim. ked sa uz budes citit fit, tak sup do snazilkovania, zelam vela stastia 😵 a daj o sebe vediet

@katy2 ahoj 🙂 myslim na teba 🙂
franina, sonulienkas.. baby, drzim vam palce 🙂
@dalida dufam,ze si ok 🙂 daj nam vediet, ako sa mas. drz sa 😉

franina
12. jan 2011

@katy2 dakujem ti za vysvetlenie, tak uz viem ze idem na KET, uvidime ako to dopadne 😕

@mery35 ahoj 🙂 nove u doktora? asi nic nove, vsetko po starom 😒 neviem aky mas nanho nazor ... 😕

@pimma ahoj 🙂 palceky budem potrebovat urcite... Vam sa ako podarilo ? Ketko alebo ET?

To aj k Vam bol lekar taky nezhovorcivy bez emocii?

pimma
12. jan 2011

@franina nam sa podarilo 2.ET 🙂 1.ET + 2x KET nevysli. ale ty mysli pozitivne, aj ketka su uspesne 😉

franina
12. jan 2011

@pimma dufam, ze pride dakto este a povie ze sa im podarilo Ketko 😕 ale jasne ze myslim pozitivne, aspon sa snazim 😅
Vam prajem vela zdravicka 🙂

kukulik30
12. jan 2011

@franina nezufaj, nase prve dieta je po KET, takze aj ketka su uspesne 😉 drzim palce

franina
12. jan 2011

@kukulik30 dakujem za pozitivnu spravicku... 🙂

sonulienkas
13. jan 2011

@pimma diky ,dúfam ,že bude všetko OK 🙂

steva
14. jan 2011

@franina vcera som sa dozvedela ze moja kamaratka je tehotna.KET a na prvykrat.drzim palce.

franina
15. jan 2011

@steva dufam, ze aj ja budem ten pripad 😅 dakujem ti za spravicku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre