Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
19. apr 2011

@dalida to je fakt len zatiaľ a dosť skoro. držím palce. Inak ja som po poslednom pokuse rozhodnutá netestovať vôbec. Čiaročka sa síce objavila ale nakoniec bol z toho potrat. A žienka, ktorá mala tuším na nejaký 10 deň nega test je v nejakom 24 tt

lauritka
19. apr 2011

jj MIMA mne pri druhom tehu krasne silneli testy, vsetko bolo ako my byt.. aj potom prisla studena sprcha. 😒 😠

clovek si nikdy nemoze byt isty az kym neporodi 😒

dalida
19. apr 2011

@lauritka nooo.... ani neviem, ci tam nieco je alebo nie... Kukala som na to ako puk... tak dlho až si myslim, ci som si tu druhu / nezacala namyslat 😀

dalida
19. apr 2011

@mima263 dakujem za mile slovka... Mozno budem aj ja ta stastna 😉
@lauritka tak to mas uplnu pravdu... U mna boli tri pekne tehotenstva a... ☹ Toto ma mrzi najviac 😔 Dufam, ze raz sa mi podari otehotniet tak, ze... aj porodim a budem sa konecne tesit zdravemu babatku. Idem si lahnut... strasne ma boli chrbat 😒

lauritka
19. apr 2011

@dalida verim tomu aj ja, netreba stracat nadej 😵

dalida
20. apr 2011

Dobry den, splnieckovo. Co dnes budete robit? Ja uz mam obedik navareny, pustenu pracku..., idem este upiect strudlicku makovo - jablkovu. Uz mi je otupno byt doma... Xi... xi... mali ste vidiet vcera moju mamku, ako hladala palicky na teste... 😀 "priloz mi tam okuliare... alebo keby sme mali lupu... lepsie by sme videli" 😀 Cista komedia... Manzelovi som dala porovnat test z posledneho tehotenstva a ten vcerajsi... a hovori... "no to je jasne tu riadne vidim ciarku" (to bol ten z min. roka) a bola to lepena cast testu, kt. sa namaca do mocu 😀 Dnes sa na tom riadne smejem, ale aj tak mi to nedalo a kedze ostal aj ten posledny mamatest, tak som si ho urobila a na 8 den po kete vidno aj takeho ducha... uz sa vidim moju mamku v akcii 😀 😀 😀

lauritka
20. apr 2011

🙂 ahojte, tak som bola rano na konzultacii dr. si uz myslel, ze chceme dalsiu ziadost na IVF, hovorim mu, ze chceme najprv vyskusat IUI, tak ze ok, len zavtipkoval ci chceme skusat do 40-ky. ze on mi ho urobi ak chcem, nie je problem.
akurat ale este som si vypytala spg, hoci do papierov pozeral, ze predtym bol ok, ale my chceme vediet, ci sa vobec oplati robit IUI. takze som vyfasovala kelimok a po velkej noci teda spg a podla toho sa uvidi. 🙂

sestricka si na mna hnedd spomenula, ze ma nevidela 100 rokov 😀

Dalida a dnes si netestla mm ? 😉 nedas foto ducha ? 😀

dalida
21. apr 2011

@lauritka 😀 my tu budeme vystrajat s testikmi, ze? Dnes som si urobila PEPINA a nevyzera to tam na // skor len na to, ze test uschol a vidno tam cosi po tej druhej ciarocke... Som z toho unavena, takze to uz radsej necham tak a testnem az v utorok... aby som vedela na com som. Najvacsie obavy mam z toho, ze by som musela opatovne podstupit IVF 😖 Neviem, neviem ako by som to zvladla... 😒 ☹

Lauri, pamatal si ta este doki ? Sestricka si asi fakt pamata kazdeho... asi ma na ludi a ich babatkovske osudy pamat 😀

lauritka
22. apr 2011

@dalida pepino , nemam rada, ukazoval mi stale druhu ked zasychal 😒

ale jasne, ked vydrzis, drzim palce. 😵

ale ano aj doky si ma pamatal 😅 ze som hned dvakrat otehotnela. 100% uspesnot haha 😀
to , ze to odislo, tak to je uz bohuzial v rukach bozich,,, 😒

katy2
23. apr 2011

Ahojte Splniecka 🙂
Vsetkym prajem prijemne a radostne velkonocne sviatky. Myslim na Vas 🙂

katy2
23. apr 2011

@dalida ako? myslim na teba celkom zvlast 🙂

dalida
23. apr 2011

@katy2 dakujem moja 🙂 Neviem este ako na tom budem... Uvidime. Dakujem za krasne zelanie... a mala je nadherna. 🙂

dalida
23. apr 2011

@lauritka fakt? No... iny test ani nemam... tak asi fakt pockam az do krvicky 😉

dicinka1
23. apr 2011

@dalida dalidka myslim na teba.. 😉 😵 nech sa to vydari aspon tebe moja.. 😉

lauritka
23. apr 2011

tak aj ja vam prajem pekne sviatky, zatil len od neterky foto 😉

KATY mala je krasna 😵

katy2
23. apr 2011

@dicinka1 napriek vsetkemu ti stale drzim palce 🤐

@lauritka dakujeme 🙂 aj neterka je nadherna, taka exoticka 😵 😵 😵

lauritka
23. apr 2011

😵 😵 😵 poloazijatka.. predkov ma v Japonsku 😉

katy2
23. apr 2011

@lauritka vidiet, ale je to nadherne 🙂 mne sa pacia take deticky.. aj mulati malinki 🙂

lauritka
23. apr 2011

aj mne velmi, take mixy 😵

dicinka1
23. apr 2011

@katy2 katy moja 😉 😵 😵 😵 dakujem 🤐

dalida
24. apr 2011

Dobry den, splnieckovo.
@dicinka1 dakujem moja. Aj ja myslim na teba. Dnes som si urobila posledny test, kt. som doma mala... Stale rovnako. Skor mam pocit, ze ciarka slabne ☹ Tehu priznaky ziadne... Asi pockam az do krvicky, pretoze na testy som dala uz cca 12 eur... 😖 Neviem, ci sa mi bude chciet ist na krvicku az do KE a ani k svojmu dokimu sa mi nechce... no do utorka este casu dost... vsak uvidime.

dalida
24. apr 2011

@lauritka neterka je nadherna 😵

dicinka1
24. apr 2011

@dalida moja,ani ja nejdem do KE na krv..ak by boli testy pozitivne,tak by som šla..ale pojdem tu k mojmu dr...ale to lena by som sa uistila,že v krvi fakt nič nie je..a možem vysadit lieky ☹

lauritka
24. apr 2011

@dicinka1 ty si bola na IVF ??

dicinka1
24. apr 2011

@lauritka nie na KET.. 😉

dicinka1
24. apr 2011

@lauritka tx sa chystáš moja?na další pokus?

lauritka
24. apr 2011

@dicinka1 ja zatial len IUI,ak bude dobry spermio 🙂

dicinka1
24. apr 2011

@lauritka a kedy budeš vediet vysledky zo spermiogramu?tak to je super..kolko sa za to plati?mna to akosi nenapadlo.kedze mame zly spg..a teraz to bude asi ešte horši ten spg,kedže manžel je chory..

lauritka
24. apr 2011

no plati sa 10 eur, vysledky mas na druhy den, tak este sme neboli, mam doma kelimok 😀 kedy sa mm rozhodne. 😅

jespera
26. apr 2011

@vevericka80 ahoj,

drzim palce, boze cim vsetkym si si uz presla..nevadi, nadej stale je, verim ze sa ti to podari.
Karin je uzasna - zachvilu rok a pol, je z nej krasne sidlo...daj vediet co a ako potom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre