Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
16. nov 2011

Neviete poradit ako je to s tymi dnami od kedy a ako sa to pocita?

nurili
16. nov 2011

@nana123 no poviem ti ze tak asi ako teba 3-4 den to zacalo. V noci ked som sa prehadzovala z boku na bok tak ma pichlo aj vo vajecniku aj cez den sem tam nieco pichlo ale podbrusko a krize ma pobolievali v kuse. Nebola to nejaka strasna bolest ale tak dalo sa to zniest ved aj co ine mi ostavalon a tablety som nebrala ziadne. Mala som trosku zvysenu teplotu aj herpes na perach sa mi vyhodil ....tak nejak to bolo aj je u mna..... 🙂

nurili
16. nov 2011

@katy2 tak ja sa tesim ale zaroven bojim. Na tyzden by som mala ist na krv a kedy ultrazvuk, ci to robia hned? Ked som mala minuli pondelok vklad tak ako sa to pocita? Ktory den mam ci ako sa to hovori? 🤐

katy2
16. nov 2011

@malaterezka to s tym lezanim je diskutabilne... podla mna to od toho nezavisi.... jasne, ze je dobre vyhybat sa namahe, ale netreba prehanat... taky normalny pohyb nemoze byt na skodu... v den transferu som zvykla polihavat ale potom som uz viac menej fungovala... pri 1.IVF som bola na PN, aj pri kazdom KETku... a nevyslo.... pri 2.IVF tiez na PN a vyslo a pri 3 IVF som bola na materskej, takze som fungovala normalne, este som aj malu dvihala a vyslo... Takze asi tak....

nejka41
16. nov 2011

@nurili ,no zajtra 7deň.bola ti aj zima?
@smallyell veľmi držim prsty 🙂

nana123
16. nov 2011

@nurili taaak to su presne moje priznaky 😵. tak teraz si ma potesila... dufam ze tak dopadnem ako ty 😀

nurili
16. nov 2011

@nana123 tak ja ti to z celeho srdca zelam i ked ako dodavam este nie je nic iste az z krvy a ultrazvuku....no nadej mame vzdy.... 😵 ved aj trpime tak si to aj zasluzime.....

nurili
16. nov 2011

@nejka41 presne tak, normalne co ja som tip ze aj v decembri bez ponoziek tak mala som chvile ze ma klepalo od zimy.....teraz mi zas nohy horia a bolia ani nehovorim.... 😀

nejka41
16. nov 2011

@nurili , no tak uvidíme 😀

nejka41
17. nov 2011

ahojte!Urobila som to čo som nemala. Mala som doma 1test a nič ,ani náznak. ☹ .Tak som teraz smutná ale viac asi 😠 😠 😠 😠 .

nana123
17. nov 2011

@nejka41 ale ty si len 7 den po vklade co si pamatam... Tak? Nepodliehaj panike to este nemusi ukazat to je dost skoro... 🙂 Vydrz este

haannka
17. nov 2011

@nejka41 blbosť!!!! zlý test...ako bol môj! rapiclear je najhoršííííííí (neviem aký si mala)

haannka
17. nov 2011

ja som si robila ako som písala na 8.deň po ET (pozn.:mala som 6-dňovú PK) a ani náznak, iba jedna hnusoba! 😠

nejka41
17. nov 2011

@nana123
@haannka ďakujem za podporuuuuuuu!!!

smallyell
17. nov 2011

@nejka41 nebud smutna, neboj dobre to bude 🙂

smallyell
17. nov 2011

@nejka41 dakujem za prsty 🙂

nana123
17. nov 2011

Inak mna vcera vsetko bolelo, dnes rano vstanem a nic. Nic ma neboli, nic necitim 😀 . Tooo neviem co si o tom mysliet raz tak a zas o chvilu inak... to radsej nemysliet 😀 😀

milcsi
17. nov 2011

@nejka41 lepsie je nemat doma ziaden test, a potom jednoznacne odolas 😉 . Hore hlavu, este je skoro!! Ja odporucam vydrzat az do krvi. Je to tazke, aj ja na to kazdu chvilu myslim, ako na tom som.

milcsi
17. nov 2011

@malaterezka nic si nevycitaj! Tak to malo byt, asi embryjko nebolo v poriadku. Aj pri normalnom otehotneni sa pise, ze 15-20 % zien potrati a velakrat o tom ani nevie. Ja som vzdy chodila po ivf do prace, aj ked som sa vedome snazila trosku obmedzovat v pohybe, ale teraz pri dietati nemam sancu. Aj dvihat musim. Manzel hovori, ak ma prezit, prezije 😉.

milcsi
17. nov 2011

@lienka_1 diky za podporu 🙂

nejka41
17. nov 2011

@milcsi,svätá pravda!!!! V pondelok už ideš na krv? Veľmi ti držim všetkých dvadsať!!!

lienka_1
17. nov 2011

@nejka41 Ja som v lete mala na 10. den hcg z krvi pozitivne a domaci test negativny. No ver im!!!!! 😠 Este stale mas obrovsku nadej. Myslim na Vas! 😉

nurili
17. nov 2011

@nana123 to som rada.... 😵

nurili
17. nov 2011

Ahojte splniecka, tak zajtra sa ide na krv..... 🤐 uz teraz som nervozna.....dnes som sa zase testla a uz bolo vidiet aj z lietadla...//......po ocikani nabehla ihned..... 😵 dufam, ze to tak aj ostane.... 😝

nana123
17. nov 2011

@nurili Drzim palce, ale to uz mas na 99 percent isteeee 😉

nurili
17. nov 2011

Len aby to tam aj ostalo 9 mesiacov ako ma.... 😒
@nana123

katy2
17. nov 2011

@nurili si jasna tehulka 😵 😵 a dobre pocuvaj, ake bude hcg 😉

@nejka41 este nic nie je stratene... drzim palce 🤐 🙂

nurili
17. nov 2011

@katy2 len som sa asi poponahlala s tou krvou na 11 den. Vklad bol siedmeho a zajtra 18 ma odber.... 😝 bude tam nieco?

milcsi
18. nov 2011

@nejka41 V pondelok je velky den 🙂 Hop alebo trop. Citim si prsia, trosku aj brusko a krize. Ale to moze znamenat aj jedno, aj druhe. A vdaka za dvadsat 🙂 .

nana123
18. nov 2011

@milcsi Drzim palce v pondelok... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre