Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
13. dec 2011

@franina tak super, ja ti strašne tiež držím palce, uvidíš 2.ivf-ko bude úspešné 😉
ja dnes siedma injekcia, v piatok bude 10.deň pichania+kontrola...myslím, že vychádza v pondelok odber podľa mojich skromných výpočtov 😀 ...koľko zvykne byť PK v SPLN-e? 3 alebo 5 dní? aspoň budem čakať na výsledok kľudne počas vianočných sviatkov, lebo tí moji "šibali" v škole by mi kľudu nepridali 😀

franina
13. dec 2011

@haannka bude dobre nic sa neboj ja som mala PK 3 tak neviem, ci je to pravidlo 🙂 sestrička je ešte furt taká milá ? 🙂
@lienka_1 tie prsteky budem potrebovať 😅 a ty si na tom ako?

nana123
13. dec 2011

@haannka ahoj, takze to pichanie uz zvladas 😉 co citam.... mne PK robili od stvrtku do pondelka a to bola predlzena kultivacia...

nana123
13. dec 2011

ahojte, dnes mi chytila depka 😅 .... na buduci tyzden v utorok mam ist na ult. a malo by byt aj srdiecko a bojim sa ze nebude. Taka myslienka ma prepadla a neviem a neviem sa jej zbavit 😖

lienka_1
13. dec 2011

@franina Dufam, ze v januari bude KET. Verim a bojujem dalej.

franina
13. dec 2011

@lienka_1 však sme bojovnice 🙂

malaterezka
13. dec 2011

ahojte dievcata aj ja vam drzim prsty, ja uz mam doma tych svojich sibaloch chvalabohu dve sa rozmrazili a obe boli silny a su doma tak teraz lezim a nohy mam hore a myslim pozitivne lebo ked vsetkym presli a su tu tak to je na dobrej ceste 😀 😀

haannka
14. dec 2011

@malaterezka super, presne tak treba pozitivne mysliet...uz je drobcom teplucko u mamky takze urcite najblizsich 9 mesiacov neodidu 😉

haannka
14. dec 2011

@malaterezka cize ty uz pod stromcek budes mat darcek, dovtedy budes vediet urcite vysledky 😀 jej to budu krasne Vianoce 😉

nurili
14. dec 2011

@nana123 viem co prezivas, ja som prezivala to iste....este som v cakarni cakala na doktorku mala meskanie tak to boli teda dni a nie minuty ale dockali sme sa a hned bolo....taky bol rachot ked by spadol kamen zo srdca 😀 ked som videla ako srdiecko bije a teraz sa obavam aby sme tie tri kriticke mesiace zvladli bez problemov. Mne pomahalo sa vyrozpravanie ci vlastne vypisovanie romanov jednej dobrej dusicke ktora ma vzdy povzbudila a za to som jej vdacna, uz sa tesim ze jej to budem moct v januari oplatit, vsak Lienka 😀 😵

malaterezka
14. dec 2011

@haannka nie pod stromcek este nie ale asi tri dni potom ale nevadi aj tak sa tesime 😀

malaterezka
14. dec 2011

@haannka ale tesime sa na Vianoce coras viac a viac lebo nas bude viac hihihi 😝

smallyell
14. dec 2011

ahojky babenky, asi ket odlozime na neurcito, takze to budeme musiet na nejaku hodnu chvilu vzdat ☹

haannka
14. dec 2011

@smallyell prečo? ☹

smallyell
14. dec 2011

@haannka pretoze ak budem bez prace, tak asi tazko si to budeme moct dovolit ☹ ako vianocny darcek som od sefa dostala upozornenie, ze sa ma chysta prepustit kvoli zlej financnej situacii ☹

haannka
14. dec 2011

@smallyell 😖 tak to je fakt "úžasný" darček...ale chvalabohu je to len upozornenie, možno sa všetko ešte nejako vyrieši...v dnešnej dobe je to naozaj strašné s prácou, hlavne, že doktorom nestačí 300€ príplatok...my chudáci sme radi, že vôbec prácu máme...smutné. Ešte nezúfaj, musí to všetko dobre skončiť, aj s bábätkom aj s prácou... 😉 ..MUSÍ!

lienka_1
14. dec 2011

@nurili Ty mi pomahas uz teraz...a velmi 😉 Dakujem!

lienka_1
14. dec 2011

@smallyell Ked si tehotna, tak ta nemoze vyhodit, ja by som na just otehotnela 😀 😀 😀

ladenka77
15. dec 2011

Ahoj babulky,potrebujem pomoct...Zajtra idem na prvy USG po pichnuti Decapeptylu,a dostala som do ruky papier na podpis s cim suhlasim ,nesuhlasim (ISCI,PK-predlz.kultivacia a mrazenie embrii).Chcela by som vediet,ci sa tieto ukony priplacaju?Hredzi mi povedal,ze budem doplacat cca 500€. PK a mrazenie bude spoplatnene navyse?Ak ano neviete mi povedat kolko?On je na slovo skupi...
Pri 1.IVF som platila len lieky,ale bolo to v roku 2006. Vopred dakujem... 🙂

smallyell
15. dec 2011

@lienka_1 keby to bolo take lahke otehotniet, tak to by som s nimi riadne vypiekla, skoda, ze to ivfko nevyslo 😠

smallyell
15. dec 2011

@haannka moja zlata, len vies co sa hovori clovek musi len.......ale zial tento svet je nevyspytatelny ☹

nana123
15. dec 2011

@ladenka77 ahoj, ja som na tom papieri zaskrtla ze vsetko chceme, ani som nevedela ci to potrebujeme, ale stale rovnako sme platili 500 eur jemu a cca 300 eur som dala za lieky. Nic viac...

nana123
15. dec 2011

@smallyell ahoj podla mna chod na ket cim skor, ak otehotnies nemoze ta vyhodit a ak nie tak sa nic nedeje... od kedy ti chce dat vypoved? zisti si ci ta moze vyhodit aj ked ti bezi vypovedna lehota a ty si otehotnela... nevzdavaj sa 🙂. Pozri ty platis statu odvody tak nech ti to pekne platia spat... a s zamestnavatelom sa stale mozes dohodnut ze nech ta necha a ked otehotnies na ket mu slubis ze sa das na pnku do porodu a jemu to moze byt jedno lebo pn neplati on... a tebe pomoze 😉

nana123
15. dec 2011

@smallyell Konspiracne teorie 😀

haannka
15. dec 2011

@nana123 ako tehulka naša? už sa ti to kráti, v utorok ♥

ladenka77
15. dec 2011

@nana123
Ahoj,dakujem Ti pekne....Tak snad sa nic odvtedy nezmenilo,mne sa jedna o tu predlzenu kultivaciu,a to mrazenie,lebo aj Sasku mame az z KETka.... 😉

haannka
16. dec 2011

babulky, no aby toho nebolo málo, ešte si musím pichať až do nedele, v nedeľu večer Pregnyl a v utorok odber...takže ešte som musela dokúpiť jeden gonal ☹

ladenka77
16. dec 2011

Ahoj babulky,prave som sa dozvedela,ze si zacnem pichat Gonal az 28.12.(o11dni),som si myslela,ze trocha skor,dnes som 2DC,nie je to neskoro? Aj vy ste to zacali tak neskoro @haannka @nana123 ? 😕

katy2
16. dec 2011

@haannka ja som ti to predpovedala... niekedy treba predlzit stimulku... ja som dokupovala stale.... hlavne, aby vajka poriadne dozreli....

@ladenka77 to je podla hormonov... nevadi, cyklus je aj tk iny ako bez stimulky, urcite bude vsetko dobre... ja som tiez zacala stimulovat pri 3.IVF pomerne neskoro.... Drzim palce 😉

katy2
16. dec 2011

Inak pozdravujem vsetky, nepisem, len obcas nakuknem, co mate noveho a strasne vam vsetkym drzim palce... prezivam to s vami.... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre