Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kuspitka
29. apr 2009

dakujem mojka si zlata

mirus25
29. apr 2009

ahoj baby.
petronelka...u vás už určite vládne pohoda a radosť. tak len nech ďalej pekne mocnie čiaročka. 🙂
kuspitka...blahoželám k babulkám. 😉 nech pekne rastú.

jaanulienka... peniažky bude treba odniesť až na prenos. je to 500 eur. presnejšie 400 za zákrok a 100 za zmrazenie ostatných embryjok. Na odber si vezmi nočnú košeľu, prezervatív, papučky, môžeš ponožky. toto sú hlavné veci. Potom môžeš ešte niečo na pitie a jedenie. Pôjde to veľmi rýchlo ani si to nestihneš uvedomiť. 😉

veverička...ešte nič nieje stratené. inač ako sa cítiš ?

mirus25
29. apr 2009

ixinka a ty pekne oddychuj. aby sa babulky pekne a hlavne poriadne zahryzkali. 😉 ako sa máš ?

jespera
29. apr 2009

Vevericka - ziadny smutok, mala si iba blby test... Mne sa ta druha ciarka ukazala - ale za takych divnych podmienok, ze velmi tomu neverim...

Jaanulienka - ja som platila rovnych 500 doktorovi , ale az v den prenosu. V den odberu som neplatila nic..
Staci ti kosela + papuce, voda, a nieco na jedenie a manzela nezabudni...Drzim palce.

Kuspitka super - blahozelam.
Mam k vam otazku - v pripade zazraku ze sestricka po odbere krvi oznami pozitivnu spravu, aky je dalsi postup? ako to maju zauzivane..?

melisska
29. apr 2009

kuspitkaaaaaa teším sa s vami, naozaj je to zazrak života a fotecku nemas?cmuuuuuuuuuk 😵

jani naozaj sa neplati pri odbere nic az ked ti embryjka vlozia-v den ETu 😉 no a nezabudni so sebou zobrať manžela alebo partnera 😉 😀 😀 😀 to je podľa mňa dôležitejšie ako nočná košeľa 😉

ixiiiiiiiii ležkaj aby sa babulky zahniezdili až do porodu 😵

mirus ahoooooooj 😵

vevericka, nesmut, ja som po ETe prvy krat testla az 15 den ked som isla na krv aj to z mi dr. zavolala ze krv je negativna, na teste nebolo nic, hodila som ho do tasky, ze ho radsej vyhodim doma a ked som ho doma vybrala boli tam// 🙂 kazda sme ina, bola som tehu, takze nezufaj 😉

kukulik nevadi, budeme spolu kočíkovať 😵

melisska
29. apr 2009

kukulik ale mohla by simi doniest papier na predoperacne vysetrenie 😉

melisska
29. apr 2009

halooooooooo, zase si pisem sama so sebou a odidem, ked s avratim budu popisane dve strany 😀

kukulik30
29. apr 2009

ahooooooooooooooooooooooooj 😉 jasne, popytam sestricku 🙂

kukulik30
29. apr 2009

vevericka netreba sa stale spoliehat na testy, ono je pekne, ked tam najdeme o cosi skor slabunku //, ale este neznamena, ze ak je tam iba jedna, ze uz je vsetko jasne....uz vela krat sa stalo, ze dievcatam sa ukazala ciarocka neskor, staci, ze sa pomalsie vylucuje v moci HCG a uz ti nemusi ukaza// alebo sa neskor uhniezdi babo...drzim palce, aby bola krvicka pozitivna 😵

kukulik30
29. apr 2009

a kupsitkaaaaaaaaaaaaaaaaa, z celeho srdiecka blahozelaaaaaaaaaaaam, este mas pred sebou cestu, ale prajem, ayb bola krasna a bezproblemova 🙂 a na jej konci krasne ruzove a vonave babiky 🙂

mirus25
29. apr 2009

ahoj meliska. 😵

mirus25
29. apr 2009

ahoj kukulik. minule som mrkla do tvojho albumu. a zbadala som fotky zo šibačky. takže vy už chodíte aj šibať ? 😀
ste tu veľmi zlatý.

piskota80
29. apr 2009

ahojte,
kuspitka gratulujem k dvojkám 🙂 🙂 🙂
ixi, ty len pekne oddychuj, o týždeň chcem vidieť taký pekný testík ako má petronelka a verím, že aj mne aj melisske drží flek na tehuvlne.
Ja som dnes bola u cievara, hormóny sa začínajú prejavovoať, musím brať lieky na cievy a volala som aj do splnu, zajtra im mám nadiktovať lieky, ktoré mám brať, či ich treba po trensfére vysadiť, alebo nie. Chcem sa ešte spítať ohľadom mikózy - nemám výtok, len to tam tak svrbí. Neviete mi poradiť, lebo lieky som už vybrala a ono to neprešlo a do budúceho týždňa chcem a musím byť fit.
Vďaka a pekný deň.
Inak dnes máme s manželom 9. výročie nášho prvého rande 😀 😀 😀 😀 😀

vevericka80
29. apr 2009

ahojte zienky...dakujem za povzbudenie, hned sa citim lepsie 🙂

vevericka80
29. apr 2009

kuspitka gratulujem k dvojickam

jespera...citim sa tak neutralne, uz iba prsia ma bolia, ale tie am tak este nikdy neboleli...inac sa mam fajn, nijaku zmenu nepocitujem

lyndus
29. apr 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej Pwetronelka, sak si vcera vravela, ze netestujes 2 dni 🙂 ja sa stale drzim, musim vydrzat do piatku 🙂 velmo dufam,z e tam tie dve ciarky bubu...vcera ma cely den dost bolelo brucho a dnes uz nist, tak neviem, sak co, nadej zomiera posledna 🙂 vevericka a kolky den si po?

kukulik30
29. apr 2009

miruska, ahoj...noooooooooooo, uz chodime sibat, aj minuleho roku Samko bol, ale nevysibal vsetkych , co mal, lebo zaspal v aute 😀 ..ale toho roku to zvladol 😉

piskotka ahoj...a my mame s manzelom 10.juna 9.vyrocie svadby 😀 dufam, ze zase na neho nezabudneme 😅 to tak po tych rokoch 😀 😀 😀
piskotka a co ti povedal tvoj gynekolog?... ked ta to svrbi, asi to este nie je ok, nemala by si este vybrat nejake lieky?

vevericka80
29. apr 2009

lyndus...ja som dnes 9.den po ET

lyndus
29. apr 2009

mno mna prsia vobec nebodlia, ani sa s nimi nic nedeje? znamenato ze nist z toho?

lyndus
29. apr 2009

aha...mno ja som siedmi, tiez idem skusat na 9-ty v piatok...a potom v nedelu a potom az do centra, tak uvidime

petronelka77
29. apr 2009

Lyndus, to som si aj ja myslela, ze netestem, ale vies baby zvedave 🙂 .
Zajtra uz nebudem, nemam test 🙂 .
Drzim palce na pozitivne piatkove testovanie 🙂 .
Mirus, dakujem, som kludnejsia ako minule pri ET, ale stale musime cakat 😉 .

vevericka80
29. apr 2009

ja este skusim zajtra rano

jespera
29. apr 2009

Vevericka - skus, daj vediet potom.
Asi ste prehliadli moju otazocku - neviete aky je dalsi postup v centre za predpokladu ze krv je pozitivna?

lyndus
29. apr 2009

jasperka dojdes si pre dalsie lieky a zavoalju ta na ultrazvuk, teda povedia ti kedy mas dojst...robi sa este jedno kontrolne HCG za 2-3 dni, ze ci razstie... na ultrazvuku skontroluju, ci je secko ok, na dalsom ci bije srdiecko a tak asi do 10 tyzdna, potom ta poslu ku tvojmu gyndakovi 🙂 aspon tak to absolvovala kamoska 🙂

mirus25
29. apr 2009

Petronellka a toto je tvoje prvé IVF ?

petronelka77
29. apr 2009

Mirus, ano 1-e IVF, v januari neuspesny ET, teraz mam 2 mraziacikov, tak snad bude vsetko v poriadku 🙂 .
Pozeram, ze aj ty mas 1-e IVF.
Dobru nocku vsetkym 🙂

zajacik...
29. apr 2009

Kuspitka gratulujem k babulkam, to je nadherna spravicka 😵 😵 😵

Petronelka, Jesperka, tesim as z vasich //, nadherne sa to rozbehlo s tehulkami 🙂

Zdravim aj vas vsetky ostatne 😉 Melisska mne dnes dosli kramy, ale ked chces hned ti ich poslem 🙂

Babulky kde nam zmizla LENULIATKO???? Uz tu nebola poriadne dlho, hadam je v poriadku 😉

dafy
29. apr 2009

ixi držkaj sa ahlavne oddychuj
gratulujem tehulkam 😀 😀 😀 :-
mne este stale neprisla mrcha uz som zuuuuufala ved mi uz mešká 13dní 😢 😢 😢 😢

ja ked som bola tehotna tiez mi ukazal test uz na 6den ja si myslim ze su dost spolahlive aj ked mam znamu co jej test neukazal ani na 12den a predsa bola tehula bola po KET ale podla mna je to jedna zo sto 🙄 🙄

je tu niektora z vas co caka tiez na mrchu?a ide na KET??? 😎 😎 😎

ixi takto ta asi nikdy nedobehnem 😀 😀 😀 a ze vraj pojdeme spolu na KET no hruuuza ta moja mrcha natahuje ma jak šparglu do kelu ale uz mam nerv 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dafy
29. apr 2009

nemam rada vino cervene ale asi sa prinutim vyslopat aspon dva litre nech si uz rači prist ta moja mrška 😨 😨 😨 😨

dafy
29. apr 2009

😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre