Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lienka_1
24. sep 2011

@nejka41 Niekedy je to na porazenie s tym menzesom. Mam pocit, ze zasadne pride vtedy, ked je to najmenej vhodne. Aky protokol budes mat?

nejka41
26. sep 2011

lienka _1 Takže začnem okolo 10oktobra ,pravdepodobne dlhý protokol Tak uvidime čo ma čaka.

milcsi
4. okt 2011

Ahojte! Manzel sa cez vikend vracia po mesiaci domov, ja budem mat v pondelok 18. den cyklu. Takze hor sa do toho! Nahodou sme to celkom dobre nacasovali a stihame vsetko 🙂. Ja medzitym uz druhy tyzden poctivo chodim na akupunkturu kazdy den, lebo niekde som citala, ze zvysuje uspesnost ivf. Doktorka, ku ktorej chodim ,mi tiez vravela, ze ma tehotenstva dosiahnute vdaka akupunkture. No co clovek pre uspech neurobi?

lauritka
5. okt 2011

@milcsi nedas mi info na tu akupunkturu, uz som o tom rozmyslala, hoci viac by to pomohlo mojmu mm 😉 napis mi IP .dakujem.
mna caka koncom tyzdna dalsie IUI, tak uvidime 🙂

milcsi
5. okt 2011

@lauritka Poslal som ti IP. Drzim palce! 🙂

nejka41
5. okt 2011

milcsi aj ja by som ťa chcela poprosiť o info na tu akupunktúru. Cítiš nejaké učinky?
lauritka držím palce.

lauritka
5. okt 2011

dakujem. 🙂

lauritka
6. okt 2011

ahojte mam otazku, ktorym robil Hredzi IUI, neviete pri akej velkosti folikulov vam pichali pregnyl???

dicinka1
9. okt 2011

@lauritka lauru,idete an to zase? 😵

lauritka
9. okt 2011

@dicinka1 ano zajtra o jedenastej 🙂

dicinka1
9. okt 2011

@lauritka budem na teba velmi mysliet..potom napíš..budem čakat..a sledovat 😵

katy2
9. okt 2011

@lauritka drzim palce 😵 😵 😵 bolo by to super, keby si ma v tehu konecne vystriedala...... myslim na teba 🙂

lienka_1
9. okt 2011

@lauritka Drzim palce! 😉

milcsi
11. okt 2011

Dnes som bola v SPLNe. Zaciname 🙂

nejka41
11. okt 2011

Pridávam sa. Začíname. 🙂

lienka_1
12. okt 2011

Ja mozno v piatok 🙂

lauritka
12. okt 2011

@milcsi tak super, ako sa ti pozdaval lekar ? 🙂

milcsi
13. okt 2011

@lauritka Ahoj, je to moje tretie ivf v splne, takze viem, co ma caka a aky je lekar. Ale v podstate s nim nemam problem. Urcite sa u kazdej zeny snazi dosiahnut tehotenstvo a ak sa to ma stat, stane sa.

lauritka
13. okt 2011

@milcsi jeej, uz triete, prosim ta kolko to teraz stoji ?? my sme boli este za koruny ,,co dava na stimulku ??

nejka41
13. okt 2011

Ahojte. Chcem sa vas opytat ,, ake ste mali vedlajsie ucinky pri decapeptyle?dostala som len 1injekciu a bolia ma krize,podbrusko,(prsia naliate ale to stale pred menzes)a vecer neskutocna unava.je to moje 3ivf ale nic take som necitila.

milcsi
13. okt 2011

@lauritka Veru tretie. Viktora mame z druheho a velmi by som chcela pre neho surodenca. Mrazene sa nechytili vobec. Za lieky som celkovo platila bez par drobnych tristo eur a na stimulaciu mi dal Gonal 450. To som mala aj predtym. Ty sa na ivf nechystas? Viem, ze chodis na inseminacie.

milcsi
13. okt 2011

@nejka41 Ja mam tiez pichnuty decapeptyl, ale zatial nic necitim. Mozno zacnes coskoro krvacat. Ja som pri prvom pokuse krvacala skoro o dva tyzdne, pri druhom za necely tyzden.

lauritka
13. okt 2011

@milcsi no tak to stoji nejak menej teraz hmm. ja som mala puregon a doplacali smeokolo 16 000.SK za to.

dalsie IVF nechceme- zatial. 🙂 tie dve sklamania nam vtedy stacili.

milcsi
14. okt 2011

Ja som tiez pri plateni ostala prekvapena. Naposledy sme za rovnake lieky platili okolo 12 000 Sk.
A co sa tyka sklamania, chapem ta. Ja som isla na druhe ivf s malou dusickou a neverila velmi uspechu. Teraz dufam, ze to vyjde opat, ale utesujem sa, ze ak sa to nepodari, mam aspon syna. Na druhej strane hovorim, ze sa netreba vzdavat a mozno pri neuspechu by som sa casom snazila prehovorit manzela, aby sme isli ako samoplatci.

majka_drobka
17. okt 2011

ahojte, mame odporucanie od androloga na navstevu splnu kvoli IVF. Chcem sa opytat, ako cely proces prebieha a ako to vychadza financne, nech priblizne vieme, co cakat. Dnes mam 1.DC a mala by som sa objednat. Dakujem.

lauritka
17. okt 2011

@majka_drobka rovno chod na 3 DC rano na ultrazvuk. 🙂 nech nemusis cakat cely mesiac, aj pohovor spichnete. Lebo on si pri kazdej novej pacientke musi odsledovat cely cyklus.
dones odporucanie so so sebou. predpokladam, ze mate horsi spg, cize asi bude potrebne ICSI, napichovanie vajok.
odsleeduje ti cyklus, potom sa dohodnete ako dalej, asi ti da zmluvu, caka sa cca mesiac na schvalenie.
potom zacnes stimulku. pichas si inekcie do bruska, potom ked su dozrete foliky, si samozzrejme sledovana na usg a beru ti krv, tak ides na odber vajicok v plnej ale kratke narkoze. podla poctu a zivotaschopnosti ich potom oplodnia spermijami tvojho mm, ktore tam v ten den odovzda.
o dva dni prides na vklad, to je rychly ambulatny zakrok, polezis na koze a ides uz ako tehulke domov 🙂. neviem ako je to teraz s cenami, ale my sme platili cca okolo 30 000 sk, tiez sme mali aj ICSI.

majka_drobka
17. okt 2011

@lauritka Dakujem! cize rozumiem spravne? prvy mesiac len sledovanie, nasledne zmluva, cakanie cca mesiac na schvalenie, po schvaleni hned nasledujuci mesiac absolvujeme cely proces, ak je vsetko ok? este k tej cene, to je doplatok mimo poistovne? hradi nieco poistovna?

lauritka
17. okt 2011

@majka_drobka ano, stimulku mozes zacat az po schvaleni.

haannka
17. okt 2011

Ahojte mamulienky a babulienky 😉 mám za sebou 3.IVF a 2.KET v Martine a teraz už ako samolpatca plánujem 4.IVF a skúsiť šťastie v SPLN-e. Ak môžem pridám sa k Vám 🙂

haannka
17. okt 2011

..ešte ak môžem poprosím niekoho, kto tam absolvoval IVF ako samoplatca, približne koľko si pripraviť "zlatých dublónov" 😉 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre