Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
5. nov 2011

@smallyell neboj rychlo to zbehne... horsie bude cakat tie 2 tyzdne ci to vyjde... 😅

katy2
5. nov 2011

@nana123 ja som bola na PN po kazdom odbere alebo od KET az do vysledku z krvi... Pri dcere az do porodu som bola doma.... 😉

nana123
5. nov 2011

@katy2 bola si aj na KET? a podaril sa? Su zmrazene vajicka take iste dobre ako cerstvo odobrane?

katy2
5. nov 2011

@nana123 ja som mala dokopy 3xIVF - z toho po 1.IVF som nemala transfer (ET), lebo sa vyskytli nepredvidane problemy (neprechodny krcok maternice - musela som ist na dilataciu), takze sa vsetko mrazilo, potom som mala 3xKET - neuspesne, z 2.IVF - ET mam dceru, dalsie 2xKET neuspesne, a z 3.IVF - ET mam syna a na KET uz nic neostalo.... Takze to je moja statistika... Inak povedane, kazdy ET bol uspesny a ziadny KET uspesny nebol... Ale su tu babenky, co maju deticky aj po KETku... Je to individualne....

milcsi
5. nov 2011

@nejka41 Aj ty mas pekne vajicok! Super. Ono niekedy pri odbere sa aj viac zoberie ako pri utz pocita.
Vidis vravela som, ze sa este splne stretneme 🙂 . Akurat ty budes pekne dospavat anestezku a ja oddychovat na koze 😉

milcsi
5. nov 2011

@lauritka Len ma tak napadlo pri tvojej odpovedi, ci si bola u hematologicky na geneticke vysetrenie zrazacich faktorov. Ja mam tiez dva skore potraty za sebou. Potom som bola na vysetreni a cele tehotenstvo som si pichala fragmin na riedenie krvi. Aj teraz uz mam injekcie doma.

milcsi
5. nov 2011

@nana123 ja som mala tiez stale gonal, a folikuly pekne rastli. Neviem podla coho sa urcuje, co si budes pichat, asi podla hormonalneho profilu, ale urcite lekar vie, co je pre koho najvhodnejsie.
Inak ja som chodila do prace, aj ked mam tiez dost stresujucu a dost sa nastojim. Na rizikove som isla az od 9.tyzdna, ked som odovzdala pracu nastupcovi. Ale ja som nechcela doma sediet a mat stale cas mysliet na to, ako to dopadne.

lauritka
6. nov 2011

@milcsi ak myslis odber na trombofilne mutacie, tak to mi bral krv moj gyndos, mal na to specialne ampulky vtedy. takze mi to urobil. negativne.

milcsi
6. nov 2011

@lauritka To ma len tak napadlo. Potraty mozu mat milion pricin. Len sa cudujem, ze to robil tvoj gynekolog, lebo to patri do kompetencie hematologa. Mna poslala moja gynekologicka na hematologiu.

haannka
6. nov 2011

Ahojte, zajtra idem na 4.DC na prvú kontrolu, iba na krv a utrazvuk. Chcem sa spýtať, či si treba priniesť nejakú sukňu alebo niečo na prezlečenie, alebo to tam majú erárne....a ešte ako mi budú robiť utz, zospodu, či cez brucho? dík

katy2
6. nov 2011

@haannka nic ti netreba, len prezervativ.... vyzlecies sa v kabinke a ides na uzv... budu ho robit vaginalnou sondou, preto ten prezervativ....

haannka
6. nov 2011

@katy2 dík, tak super, mám z toho všetkého zmiešané pocity, aj ja teším, že sa to znova začína aj sa bojím, že sa to znova skončí...zle ☹

katy2
6. nov 2011

@haannka uz si bola na IVF? preco tolky pesimizmus?

lauritka
6. nov 2011

@milcsi no jemu dosli take sety na to ako novinka, potom sme este boli aj na genetike a tam sa ma tiez pytali ci mam ten odber urobeny, kdeze som mala ,tak uz ma nikde neposlslali. gentika bola tiez v poriadku.

Hredzak povedal, ze potraty sa proste stavaju, pricina sa v 80% nezisti ani u prirodzenych tehotenstiev. priroda si selektuje jedincov..

lenisko1
6. nov 2011

@lauritka zajtra ides na iui??? ked si dobre pamatam . ak ano silno drzim palce...

lauritka
6. nov 2011

@lenisko1 ano zajtra, dakujem. 😵

katy2
6. nov 2011

@lauritka drzim palce... do tretice vsetko dobre 🤐 😵

haannka
6. nov 2011

@katy2 áno už som bola 3.IVF a 2.KET, z 2.IVF mám syna, pri 3.IVF nedošlo ani k transferu ☹ už idem ako samoplatca.

katy2
6. nov 2011

@haannka aha, tak to uz mas za sebou tiez toho dost :( a to si bola v splne? Ja som tiez bola na 3.IVF ako samoplatca.... A pri 1.IVF nebol transfer a ziaden z 5 KETov nebol uspesny....
Ale mas aj pozitivnu skusenost... tak ti strasne drzim palce, aby mal adamko surodenca 😵

haannka
6. nov 2011

@katy2 jéj ďakujem, hádam to výjde. A do SPLN-u idem prvýkrát, chodila som do Heliosu v Martine, ale kedže som od Michaloviec bolo to dosť náročné a teraz ked už všetko platím sama, to cestovné je príííliš veľa. tak azda ma Dr.H nesklame 😅

lienka_1
6. nov 2011

@nejka41 drzim silno palce na zajtra! 😉

milcsi
6. nov 2011

@lauritka Jasne 🙂 . Zajtra sa striedame v splne 😉 . Silno-silno drzim palce!!!

milcsi
7. nov 2011

Dnesna bilancia: 6 oplodnenych =2 uz zahrievam vlastnym telom+4 mrznu

katy2
7. nov 2011

@milcsi drzim silno palce 😵 😵 😵 😵 😵

kacicqa
7. nov 2011

@lauritka Zajtra budem na teba mysliet moja, drz sa.

timmka
7. nov 2011

baby stalo sa vam, ze ked ste mali zistenu hyperstimulaciu a pokracovali ste dalej s pichanim, vajecnik mam uz 7cm zvacseny, ako jedna znama mi povedala, ze mozem pokracovat,ale stale sa bojim

katy2
7. nov 2011

@timmka OHSS malo viacero bab... ono sa to potom zvykne este zhorsit po dobere vajicok a ked je to v takom stave, ze je mozny transfer, tak to napomaha otehotneniu... ale je to velke riziko... zalezi, ako sa to bude dalej vyvijat.... treba davat pozor, pit vela tekutin a sledovat, ci chodis dostatocne casto na wc... skus si kupit Fatru a jest vela slaneho....
s tym pokracovanim je to hop alebo trop... moze sa to zhorsit natolko, ze skoncis v nemocnici na infuzkach a budu ti vyberat vodu z brucha... a nebude mozny ani transfer.... alebo sa to stabilizuje a bude to relativne v pohode, s miernymi boletsami..... Porad sa s dr., co on navrhuje

nejka41
7. nov 2011

ahojte!ďakujem za podporu.my sme mali 5 vajíčok tak uvidíme koľko sa oplodní vo štvrtok ideme na vklad.ubolená som teda riadne ale to prejde.všetkým dnešným vkladateľkám prajem //.

nejka41
7. nov 2011

@smallyell ahoj moja,ospravedlňujem sa sa že som sa neozvala aj teraz píšem len cez mobil ako sa ti darí ja som začala pichať v stredu pred 2 týždňami 10krát skončila som v piatok.chcem si ťa pridať ako priateľku ale až keď budem pri veľkom počítači bez mobil to nejde. Pa

lenisko1
7. nov 2011

ahojte ja zajtra idem na prvý ultrazvuk. tak snád uvidim nasu drobnu bodku zatial hehe... Snad je to tam kde to ma byt a je v poriadku. mozno aj srdiečko bude už vidno asi neviem 🙂 držte palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre