Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lienka_1
31. okt 2011

Idem na 12 den po transfere. DOhodla som sa s dokim, lebo dalsi termin by bol 15 den cyklu a to cestujem za manzelom, tak by toho bolo vela na ten den.

nejka41
31. okt 2011

@milcsi áno to som bola ja 🙂 sem tam som na teba mrkla ale bola si veľmi zamyslená. Držím palce vo štvrtok.
@lienka_1 🙂 pokojné uhniezďovanie.

milcsi
1. nov 2011

@lienka_1 super! budem na teba mysliet, aby sa ta embryjka drzali ako kliestiky a pekne rastli!
@nejka41 Aj ma to tam na chvilu napadlo, ci to nie si ty. S rozpustenymi vlasmi vyzeras trosku inak. Nevedela som, preco si tam ostala sediet, tak si hovorim, ty to asi nebudes. Ja si ta pamatam aj z dna, ked nam pichali decapeptyl . Tak mozno sa este uvidime 🙂

lienka_1
1. nov 2011

@nejka41
@milcsi Dakujem! 😉

smallyell
2. nov 2011

caute baby, tak som bola v splne na krv a utz, vsetko ok,, v piatok zacinam pichat inj, 3 naraz, dobre nie? inac dnes bolo plno, jezkove oci, uz clovek sa nemal kde postavit a nie to este sediet, ale islo to dost rychlo takze v poho...no uvidime 9. mam ist na kontrolu a tiez si mam vybavit predoperacne, nejka ty mas menopur, pichas si ho sama?

nejka41
2. nov 2011

@smallyell nie pichá mi ho sestra 4ampule v 1inj. do podbruška je to oveľa lepšie ako do svalu menej bolestivé.

smallyell
2. nov 2011

ahoj, ja budem musiet chodit asi na gyndu...nechce sa mi tam chodit kazde rano a co ked mi nepichne nacas?

smallyell
2. nov 2011

@nejka41 ked som dr. zopakovala, co mi povedal, aby som nezabudla, tak vyhrkol na mna otazku...a to si chcete sama pichat? a ja mu na to, ked som uz pocula kolko toho je tak asi nie....no pani

nejka41
2. nov 2011

@smallyell uvidíš ,pár krát choď na gyndu a potom si možno si na to aj sama trúfneš. Keby tam netrebalo rozpúšťať a prelievať z amp. do amp.......ale určite sa to dá zvládnuť.Držím palec.

nana123
2. nov 2011

@smallyell @nejaka41ahojte, tak ja mam gonal a picham sama doma ale tu su take pera. A do ruky v pohode neboli a to ma este sestricka upozornovala ze pichajte do podbruska lebo ruka boli... tak neviem... asi som necitlivka 😀

nana123
2. nov 2011

@smallyell inak aj ja som bola na ultrazvuk tiez prisla som 7:05 tam a uz 2 zeny predomnou... to posledny cas tak tam je straaasnneee vela ludi... Mam vsetko ok picham dnes uz 6 den a mam 6 a 5 vajicok ked som dobre pochopila... lebo niekedy tazko chapat dr 😀

nana123
2. nov 2011

@lienka_1 drziiimm palce aby tam boli tie dve pruzky... budes skusat test pred krvou 😠

lienka_1
2. nov 2011

@nana123 Urcite nie. 🙄 Pockam az na krvny test. A ak bude pozitivny, tak si potom slavnostne urobim aj domaci test a budem sa vytesovat z // 😀 .....uz nechcem v zivote vidiet tu mizernu jednu ciarocku 😀

timmka
3. nov 2011

@nana123 ked sa mozem opytat aku davku si pichas? ja si picham tiez gonal 180

haannka
3. nov 2011

ahojte, ja mám pocit, že dnes zajtra je mrcha doma 😝 tak neviem kedy sa dostanem na prvý odber krvi, pravdepodobbne to vychádza na pondelok a to je tam asi najviac ľudí 😖 mám volať, alebo tam jednoducho prísť?

milcsi
3. nov 2011

Ahoj, mam jedenast vajicok. Po embryjka si idem v pondelok, tak dufam, ze ich bude dost a budu pekne rast 🙂

milcsi
3. nov 2011

@haannka piatky a pondelky su najhorsie. Uvidis, kedy pride mrcha, ale ked prides v pondelok, nikto ta nevyzenie, len sa nacakas 😒

haannka
3. nov 2011

@milcsi a vieš mi povedať, ako najlhšie sa tam čakalo? dlhšie ako do 11-tej? len chcem vedieť, či stihnem na poobednú 😅

smallyell
3. nov 2011

@nana123 nana a kedy si odchadzala? ja som prisla tak 7.40...mozno sme sa aj videli...ktovie, zajtra idem na prvu inj. sa z toho vytesujem, ako nikdy predtym z injekcii, inac mam strasne nizky prah bolesti, som zvedava ako to budem zvladat, 😝

smallyell
3. nov 2011

@nejka41 ako ti to vysvetlil dr. jedna vodicka a rozpustit 4 tabletky, ci ako? ja som bola z neho vol...hadam to moja dr. bude vediet...to je pripad ten dr.

smallyell
3. nov 2011

@nana123 to je super 5 vajicok, dobry vysledok, nana to ty si uz skoro pred koncom...a verim, ze uspesne....drzim palce.... 🙂

smallyell
3. nov 2011

@milcsi tak to je super...drzim palce, aby vsetko bolo tak ako ma byt 🙂

nejka41
3. nov 2011

ahojte!@milcsi tak to je pekná úroda. 🙂 @smallyell neboj sestrička určite bude vedieť ako na to.držim palec daj vedieť ako si dopadla

nana123
3. nov 2011

@lienka_1 nooo na nervy ked sa tam zjavi jedna ciarocka... ale teraz veriimmmeee v dve 😉

nana123
3. nov 2011

@timmka ja picham gonal 225 ... netusim preco, ale to podla krvy nejak stonovili co sa brala na 3 den... a ty vies preco len tolko pichas? Nooo hadam doky vie co robi 😀

nana123
3. nov 2011

@milcsi dobra uroda... a bolel odber? Ja sa budem bat, ale co uz.... O ktorej robia odbery a vklady cca?

smallyell
3. nov 2011

@nejka41 dakujem, zajtra ti napisem

nana123
3. nov 2011

@smallyell ja som isla druha na ultrazvuk... urcite sme sa videli len nespoznali 😀. Inj. zvladnes to je najmenej, zatni zuby a mysli na vysledok 😵 Inak do konca este daleko lebo na dalsiu kontrolu mam ist v pondelok a dr povedal ze potom sa uvidi tak pocitam ze vyber nejaky stvrtok a vklad az dalsi pondelok....

smallyell
3. nov 2011

@nana123 mala si taku modru koselu? neviem si spomenut ktora isla druha na utz...ja som prisla v takej ciernej bundicke, vlasy vycesane dohora...akosi sa nebojim, asi preto, ze moje babatko je nedohladne a velmi sa tesim nan xixi...ja mam kontrolu az 9.-teho tak uvidime, dufam, ze vsetko pojde hladko a v decembri sa uz budem radovat naplno...jezkove oci, vies si predstavit ake to budu nadherne vianoce ak to vyjde? no paradicka 😀

lienka_1
3. nov 2011

@milcsi Pekna uroda! V pondelok Vas tam budu cakat krasne embryjka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre