Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

smallyell
28. nov 2011

@nana123 toto je na nervy, neviem co so sebou ☹

nana123
28. nov 2011

@smallyell nie tak som myslela ze tam boli dve ciarky... ale ta spravna bola velmi slaba taky klasicky duch tak preto som robila na druhy den 2 testy kazdy inej znaky, a vyslo z toho ze rapiclear je na hov.. lebo slabo ukazuje to nepouzivaj

nana123
28. nov 2011

@smallyell verim ti ze na nervy, presne viem o com hovoris... musis to len nejak prekonat... bolesti su dobre mna este stale nieco pobolieva a tak hodku boli potom dlhsie klud potom dostanem krc... to podla mna ma tak byt... zajtra rano urob test s tym ze sa priprav ze este nemusi ukazat... ked chces istotu tak este cakaj 😠

nana123
28. nov 2011

@smallyell a kedy si mala dostat mrchu?

smallyell
28. nov 2011

@nana123 fuu, jednoznacne chcem vediet na com som, ja by som to do dalsieho pondelka sa zrutila, rapiclear ani nekupujem, otrasny test, a ked dobre pocitam, tak mrcha mala prist dnes,najneskor zajtra ale ked berieme lieky tak by sme mali dostat aj tak? lekar mi vravel, ze aj ked nedostanen na termin este nic to neznamena, tak neviem 😒

nana123
28. nov 2011

@milcsi a este otazocka ked mi to dnes potvrdia... mam ist do prace alebo nie? Nemam ziadne problemy aspon o nich neviem a doma mi uz riadne sibe na pnke. Sice nemam idealnu pracu, ale nejak to skorigujem len nechcem si uskodit... Ty si to ako riesila?

timmka
28. nov 2011

@smallyell ked beries utrogestan tak mrcha nepride, zvykne prist do dvoch dni po vysadenie, zjatra by si mohlo uz testnut, ja som testovala na 8 den a mala som ducha, i ked neviem ci z toho bude, dnes krv odovzdana a sedim do 13.00 ako na ihlach, mam uz aj take vytoky, strasne sa bojim

nana123
28. nov 2011

@smallyell tie lieky robia to zeby si nemala dostat mrchu, somozrejme su vynimky co dostanu aj tak. Ale je pravda ze to nic neznamena, ked pojdes na krv a bude negativna a prestanes brat lieky mrcha pride. Na mrchu som sa pytala pretoze tie testy su urobene tak ze zaznamenaju aj pred mrchou, ale zase ked mas malo HCG v krvi tak ti nepomozu... Takze fakt tazko s testami najistejsia je krv. Ale ak chces testuj... je to vsetko na tebe, viem tazke rozhodnutie

nana123
28. nov 2011

@timmka ake vytoky?

smallyell
28. nov 2011

@timmka utros beriem, neboj timmka ved ty s nanou to mate iste, uz iba hodinka a pol, to nejako vydrzis ale ja to mam este daleko, na krv az 5.12......a ozaj vy ste den transferu nepocitali nie? lebo ked nepocitam den transferu tak dnes je to len siesty den, uz to je jedno, zajtra testnem a uvidim, potom vam napisem co a ako ...dnes sa drzkajtev 🙂

smallyell
28. nov 2011

@nana123 musim sa niecim zamestnat bo sa zblaznim 😝 dakujem za podporu a za vsetko aj ostatnym dievcatam 🙂

timmka
28. nov 2011

@smallyell mozno aj na 7 den uz nieco bude, ja som mala ducha na 8 rapicleat, ale az ked vyschol, tak si myslim, ze na mamateste by bol vyraznejsi a ja som robila testy stale cez obed, najlepsie je robit bude rano alebo az vecer, tak som to citala, este to nemam jasne, strasne sa bojim... ☹ ☹ ☹ , brusko citim ako na mrcnu a aj vajecniky ma pobolievaju a kruti mi creva uz cca 3-4 dni

timmka
28. nov 2011

@nana123 take biele, sice som ich mala aj ked som brala utrogestan, ale teraz ked ho neberiem, tak ich mam ako pred mrchou , presne take mavam

smallyell
28. nov 2011

@timmka ja brusko citim od vkladu, a to ma znepokojuje a este som sa chcela opytat mate este nafuknute brucho bo ja uz nie, od soboty, po vklade som sa citila taka nafuknuta a zeny vraveli, ze je to dobre ty si na tom ako?

timmka
28. nov 2011

@smallyell no ja som mala tiez ale len par dni, potom aj bolesti ustali a od vcera opat citim brusko, ale inas ako som citila od vkladu, taky tlak a sem tam vajecniky

smallyell
28. nov 2011

@timmka no tak mame podobne priznaky, neboj sa to bude dobre 🙂 uz sa ti to krati, za chvilu budes vediet vysledok 🙂

nana123
28. nov 2011

@haannka ty si chcela gonal vsak... porinka ho predava za 45 eur. Dobra cena

nana123
28. nov 2011

Taaaakkk potvrdeneeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nejka41
28. nov 2011

@nana123 Tak to je suuuuper, gratulujem !!!!

haannka
28. nov 2011

@nana123 obrovská gratulácia, mala si spýtať na hcg, robil ti utz?
a gonal už mám zohnaný, ale dík že na mňa myslíš 😀

haannka
28. nov 2011

@timmka akoooooooooooo?

nana123
28. nov 2011

Dakujem 🙂 Pytala som sa na hcg tak ze mam 890, neviem ci vela alebo malo, na ultrazvuk mam ist az na buduci tyzden v utorok... splne az nesko robia ultrazvuk

nana123
28. nov 2011

@haannka Kolko si mala ty HCG? Som hovorila sestricke ze to je nejak vela a povedala ze to je dobre ze tam mali aj 1000 😀

teleranka
28. nov 2011

@nana123 ahojky! ja sem sice nepatrim...ale gratulujem!!!! 890 je krááásne ciiiislo, ja sm zacinala pod stovkou. je to nadherne a silne cislo. ktory den si od oplodnenia? a kedy mas ist na dalsiu krv, lebo mne hcg sledovali kazdy den, potom uz len obden, trvalo to asi dva tyzdne. ale otehotnela som nakoniec prirodzene. aj ked tomu lekari neverili!! co sa tyka Tvojej PNky...mala by si mat kludovy rezim urcite....ja som sla hned na PNku, ale potom som ju ukoncila a sla do USA, ale vypomstilo s ami to, problemy, bolesti, hematom. teraz som na pnke do konca tehu a lezim. Nic ine na svete nie je take dolezite, aby bolo babatko zdrave. pokial nebudes mat problemy, tak jasne, naco zbytocne doma mukáriť, ale este je to krehke, ja by som sa urcite setrila . bojovali ste dost a netreba to zakriknut.

nana123
28. nov 2011

@teleranka dakujem 🙂 Nehovorila mi o dalsej krvi asi netreba pre to silne HCG, kazde CAR ma ine postupy...Dnes som 14 den od EK... Tak este som obj. dnes k svojmu gyn. tak uvidim co mi on na tu pnku povie a podla toho sa zariadim... Jasne ze sa budem setrit snazili sme sa 4 roky tak teraz je to vytuzene 😵

teleranka
28. nov 2011

@nana123 JA SOM MALA taku hodnotu neskor po oplodnenia a hovorili mi, ze to budu dvojicky 🙂) kolko emrbryjok ste vlozili? je to vas prvy pokus?

nana123
28. nov 2011

@teleranka prve IVF a 2 drobcov vlozili...

teleranka
28. nov 2011

@nana123 jej 🙂) no silno drzim palceky a znova gratulujem 🙂

smallyell
28. nov 2011

@nana123 Wau super, gratulujem 🙂

steva
28. nov 2011

@nana123 gratulujem a vsetkym co este len cakaju silno drzim palce. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre