Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

sabina897
30. mar 2011

Dorotka, to mi je ľúto, že si v nemocke, predpokladám, že máš OHSS. Držím Ti palce v piatok, bude to OK. Inak ja som mala pri poslednom IVF 28 ks ....

dorotka66
31. mar 2011

@sabina897 28 kusoooov? skveléééé🙂 koľko ste zamrazili? ja som v očakávaní prepustenie z nemocky, aj keď to brucho stále pobolieva a je nafúknuté, ale bolesti pri dýchaní a pod rebrami už zmizli. 😉 ja som včera volala ohľadom vývoja embrijok tak ma doktro pekne zrušil, ako vždy, že už je na odchode....a to že som v nemocke, je vraj ohss a to je preňho v pohode, vraj sa mám rozhodnú, že či podstúpim v piatok vklad alebo nie...no čím ďalej tým ma vytáča viac.....
PS: ja som chcela len sestričku, nech mi povie ako sme na to, ale ona ma prepojila....ja už s nim nebudem hovoriť ☹

sabina897
31. mar 2011

@dorotka66 No mrazili sme 23 ks. Ako si sa rozhodla so zajtrajškom? Veľa kočiek čo mali OHSS potom aj otehotnelo, držim palce na dobré rozhodnutie. Dr. je aký je, asi ho nezmeníme. Viem presne ako sa cítiš, pri poslednej návšteve som tiež mala dosť. Skús byť, v rámci možností, v pohode a daj vedieť ako si sa rozhodla. My sme mrazili 23 ks, už nemáme nič. Budem na teba zajtra myslieť, veľa šťastia 😎

mima263
31. mar 2011

@dorotka66
28 kusov to vôbec nie je dobré
Kedysi dávno som napísala, že už tu nikdy nenapíšem, ale aj tak mi nedá, dúfam, že p. Dr, už konečne niekto klepne po prstoch. OHSS nie je žiadna sranda

sabina897
31. mar 2011

@mima263 si to pekne napísala, že klepne po prstoch ..... Je to tam len a len o peniazoch - môj názor.

dorotka66
1. apr 2011

@mima263
@sabina897
ahoj baby, ja vám dám dnes vedieť ako sme dopadli. momentálne mám také nervy, že komunikujem len so sestričkou. a to som tam včera rýchlo posielala správu z nemocky, lebo mám OHSS II stupňa a primár mi teraz neodporúča podstúpiť zákrok.. tak som ihneď volala,nech sa vyjadrí k tej správe a sestrička povedela (on mi to odkázal), že to je v pohode už mali aj horšie prípady ☹ a dnes mám prísť.....no a večer som dostala 39 teplotu a mysleli sme, že idem späť do nemocnice 😒 manžel ma z toho našťastie dostal a dnes ráno mi je super 😉 tak sa ide do KE pretože tam vraj máme 17 krásnych embyrii a len to ma teraz drží v splne....

nubab1
4. apr 2011

@mima263 @dorotka66 booože to akože fááákt ma doktor k tomuto taký prístup????? no to som normálne šokovaná. ved to je nenormálne!!! ja som bola teraz 3krát na krv a o týžden mám volať na výsledky, ale práve po prečítaní tohto tu som sa rozhodla, že tam viac nejdem...skúsom dr.Hermana, pretože ako vidím, takýto prístup nieje na moje nervy!!! každopádne tebe dorotka prajem, aby sa ti to tam pekne uchytilo 😉 a potom rýchlo píš... mimochodom pri OHSS ked ti doky povie, resp. pošle odkaz po sestričke-tak to o niečom značí!!!!! ... poslednýkrát som tam bola!...a mima prosím ťa, prečo si povedala, že tu viac už nenapíšeš a že doktorovi konečne niekto klepne po prstoch? napíš mi prosím ťa IP...díky

mima263
4. apr 2011

@nubab1 kľud a žiadna panika. Ja som nemyslela peniaze, ale preverenie niektorých liečebných postupov

nubab1
4. apr 2011

@mima263 no ved nehovorím o peniazoch, ale veľa žien už písalo o jeho prístupe a postupoch...že to berie ako by musel a nie ako by to chcel robiť!!! o to mi ide, už som hovorila manželovi, že tam končím, lebo sa bojím hlavne o seba a tých vedlajších príznakov, a pôjdem skúsiť šťastie ku dr. hermanovi.

dorotka66
4. apr 2011

@nubab1 nubab, nič nie je také strašné 🙂 môj názor na správanie lekára sa nezmení, ale určite je odborník a keby som mu neverila, tak si v piatok nedáme vložiť dvoch vrabcov 😀 on by skrátka potreboval komunikačný tréning 😀 viem presne čo prežívaš, aj ja som chcela po II. kontrole odísť, ale už si prešla dosť dlhú cestu a ak chcete dieťa, tak budeš musieť začínať odznova. A mne to za to nestálo. Máme ešte 8 mrazáčikov, a keď sa minú ☹ SPLN vymeníme. Ale dovtedy tam vydržím. držím palce, a nechcela som ťa vystrašiť, prepáč.

PS: s lekárom sme si slušne vymenili názory a nakoniec sme sa rozhodli pre ET 😉

dorotka66
4. apr 2011

nakoniec sme mali zo 17 len 13 embryjok a z toho dobrých 10 😉

nubab1
4. apr 2011

@dorotka66 držím palce mrazáčikom...1000% sa jeden pricucne 🙂 a nevystrašila si ma až tak...iba trošičku :🙂))) a ešte mi povedz moja čo je to to ET?? 🙂

dorotka66
4. apr 2011

@nubab1 🙂 ďakujem aj ja verím, že sa podarí. 😉 et je vklad embryjka. a viem, že to je ťažké, ale skús sa nad to preniesť 😉 tiež som si myslela minulý týždeň, že budem vraždiť....ale už ma to prešlo. mám cieľ.....dieťaaaaaaaa 😀

nubab1
4. apr 2011

@dorotka66 ved jasné, stále máme dajaké iné stavy 🙂 aspon ja , raz vraždííím..raz nevraždím 😀

deny3
4. apr 2011

@nubab1 myslím, že by bola škoda zahodiť výsledky len tak, zavolaj, budeš mať stretko s dr., tam bude dostatok priestoru na tvoje otázky, priprav si ich, všetko čo by ťa zaujímalo, mne sa nestalo, žeby mi na hoc aj blbosť neodpovedal. A po tomto rozhovore sa rozhodneš, či chceš pokračovať v splne alebo to skúsiš inde. Tento rozhovor nie je záväzný k ničomu, bude len na tvojom rozhodnutí, čo urobíš dalej. Viem, že prístup dr. nie je práve ideálny, ale za to spln má výsledky. Sú dievčatá, ktoré po zmene centra otehotneli, ale sú aj dievčatá, ktoré neotehotneli ani inde.Ťažko povedať, čo je najlepšie.

nubab1
5. apr 2011

@deny3 deny, ty vieš stále potešiť moju dušičku svojimi odpovedami 🙂 dakujem ti !!! fakt si pripadám ako vadná, lebo taká som do toho hrrr...a popritom neviem ani čo robím 🙂 ozaj, dnes som bola na RTG-lebo som chorá, tak sa ma pýtali, či niesom tehotná-tak som povedala, že nie...aspon o tom neviem....ale s manželom sme sa dosť "snažili" 😀 tak dúfam, že niesom.....lebo ma porazí....ty taká múdra hlavička mi porad, aké to môže mať následky, kebyže som náhodou bola!!!!...už teraz sa toho bojííím

deny3
5. apr 2011

@nubab1 som rada, že som dodala optimizmus 😵 ale ja som taká istá bola, nedočkavá, no nakoniec kým som prišla k IVF, tak to trvalo vyše roka. Ale nepanikár 😀 medzi tým som stihla absolvovať laparoskopiu, 2x IUI, všetko trvá, lebo čakáš na schvalenie poisťovňou, čakáš na krámy, ale tak nakoniec mám môj poklad, Kubka 😵 a čo sa týka rtg, to neviem, ja som technik 🙂

katy2
6. apr 2011

Ahojte 🙂
Na povzbudenie pre vsetky 😵 ze sa oplati bojovat a nevdzavat sa.....
Dnes sme boli na uzv a mame 1.fotocku 🙂 Aj toto je babo zasluhou nasho dokiho 😵 😵 😵 😵
Vsetkym vam drzim palce a z celeho srdca prajem aby sa naplnili vase sny 🙂

nubab1
6. apr 2011

@deny3 dobre, ty technik jeden 😀 😀 😀

nubab1
6. apr 2011

@katy2 jeeeeeeej....aj ja chceeeem 😀 len nech pekne rastie!!!!

lenuliatko
6. apr 2011

@katy2 nádherná fotočka, drobček krásne rastie. Teším sa s tebou 🙂

katy2
6. apr 2011

@nubab1 @lenuliatko dakujeme 😵 Uz ma 4.8 cm 🙂
@nubab1 drzim ti palce, aby si sa dockala svojho vytuzeneho drobceka... je to uzasny pocit 😉

dorotka66
7. apr 2011

@katy2 jeee katy to je krásne 🙂 , ako ste už narástli. držte sa ! 😉

ixi
autor
9. apr 2011

katy krasnucke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
9. apr 2011

@ixi dakujem 🙂 aj tebe take prajem 😉

ixi
autor
10. apr 2011

@katy2 joj moja si zlata uz aby to bolo 😵 😵 😵

dalida
11. apr 2011

Dobry den, splnieckovo 🙂
@ixi jeej, zdravim ta 🙂 Ako sa mas? Co mas nove? Teba som uz davno na MK nevidela, teda aspon v nasej teme.
@katy2 blahozelam, drobec je krasny v mamkinom brusinku 🙂 Mam z teba obrovsku radost. Dievcata, pisem vam tu, pretoze... mam akusi potrebu podelit sa s vami o sv. pocity.... zajtra ma totiz caka transfer aj sa tesim aj som trocha mimo - robim si starosti ohladom prace, domacnosti a... su to detajly, ale...

katy2
11. apr 2011

@dalida moja, zlata, to su uzasne spravy 🙂))) Strasne na teba mylsim a velmi, prevelmi ti drzim vsetky palce, co mam..... prajem ti, aby to tentokrat bolo to prave...... ides na KET alebo si stimulovala? Joj, velmi na teba budem mysliet.....
a praca a domacnost pocka... teraz ide o velke veci 🙂)))) hlavne sa neznepokojuj....

steva
11. apr 2011

@katy2 krasne foto,velmi sa s tebou tesim.uz 13 tt,ako rychlo to leti.a co Hanka?tesi sa ze bude surodenec?my ideme zajtra zase plavat,ale uz len tak bez instruktoriek,len maminky a deticky.
@dalida zajtra ti budem,ako Katy,drzat vsetky palce ktore mam.drz sa a opatruj bublinky v brusku.
@ixi ahoj.je pekne ta tu znova vidiet 😵

dalida
11. apr 2011

@katy2 moja krasna, dakujem dakujem dakujem... asi som potrebovala pocut presne toto pozitivne a nadsene drzanie palcekov
@steva aj tebe dakujem. Caka nas ketko 🙂 Doki ma pozeral minuly tyzden v utorok, sliznica bola A/B 6 takze duf, ze za 7 dni podrastla natolko, ze schova a ochrani moje bublinky az do konca tehotenstva 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre