Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
3. apr 2009

ixi no to som sa chcela spytat ci romale to su bo pri bielych by som sa cudovala 😨 😨

ixi
autor
3. apr 2009

separe 😀 😀 😀 uz ide panelak

ixi
autor
3. apr 2009

idem kuk

dafy
3. apr 2009

uz ked som prisla do skolky po nu tak uz mala uplne zachripnuty hlas a sa mi stazovala ze ju troska boli hrdlo a vraj kaslala v skolke tak uvidime cez vykend ci to prepukne alebo co

dafy
3. apr 2009

ixi ok

katy2
4. apr 2009

Dobre ranko 🙂
Vsetkym prajem krasny slnecny vikend 😵
U nas je to zasa pracovne.... Tak sa tu uz neobjavim.....
vsetkym stimulantkam a ckatelkam drzim palce 😵

ixi
autor
4. apr 2009

ajoj krasny vikend 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
4. apr 2009

ahoj splniecka tak to je dnes krasne 😎 ja idem do nocnej tak som prisla este pozriet ci ste tu ale ako bacim tak vsetky sa slnite tak sa majte papa 😵 😵 😵

jespera
4. apr 2009

Ahojte,
ja som dnes zacala s gonalom - a napadla ma taka vec, ze ci sa moze na to pit alkohol? Nedari sa mi o tom nikde docitat...dakujem

vevericka80
4. apr 2009

ahoj jespera..gratulujem k prvej vcelicke 🙂 ....aj ja dnes zacinam, ale az o deviatej s menopurom

vevericka80
4. apr 2009

jespera prui menopure som nasla,ze sa alkohol neodporuca

tina1
4. apr 2009

baby, ja som vypila pri menopure asi 1 dcl bieleho vína a dostala som alergiu. Mala som celú tvár červenú. Po 20 minútach to prešlo. Takže ja by som Vám odporúčala počas stimulky alkohol nepiť.

vevericka80
4. apr 2009

neviete nahodou ci tu ihlu mam kolmo alebo sikmo pichnut do toho brucha?....sestricka mi vravela, ze je to jedno...ale vy mi mozno viete lepsie poradit 🙂 🙂

tina1
4. apr 2009

Picháš menopur? Ja som ho pichala pod 45 stupňovým uhlom a bolo dobre. Vyprodukovala som 10 dobrých vajok.

vevericka80
4. apr 2009

ano menopur...uz mam za sebou prvy vpich...trochu to bolelo,ale dalo sa to

jaanulienka
5. apr 2009

Ahojte, prajem pekne nedelne popoludnie vsetkym.

taella
5. apr 2009

ahojte,
Katy môžeš mi zmeniť vek v tabuľke 😉 dnes som zas o rok staršia 😠
momentálne si užívam voľno bez detičiek , poslala som manžela kočíkovať 😉 a ja zatiaľ pečiem koláč na oslavu .

riska
5. apr 2009

taella, všetko naaaajlepšie ti prajeme aj my z VS 😀 čo tam po veku, ved mas svoje dva naaadherne pokladiky 😉

mirus25
5. apr 2009

Ahoj taellka. Prajem ti všetko najlepšie k tvojim narodeninám !!! 😀 Veľa zdravíčka, šťastíčka, a veľa krásnych chvíľ s tvojími krásnymi detičkami ! 😀

melisska
5. apr 2009

krasna nedela 😵

pozdravujem vsetky splniecka, dnes ale svietite 😎

taellka vsetko najlepsie k tvojim narodeninaaaaaaaam, vela zdravicka a stasticka a radosti s malickymi taellcatkami 😵

ixi
autor
5. apr 2009

ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😀 😀 😀 😀 taelka vsetko vsetko naj naj k narodeninkam 😵 😵 😵 😵

melisska
5. apr 2009

ixi ako sa mas moja

jaanulienka
5. apr 2009

Ahoj IXI obraciam sa na teba s otazockou ak mozem - zajtra som 14 den po decapeptyle a stale som to nedostala. Mam volat do SPLNU? Alebo pockat den, dva? Znamena to nieco ked som to este nedostala? Nevies nahodou co bude dalej? Dakujem

jespera
5. apr 2009

Ahoj Jaan, -
ja som tiez dostala az na 14 - 15 den..ale predtym som mala trosku vytoky..ty vobec nic?

jaanulienka
5. apr 2009

Absolutne nic a to ma strasi

ixi
autor
5. apr 2009

janulienka ja by som zavolala as moze to znamenat ze si tehu 😎

ixi
autor
5. apr 2009

rano zavolaj sestricke ze si nedostala ona ti povie co dalej

ixi
autor
5. apr 2009

melisska ahooooooooj ja sa mam celkom ok a ty?

jaanulienka
5. apr 2009

tak to by bolo fajn keby som bola tehu ale myslim ze to asi nie.

jaanulienka
5. apr 2009

A ak by som bola tehotna tak ten decapeptyl by nejako neuskodil?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre