Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mishhel
27. dec 2011

ok, uz mi moja robila hormonalny profil mam nejaky hormon zvyseni .ok beriem vsetky vysledky aj priatel ma spermiogram,

foryou25
27. dec 2011

baby to vazne cez kramy robia ultrazvuk zdola? ved to riadny humus, sak to im tam vsetko zaspinim alebo som len nieco nepochopila? 😒

nana123
27. dec 2011

@foryou25 pochopila si, ale tak to na 3 den to uz nie je take silne, utries sa ked sa vyzlecies v kabinke a tam to je raz dva takze nemyslim.... Ja mam silnu mrchu a nestalo sa mi to... ale ked som isla prvy krat a toto som pocula tiez som bola zhrozena ze ako to mozu 😀

nana123
27. dec 2011

@mishhel ked sa budes volat k dr tak povedz sestricke a ona ti povie ci mas prist na ten treti den alebo na konzultaciu k dr... ale aj tak ti budu robit ten hormonalny profil lebo oni chcu svoje vysledky...

foryou25
27. dec 2011

No ja sa cudujem, lebo ja mam 2-3 den, strasne silny menzes, co ide zo mna prudom, tak uz teraz mam z toho hrozu 😝

mishhel
27. dec 2011

@nana123 prave som chcela napisat ja mam strasne bolestivu menstr.a strasne silnu zomna sa leje ,ja vtedy lezim pretoze mi vsetko pretecie tak neviem ako pojdem.a mam take bolesti ze jedine po styroch sa tam doplazim

foryou25
27. dec 2011

@mishhel tak to sme dve 😉

haannka
27. dec 2011

@nana123 ahoj moja, no nic moc; asi ani ja nezlepsim splnovske statistiky...uz treti den ma boli brucho predmrchovsky 😉 neviem ci vo stvrtok mrcha neprivita sko x rokov presne na sekundu rano 28.den cyklu...uvidime

franina
27. dec 2011

@mishhel to nevadi ked nevies, pojdes 2-3 den cyklu, oni neobjednavaju presne... povedia ze pridte 2-3 den cyklu, prides, urobia ti usg zo spodu a potom zase pojdes,ale uz sa nepamatam kedy, partner pojde na spg a potom ti povedia čo a ako 🙂

franina
27. dec 2011

@mishhel joj som si nevsimla ze ste uz vyriesili usg :D 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mishhel
27. dec 2011

takze mozem ist sama a potom moze prist on na spermiogram sam

franina
27. dec 2011

@mishhel áno 🙂

mishhel
27. dec 2011

super

foryou25
27. dec 2011

@haannka este nic nie je stratene, drzim palce 😉

franina
27. dec 2011

@haannka aj ja drzim palce 😉

nana123
27. dec 2011

@haannka nooo tak to vobec neber tak, este nie je koniec... Aj mna tak bolelo brucho a to je podla mna dobre 😉 Este stale mozes dufat, stresuj az ked dostanes realne mrchu a to nedostanes kym beries lieky... takze nestresuj 😀 tak isto som stresovala ja ako ty 😀 a pozri kde som 😵

haannka
29. dec 2011

@malaterezka akooo? uz vies nieco nove? velmi na teba myslim...

haannka
29. dec 2011

ja mam vcera a dnes relativny pokoj v tele 😀

malaterezka
29. dec 2011

@haannka ano viem ale je to nanic uchitilo sa to a odumrelo, ja uz neviem ved to je po druhykrat. 😢 😢 Neviem co si mam otom misliet a som velmi sklamana a smutna. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

malaterezka
29. dec 2011

@haannka tak len sa drz aby to aspon tebe vyslo z dobrym koncom 😉

haannka
29. dec 2011

@malaterezka tak to je mi velmi luto, cely cas som ti drzala palce aby to vyslo...viem ako sa citis preto ziadne slova teraz asi nepomozu...ja som tiez mala 1.ivf a 1.ket nega a az 2.ivf sa podarilo...najdolezitejsie je aby si to aj napriek tomu nezdavala a uvidis aj ty sa dockas, kazda si to zasluzi :-*

malaterezka
29. dec 2011

@haannka no to mas jasne ze sa nevzdam, ale to my nejde ze ty si mala neg. ale ja som mala poz. a odumrelo to a 2za sebou ja si myslim ze tam bude dakde este nejaky problem to je moj nazor vies. ☹ ☹ ☹ P.S dufam ze sa vsetke dockame

haannka
29. dec 2011

@malaterezka ty si aj predtym pri ivf mala pozitivnu krv ale to nedopadlo? to som nevedela...skoda som myslela ze budeme obidve tehu a budeme spolu kocikovat...ja tiez tomu nejake velke nadeje nedavam...hoci stale v kutiku srdca verim 😉

malaterezka
29. dec 2011

@haannka neboj vsetko bude ok len sa drz. Ano bola ale tak isto ako teraz 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

nana123
29. dec 2011

@malaterezka to je mi luto 😢 😢 😢 Inak taky problem tu uz niekto mal ze presne 2x sa uchytilo a odumrelo a potom zistili ze oni s manzelom maju nieco zle. Proste nech ti urobia geneticke testy ....

nana123
29. dec 2011

@haannka ahoj, teraz ja idem vyzvedat 😅 Ty ked si bola tehotna tak sa nejak specialne gyn. o teba staral kvoli tomu ze IVF alebo bezne ako pri prirodzenom? Myslim ci si nemala castejsie prehliadky a tak ...

nurili
29. dec 2011

Co to citam? Zase negativne spravy.....
malaterezka je mi to luto i zakladatelka tejto temy Ixi je po MA, strasne.
haannka, ty ver a nie len v kutiku srdca ale celym.....a basta.....

malaterezka
29. dec 2011

@nana123 a nevies da sa stym daco robyt myslim liecit? dakujem

haannka
29. dec 2011

@nana123 úplne normálne som chodila na prehliadky, žiadne iné "výhody" som nemala 😅

haannka
29. dec 2011

spýtam sa možno totálne blbú otázku 😅 ....skúšala si niektorá po ET aj krčok maternice? vraj ak žena otehotnie, krčok stvrdne a je zatvorený...ja som si dnes robila "skúšku" a nahmatala som otvor v krčku - takže je otvorený...mám to brať ako že čakať krámy? 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre