Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
16. dec 2011

@haannka aleeee ked si uz tu dosla tak to je v pohode uz tie paru dni vydrzis 😉 mysli len na vysledok 😵

ladenka77
16. dec 2011

@katy2 Dakujem,si ma trocha ukludnila,lebo pred 5 rokmi to bolo rychlejsie.... 🙂

haannka
18. dec 2011

ahojte; mozem si pregnyl pichnut aj sama do podbrusia? je tam pisane ze bud intramuskularne - iba lekar alebo sestra, alebo subkutanne - moze sam pacient.?

lienka_1
18. dec 2011

Mne ho sice pichla segra, ale zvladla by som to aj sama. Sestricka mi dala tenucku subkutannu ihlu, tak to iba malinko stipalo. Kludne si to pichni podkozne do podbruska. Vpich urob pod 45st uhlom a nezabudni piest najkor trosku potiahnut do protismeru, aby si zistila, ci nie si nahodou v nejakej zilke alebo cievke. Az potom stlac piest a pichni davku. Vela stastia! 😉 Drzim palce na vecer aj na utorok!

katy2
18. dec 2011

@haannka ja som pichala sama, tam kde stimulacne injekcie.... hredzak mi sam navrhol 😉

franina
18. dec 2011

ahojte dievcata, potrebujem poradit lebo som uz zabudla 😅 ktorý DC sa chodí na vysetrenie a ultrazvuk?

haannka
18. dec 2011

@franina ahoj, ale už po decapeptyle alebo pred? 😉

franina
18. dec 2011

@haannka jaaaaaaaaj to este pred 😀 ja len na folikulometriu 😀 a zaciatocne vysetrenia, ja si myslim 😅

haannka
18. dec 2011

@franina ja som bola na 4.DC na krv a utz a na 19.DC na krv a ultrazvuk+decapeptyl... 😀

franina
18. dec 2011

@haannka ja zajtra zavolám sestričke, že čo a ako a tak sa zariadím ... 🙂

haannka
18. dec 2011

@franina a ktorý si dc?

foryou25
18. dec 2011

Ahojte kocky, potrebujem poradit ak chceme ist do centra treba nejake odporucenie? ci len tam staci zavolat a objednat sa alebo aky je postup, popise mi to niekto v skratke?
inak manzel sa lieci u urologa ale bez uspechu, takze urolog povedal, ze pre nas jedina sanca, umele oplodnenie, mam aj ja absolvovat laparoskopiu alebo netreba? dakujem za kazdu radu

haannka
18. dec 2011

@foryou25 ahoj, kľudne stačí, ak zavoláš a objednáš sa, oni ti už povedia čo ďalej...ak ste rozhodnutí ísť na umelé, myslím, že sa budeš zbytočne stresovať laparoskopiou a pod., a ako čítam problém bude asi skôr v manželovi, takže myslím, že pokiaľ chcete bábätko a dlhšie sa Vám nedarí, je to dobrá voľba - navštíviť centrum. 😉

foryou25
18. dec 2011

@haannka nedari sa uz 3 roky, a cakat na zazrak podla mna nema zmysel, ano manzel ma zle spermie do konca dost zle, takze je otazne ci vobec to pojde umelym oplodnenim, chodime ku Hrivnakovi do Ke, myslim si ze sa celkom vyzna, ale nevie najst pricinu preco ma manzel zle spermie, vytery, krv ok, dal mu aj antibiotika, lebo mal leukocyty v ejakulate, aj hormony tamoxifen, ale nepomohlo ani jedno ☹ A na tu laparoskopiu sa pytam, preto lebo ten urolog napisal manzelovi do spravy, aby som absolvovala laparoskopiu, ale kedze viem ze pri umelom nemusia byt priechodne vajickovody tak mi to pride zbytocne, ale som na vazkach

haannka
18. dec 2011

@foryou25 toho že či to vôbec pôjde umelým sa absolútne nemusíš báť...stačí jedna zdravá a tá pravá spermijka a to stačí na to aby ste mali bábo.....ja by som sa už laparoskopiou nezaťažovala v tvojom prípade, ale to samozrejme vôbc neber na vedomie, musíš sa rozhodnúť sama 😅

haannka
18. dec 2011

@foryou25 nám sa malý narodil 7 rokov po svadbe, 12 rokov po snažení 😒

foryou25
19. dec 2011

@haannka fuha tak dlho? a ako si to tak dlho vydrzala, hlavne psychicky? ja som na tom dost zle, vsade naokolo same tehulky a my nic 😒
a v com je u vas problem?

milcsi
19. dec 2011

@haannka My sme to mali presne naopak 🙂 . Maly sa narodil po 12 rokoch manzelstva a 7 rokoch snazenia.

nana123
19. dec 2011

Ahojte dievcata, ako co noveho? Vidim ze tu mame aj nejake nove ucasnicky 😀. Tak vsetkym drzim palce... pfuj pfuj...
😉

nana123
19. dec 2011

@haannka ty ides zajtra na odber vsak? drzim palce nech je toho co najviac 🙂

nana123
19. dec 2011

Zajtra idem na ult uz by malo byt srdiecko, tak dufam ze tam bude 😅. Od zajtra som v 8 tyzdni tak uz musi byt 😵

nurili
19. dec 2011

@nana123 heeej tak uz ti to zbehlo, poviem ti ze to bude zazitok na cely zivot. Ja som si dala urobit vyter kvoli bakteriam. Tak drzim zajtra palce..... 😉

haannka
19. dec 2011

@nana123 strašne, strašne držím palce a ako píše nurili, bude to prekrásny zážitok 😉 aj ja by som to chcela zažiť ešte raz 😅

nurili
19. dec 2011

@haannka neboj zazijes....aby nebol sok ked tam budu hned dva..... 😵 😀

haannka
19. dec 2011

@nurili ako myslíš šok pre nanu? ona ešte môže zajtra prekvapiť s dvojkami, a budú tam až 2 ♥ 😀

haannka
19. dec 2011

@nana123 zajtra poslušne hlásiš 2x♥ 😀

nurili
19. dec 2011

@haannka ved aj ty, nebud skromna a dopraj aj sebe.... 😀

nana123
19. dec 2011

@haannka tak uz som bola na ult a uz mi povedali ze len jeden bude... alleeee aj ked povedal ze sa to este moze rozdelit 😀

franina
20. dec 2011

@haannka ja som dnes 5DC, ale volať som sestričke ešte nevolala, nemala som čas a keď som už mala bolo 16 hodín 😠

nurili
20. dec 2011

@nana123 super spravicka....blahozelam....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre