Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
8. nov 2011

@haannka ano len som chcela vediet ze ktora pohotovost v KE a ci tam mam ist skor aby som si vystala radu... lebo ked tam budu mat ludi ci budu ochotny ma vziat dopredu, alebo budem musiet cakat a to uz nebude 21:00

haannka
8. nov 2011

@nana123 aha tak to v KE neviem, ja som chodila do MI 😅 a myslíš, že až toľko ľudí tam bude? Aj keby , myslím, že inj. ti pichnú ak ich poprosíš na deviatu.

malaterezka
8. nov 2011

Ahojte zienki ja sa chcem opitat ze ako to pokracuje po prvom neuspesnom transfere ked ideme na druhe lebo mame este dve zmrazene vajicka.Dakujem 🙂

katy2
8. nov 2011

@nana123 jednoznacne do nemocnice na gynekologiu... na pohotovosti beznej ti to nepichnu... zbehni do novej, centralny prijem gynekologia je na 2.p. Opytaj sa na recepcii na centralnom prijme... Tam ti pichnu bez problemov.... Drzim palce

nana123
8. nov 2011

@katy2 som prekvapena ze na pohotovosti nepichnu ved tam som chcela ist... a v novej nemocnici s tym nebudu mat problem len tak pichnut?

nana123
8. nov 2011

@katy2 ked teraz rozmyslam tak aj v starej nemocnici je pohotovostna gynekologia... tam som raz bola aj na laparoskopiu tak to by tie nemali mat s tym problem.... nie?

nana123
8. nov 2011

@katy2 tak mi to nedalo a zavolala som do novej nemocnice na ten prijem ci mozem prist 😀 a bola tam velmi mila sestricka a bez problemov ze mam prist ... tesim sa ze to tak vyslo, ze sa nemusim este aj o toto strachovat 🙂 . Dakujem za radu... este ze mame modry konik.... nooo kde by sme sa dozvedeli tolko uzitocnych info 😵

katy2
8. nov 2011

@nana123 vela stastia 😉 oni su tam na to... funguju aj ako pohotovost... ale treba ist na 2.p. Dufam, ze to najdes... Opytaj sa na centralnom prijme na recepcii.... 🙂

lienka_1
8. nov 2011

@nana123 uplne Ti staci nocna kosela, papucky a ponozky(aby ta neoziabali nohy 😀 ).....no a ja som vzdy mala aj slipove vlozky, lebo mozes trosku krvacat. Nic viac nepotrebujes. Pridete na 8.30, sestricka Ta ulozi do postele, manzela zavolaju, aby odovzdal, co treba. Na salu beru hned na 9, lebo tak im chodi anesteziolog. Podla toho, kolko mas vajicok, tak si na operacke asi 10-15 minut maximalne. Potom pospis na izbe. Manzel uz bude pri tebe. Asi okolo 10.30 este pohovor s dokym, kolko bolo vajicok a kedy bude pravdepodobny vklad. Dostanes rozpis, podla ktoreho zacnes brat lieky na pripravu vystelky maternice a ides domov. Keby Ta trochu pobolievalo brusko, kludne si daj ibik, alebo nieco od bolesti. Naozaj sa nemas coho bat. Drzim silno palce! 😉

smallyell
8. nov 2011

@nana123 tak mi vravela sestricka a este podotkla, ze mi moze zvysit davku, co znamena, ze to budem mat o par dni za sebou, tak uvidim zajtra co mi povie, snad nieco tam bude...zajtra ti napisem

nana123
8. nov 2011

@lienka_1 Dakujeeemm 🙂

haannka
8. nov 2011

@katy2 ja som bola 3x na bežnej pohotovosti 😅 , a bez problémov ma vzali, som prekvapená...

katy2
8. nov 2011

@haannka ale v KE? lebo tu nechcu na beznej pohotovosti pichat gyn. injekcie... len na gynde...

haannka
8. nov 2011

@katy2 nie, nie písala som s nanou123, že v MI 😉

haannka
8. nov 2011

@katy2 ináč, mailík som dr. napísala a som veľmi spokojná...už koncom tohto cyklu začínam dlhý protokol 😀

haannka
9. nov 2011

ahojte, chcem sa spýtať, či nemáte niektorá Gonal...IP

katy2
9. nov 2011

Vsetkym drzim palce 🙂

emma30
9. nov 2011

@katy2
@lauritka
@haannka
@milcsi
@deny3 dievčatá prepáčte ☹ asi som zle položila otázku, ja doktorovi verím čítam vaše príspevky a vidím aj v centre že tam je stále veľa ľudí, ja neverím asi sama sebe a bojím sa že to nevyjde 😒 Musím sa fakt naladiť na pozitívne myslenie a chcela som vedieť len váš názor či ste nemali niektorá z Vás skúsenosti........

haannka
9. nov 2011

@emma30 chápem ťa, presne toto som prežívala pred mojím 1.IVF a môžno práve tento negatívny postoj ku všetkému bol dôvodom k neúspechu....potom som už brala ďalšie IVF ako -podarí sa nepodarí, bude ako má byť a chodila celý čas do práce ....a podarilo sa 😀

emma30
9. nov 2011

@haannka dakujem 🙂 ja strašne chcem aby sa to podarilo...No a ja sa chystám že budem na PNke, robím na smeny a v robote to je také na nervy, treba aj ťažké dvíhať ale ak budem doma tak len rozum mi na tom bude behať či to vyšlo alebo nie 😒

deny3
9. nov 2011

@emma30 tu je ťažko niečo radiť, ten strach je normálny, ved tu nejde o "fazuľky", ale skús sa uvolniť, hlavne nebud v kŕči, chod do kina, daj si rande s kamoškami, rob veci, ktoré máš rada a ktoré po otehotnení nebudeš robiť straaaašne dlho 🙂 😉 ja som dovolenku vzala až po vložení bábetiek, týždeň, no o další mesiac som sa ocitla na pn, podľa mňa je zbytočné sa dávať na pn či brať dovolenku už pri stimulke, hlavné je byť v pohode, ked sú bábetka v brušku. 🙂 😵

nana123
9. nov 2011

@emma30 ahoj, ja som tiez prvy krat na IVF a je to fakt na psychyku... raz mas pocit ze je to ok a zvladnes a ked nevyjde tak nejak sa zmieris a o 5min. mas pocit ze sa na teba ruti svet a ze nemas sancu. A vela robia aj hormony co berieme. Ku koncu ked som pichala injekcie tak som uz bola hrozne na tom s pocitmi uz sa mi chcelo len plakat a plakat ale to sa ustali. Treba len mysliet na pozitivny vysledok 😉 A ak nie bude dalsia hanca...

nana123
9. nov 2011

@smallyell ako si dnes dopadla v splne?

nana123
9. nov 2011

Tak od dnes som na pn-ke, v praci to zobrali dost zle... Zajtra idem na vyber tak som zvedava ako to dopadne a kolko vajicok bude... drzte palce 😵 dakujem...

nana123
9. nov 2011

@haannka @katy2 bola som nakoniec v novej nemocnici na gyn. pohotovosti pichla ma sestricka bez problem. Len dost velmi to bolelo, az velmi velmi 😅 obdivujem tie kt. si pichaju do podbruska inj. s klasickou ihlou.... fakt klobuk dole 🙂

smallyell
9. nov 2011

@nana123 ahoj moja, dopadla som celkom dobre, priemer hlasil dr. sestricke pri utz 6 a 6 pravy aj lavy vajecnik. Inac vsetko je tak ako ma byt a v pondelok mam ist este na utz a povie mi kedy sa bude vyberat, sestricka ma ubezpecila, ze sa nemam bat, len teraz ma trapi ina vec, strasne ma boli hrdlo, prechladla som a neviem ci si nieco mozem dat na to hrdlo, nechcela by som to teraz vzdat, ked sme uz tak blizko...a ty ako?

smallyell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smallyell
9. nov 2011

@nejka421 to plati pre teba moja, uz som jak vygumovana

nejka41
9. nov 2011

@smallyell Ahooj. No áno zajtra to príde.Joj je mi ľúto že ťa bolí hrdlo skús kloktať so šalviou alebo slanou vodou a daj si čajík s medom a na hrdlo šatku s alpou.Tosú len také babské lieky ale u mňá zaberajú.

nana123
9. nov 2011

@nejka41 drz sa... drzim palce nech to vyjde... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre