Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
23. nov 2011

nejaka41@ ty nerobis test? Zajtra ides na krv vsak?

nejka41
23. nov 2011

@nana123 áno ,zajtra.bojim,bojim.

nejka41
23. nov 2011

@nana123 ako sa cítiš?

nana123
23. nov 2011

@nejka41 Tak to sa ti test ani neoplati uz... neboj bude ok, ja som ten test robila s ladovym kludom a este stale neverim... dajak mi nedochadza 😀 Urcite to bude pozitivne, lebo tato diskusia je plodna a tento tyzden je tehotensky 😀

nana123
23. nov 2011

@nejka41 pobolieva ma podbrusko vecer a rano ale to slabo, viac nic ani prsia... dnes akurat ma boli hlava, ale inak ziadne priznaky 🙂 A chce sa mi spat, ale to som uz leniva z tej pn-ky 😀

nejka41
23. nov 2011

Tak sa len opatruj a veľmi držím prsty.

timmka
23. nov 2011

@nana123 wauuu aj ja taky chcem, ale zajtra bude asi sklamanie, to brusko ma pobolieva, tiez hlavne vecer a rano, dnes som sa na to aj zobudila a mna bolia aj prsia, krize, tak neviem ci z toho nieco bude, pevne verim, ze tam nieco zajtra uvidim, to budem 8 den, no uvidime, tiez mam kupeny rapiclear, moja drz sa 😉

smallyell
23. nov 2011

@nana123 gratulujem, gratulujem, gratulujem 🙂 uzasna spravicka 😀

nana123
23. nov 2011

@smallyell dakujjeeemmm 🙂 , ale zatial len tak tisko lebo este musime krv a potom dalsie... sa bojim az tesit aby som to nezakrikla 😅

nana123
23. nov 2011

@timmka prave ten rapiclear je onicom, slaby to je test. Obydve co tam mam nafotene maju 10 ml citlivost a jeden ukaze tak a druhy tak. Tak to svedci o tej kvalite toho testu. A vcera som testovala s len s tym rapiclearom a mi ukazalo tiez taku slabu ciarku ako dnes... takze odporucam ist kupit nejaky iny 😠

timmka
23. nov 2011

@nana123 ked u nas iny nie je, len ten 😠 kupila som si 2 v jednom balicku, tak teraz neviem.-..... 😒

haannka
23. nov 2011

@nana123 cmuky :-*

smallyell
23. nov 2011

@nana123 neboj, dobre to je a aj bude 🙂 to je tvoje prve IVF?

nurili
23. nov 2011

@nana123 len tak dalej, drzim palce.....

haannka
23. nov 2011

@nejka41 zajtra držííím päste...bude to pozitívne uvidíš 😉

dodina55
23. nov 2011

Dievcata, mozem medzi vas?
v prvom rade vela stastia Vam vsetkym co sa snazite a este viac tym ktorym sa to podarilo. Citat uspechy je naozaj povzbudzujuce......
Baby, je tu niekto kto chodi do SPLNu v KE a mal/bude mat kratky protokol na IVF?
mojej ziadosti uz konci platnost, takze dlhy by som uz nestihla a aj tak mi ten dlhy pride dost stresujuci.....

ake mate skusenosti s dr. Hredzakom?

haannka
23. nov 2011

@dodina55 ahoj, vitaj medzi nami 😉 ja mám dlhý protokol, ale žienky ti určite poradia 🙂

dodina55
23. nov 2011

@haannka ahoj 🙂 ; mala som tento cyklus IUI a nevyslo ☹ dnes som sa tu hnusnu spravu dozvedela ..... co uz musime ist dalej. a nechce sa mi stracat cas s IUI.... tak vela vela stasticka, v akom si stadiu?

haannka
23. nov 2011

@dodina55 ja som bola ešte len včera pichnúť decapeptyl a teraz čakám za 9-13 dní mrchu a potom idem na to 😀 ...my sme IUI ani neskúšali, keď sme 10 rokov nedospeli k // tak bolo jasné, že to tak jednoducho nepôjde 😖 ..kedy chceš začať tento mesiac? tak ked ja mám dlhý, ty budeš mať krátky protokol, možno budeme stimulovať spolu 😉

dodina55
23. nov 2011

no to by bolo super 😉 zajtra idem do splnu.... som zvedava co mi na to doki povie...fakt. dost vela som o tom citala, vo vacsine centier mas medzi kratkym a dlhym volbu, nechavaju to na pacientov. ... no uvidime, v kazdom pripade zajtra dam vediet 🙂 toto je tvoje prve IVF?

dodina55
23. nov 2011

@haannka no to by bolo super zajtra idem do splnu.... som zvedava co mi na to doki povie...fakt. dost vela som o tom citala, vo vacsine centier mas medzi kratkym a dlhym volbu, nechavaju to na pacientov. ... no uvidime, v kazdom pripade zajtra dam vediet toto je tvoje prve IVF?

nejka41
23. nov 2011

@haannka ďakujem! 🙂 🙂 🙂 🙂

smallyell
23. nov 2011

@nejka41 zajtra sa drz, budem na teba mysliet, a cakam pozitivnu spravu 🙂

lienka_1
23. nov 2011

@dodina55 Ja mam za sebou 2x IVF kratky protokol. Velmi sa od dlheho nelisi. Iba v tom, ze pri dlhom Ti pichnu decapeptyl a zastavia cinnost vajecnikov, nasledne sa zaciju stimulovat FS hormonom s dalsim menzesom. Pri kratkom zacinas stimulovat rovnako, ale asi od 5. dna si pichas este aj cetrotide, aby nedoslo k predcasnemu uvolneniu vajicok z folikulov. Zvysok je navlas rovnaky s dlhym protokolom.
Drzim palce! 😉

lienka_1
23. nov 2011

@nejka41 Nejka, drzim na zajtra palce!

nejka41
23. nov 2011

@smallyell ,@lienka_1 Ďakujeeeeem.!

milcsi
23. nov 2011

@nejka41 zajtra na teba myslim!!!!!!!!!!!!!! A velmi-velmi budem stiskat vsetky prsty!

milcsi
23. nov 2011

@lienka_1 Vdaka za povzbudenie. To iste plati aj pre teba 🙂. Hadam sa nasim mrazacikom bude u nas pacit 😉. Hned je lepsie na dusicke, ked clovek dostava tolko podpory 🙂 🙂 🙂. Tak v januari 😉.

lienka_1
23. nov 2011

@milcsi V januari 😉

nejka41
23. nov 2011

@milcsi 🙂 Ď.Dohoda zatiaľ platí aj naďalej. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre