Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dorotka66
26. apr 2011

ahojte kočky, tie ktoré ste brali gonal, neviete mi povedať po koľkých dňoch Vám došla II mrcha? tú prvú po neúspešnom IVF už mám za sebou a čakám na II. ďakujem 🙂 už som počula, že po 60 dňoch, ale už som sa stretla aj s názorom, že ani nie po mesiaci....tak som zvedavá

sobka
26. apr 2011

@dorotka66 tu nejde o to, ci si brala gonal, ale ci si mala pichnutý decapeptyl depot na 22-26 den cyklu, alebo si si decapeptyl pichala denne, po nom, by ti mala ms príst normálne, ale po depote to bude trvat dlhsie, kedže sa vylucuje v tele postupne a znefunkcnuju cinnost vajecníkov na dlhsiu dobu, teda sa v tele depot drží aj 3 mesiace...tak pocitaj, odkedy si ho mala pichnutý

katy2
27. apr 2011

@dorotka66 urcite rataj s 2.ms o dost neskor 😖 Prajem vela trpezlivosti 🙂
@dalida myslim na teba... ako si dopadla?

dalida
27. apr 2011

@katy2 moja, dakujem, ze na mna myslis 🙂 Zial, kontrolny tt vysiel neg., na krvicku som uz ani nesla, pretoze ziadne tehu priznaky nemam... a.. okrem toho mam herpes na spodnej pere... vyzeram strasne 😒 cela spodna pera je napuchnuta a... este vyzeram aj smiesne 😀
Som smutna, ze to nevyslo... skusime o mesiac dalsi KET a uvidime, ako dopadneme. Zatial budem pracovat... dokoncime terasu... Vcera sme boli kupit dlazbu... takze tak. Z teba mam velku radost, moja. Drzkaj sa 🙂

katy2
27. apr 2011

@dalida to mi je luto 😔 prajem ti, aby si sa cim skor dala dokopy a sup do dalsieho pokusu 😉
nam nevyslo ani jedno KETko a to sme ich mali neurekom ☹ u nas bol uspesny len ET z cerstvych embryi.... Ale pokial si dobre pamatam, tak tebe uz vysiel aj KET, len to nedopadlo.... Takze u teba je velka sanca... strasne ti drzim palce a myslim na teba nadalej.... velmi ti to prajem, zasluzis si byt maminou.... drzkaj sa....

dalida
27. apr 2011

@katy2 dakujem za mile slova 🙂 Pevne verim, ze dalsia stimulka potrebna nebude... uz by som do toho asi nesla a to preto, ze som naposledy dopadlapo stimulke velmi zle 😒 Podla vyjadreni zastupcu primara v PO som bola v priamom ohrozeni zivota a to uz skutocne byt nechcem. Pevne verim, ze KET sa nam podari a... dobre si pamatas... nam KETy vysli viackrat 🙂

lauritka
27. apr 2011

@dalida ☹ , drzim palce na KET. 🤐 🤐 🤐

uzlicek123
28. apr 2011

ahojte baby , ozyvam sa trosku neskor a hlasim,ze nase IUI v splne sa podarilo a cakame babo.....juuuj aky sme s manzelom stastny

lauritka
28. apr 2011

@uzlicek123 jeeej, tak to vyslo, gratulujem, testovala si skor ?, alebo si cakala na krv mm ?

katy2
28. apr 2011

@uzlicek123 to je nadhera 😵 😵 😵 strasne gratulujem.... prajem nadherne tehu 😵 😵 😵 😵 takze do tretice vsetko najlepsie 😉

uzlicek123
29. apr 2011

@katy2
@lauritka

dakujem baby, strasne sa tesima zaroven som aj nervozna....normalne mam v sebe take napatie.....poradte ako sa toho zbavit.....

uzlicek123
29. apr 2011

@lauritka testovala som uz od 11 dna po IUI, kazdy den a az potom som isla na krv ked mi meskalo

steva
29. apr 2011

Ahojte.
@dalida je mi to luto a prajem vela stastia na KET.
@uzlicek123 gratulujem.aj ja som bola nervozna a az do konca a tak ti neporadim ako sa toho zbavit.tes sa,mas na to pravo 😵
@katy2 krasne ti to ubieha 😵
@lauritka vidim ze aj u vas sa lady pohli a tak prajem vela stastia.aj my sa uz snazime o druhe,zatial len prirodzene a tak uvidime.
@pimma ako sa mate?uz sa ti to krati 😉
@kukulik ako sa mate?
Pozdravujem vsetkych.

uzlicek123
29. apr 2011

@steva cele tehotenstvo si bola nervozna? ja mam take vnutorne napatie a jed to straaasne neprijemne.dufam,ze to malemu nijako neuskodi

tinusasa
29. apr 2011

@dorotka66 ahoj ja uz cakam 70 den po poslednej menstruacii od prveho IVF ale uz kazdu chvilu dostanem lebo uz to citim a chystame sa hned na prve KET 🙂

tinusasa
29. apr 2011

ahojte baby 🙂 aky mate nazor na KET-ka alebo ake mate skusenosti ? ci je tam vacsia nadej alebo mensia ako ET? dakujem

tinusasa
29. apr 2011

@dorotka66 ak sa mozem spytat do ktoreho centra chodis ?

katy2
29. apr 2011

@tinusasa vitaj 🙂
pri KET je vseobecne mensia uspesnost ako po ET, ale aj tak je to individualne.... Su pripady, ze zena otehu aj po ET aj po KET ale aj tak (to mi vravela sestricka), ze len po KET, alebo ako ja - len po ET.... Tak si vyber.... V kazdom pripade urcite sanca je... tak smelo do toho a drzim palce 🙂
@steva dakujem a drzi palce, aby ste nas cim skor nasledovali 😉

lauritka
29. apr 2011

@steva ahoj. no uvidime ako dopadne spg. Hredzi sa sice netrvaril nadsene, ze nehcem dalsie IVF, ale ze ako v pohode, urobi IUI ked chcem. 🙂

dalida
29. apr 2011

@steva dakujem za mile slovka, ze si si na mna spomenula a... dakujem 🙂
@tinusasa vitaj medzi nami. Tak ako pise Katy je to individualne, ale aj KET su uspesne. Po KET som otehotnela 2x... po ET z dvoch transferov 1x... V kazdom pripade drzim palce.
NO a teraz utekam za kamoskami, troska si posediet a popit kaficko 🙂

dorotka66
29. apr 2011

ahojte
@tinusasa ja som po neúspešnom IVF dostala cca po 14 dňoch a teraz čakám na ten II. ale to sa ešte asi podľa @katy2 ešte načakám 🙂 IVF som mala 1.4. a dali sme si vložiť 2 embyjka, ale neuchytili sa. chodíme do splnu a sme pred prvým KETom 🙂 aj ty si asi v splne??? 😉

katy2
29. apr 2011

@dorotka66 ahoj 🙂

katy2
29. apr 2011

@lauritka lauri, kedy idete na spg? uz si polovicku presvedcila? 😉

dorotka66
29. apr 2011

@sobka ahoj sobka, ďakujem za vysvetlenie . pichli mi ho len raz a to bolo pred vkladom, takže budem čakať 😉

dorotka66
29. apr 2011

@katy2 ahoj katy, pozerám,ako ti to pekne ubieha 🙂 ako sa máte?

katy2
29. apr 2011

@dorotka66 veru, ubieha 😉 zajtra zacinam 16tt.... cakaju ma AFP (tripple testy) na geneticke vady, viem, ze vyjd pozitivne vzhladom na moj vek...
inak sa mam dobre...
tebe prajem, aby cakanie preslo cim skor a potom vela stastia 🙂

dorotka66
29. apr 2011

@katy2 no ty si náš vzor 🙂 , že všetko sa dá 😉 fakt to rýchlo ubieha. držím palce na testy, škoda, že ich musíme absolvovať niekedy sme sa toľko nestresovali (teda naše mamy) a boli sme OK 😉 ale je to len o pozitívnom naladení, nie? 😀 a ďakujem ....

lauritka
29. apr 2011

@katy2 no zalezi od polovicky, kedy sa odhodla 🙂

katy2
29. apr 2011

@lauritka tak ho musis spracovat 😉
@dorotka66 🙂

tinusasa
30. apr 2011

@dorotka66 ahoj ja som na tom tak isto sme v splne a chystame sa na nase prve Ket . ale ty si este kratko po prvom IVF a na menzes si este trosku pockas ale u kazdeho je to asi individualne. tak drzim palceky aby ti to uz prislo co najskor a sup do toho s pozitivnym pristupom lebo to je velmi dolezite 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre