Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jaanulienka
30. apr 2009

Preeeeeeeeeeeeeeesne tak 😎

kukulik30
30. apr 2009

tak to budem priberat rada 😀

piskota80
30. apr 2009

Ahojte,
melisska, nariadil mi detralex - jednu tabletku denne. Odporučil mi to vysadiť pred transférom, nemalo by to nič robiť, ale vraj radšej pre istotu a keď budem tehotná, tak potom pichať fraxiparin. volala som aj do splnu, či mi na to lekár nevie povedať, či môžem, ale povedal ,že nepozná všetky lieky, takže sa mám riadiť podľa nariadení lekára, ktorý mi ich predpísal. A ako na potvoru, neviem sa zbaviť začínajúcej mikózy, tak som si dnes bola v lekárni po candibene tabletky - vkladajú sa dnu, tak verím, že mi zaberú. sú tri takže do soboty ich vyberiem a verím, že zaberu. Ráno ma lekár vystrašil lebo mi volal na mobil, že mám predsa len ísť teraz na kontrolu krvi - nejaké dedimery mi majú pozrieť, či je všetko o.k. , ale chvála Bohu je. Ty berieš aké lieky?
Inak všetky ostatné pozdravujem, kukulik fakt suprová fotka. Petronelka, krásny testík, to sú určite dvojky 🙂 🙂 🙂 🙂 Kuspitka, gratulujem k srdiečkam, čakanie a trápenia sa naozaj oplatilo 😉 😉 😵 😵

piskota80
30. apr 2009

som sa nejako opakovala 😀 😀 😀 , ani som nečítala čo píšem 😵

kukulik30
30. apr 2009

piskotka, neva...bolo to zrozumitelne, tak super, ze sa to poriesilo 😉

piskota80
30. apr 2009

ahoj kukulik, tak čo, uvidíme sa budúci týždeň?

kukulik30
30. apr 2009

piskotka, nooooo vyzera to tak...my ideme v stredu 😉 a ty kedy?

jaanulienka
30. apr 2009

No taka kratka otazka. Plati to aj teraz ze pred odberom u manzela 3 dni bez. Treba aj nejaku specialnu upravu tam dole?

kukulik30
30. apr 2009

jaanu, tak neviem, ci to tak musi byt, ale my tie 3 dni pauzujeme 🙂 a k tej uprave tam dole 😀 ...no asi je to lepsie,nech to vyzera...ale hlavne z hygienickeho hladiska 😉

jaanulienka
30. apr 2009

no ja len preto ze nic nevravel ale je to uplne jasne tak by to malo byt

piskota80
30. apr 2009

ja idem na kontrolu v pondelok, tak sa nestretneme ☹
jaanulienka, treba pauzovať pred odberom aspoň 3 dni ☹

jaanulienka
30. apr 2009

piskotka mi sa mozno v splne stretneme lebo v pondelok idem na odber

jaanulienka
30. apr 2009

este dnes a dost 😀

piskota80
30. apr 2009

tak si to dnes do sýtosti užite 🙂.
Ale ty ideš na ober až okolo deviatej-desiatej, však? A ja ráno príde na ôsmu ☹

jaanulienka
30. apr 2009

kazali mi na 8.30

jaanulienka
30. apr 2009

a inak pocas stimulacie mi na rozum ani sex neprisiel a dnes ani nepride 😀

mirus25
30. apr 2009

ahojky.
kukulik super fotečka. 😉

petra takže ty si už 100 % v tom. už sa tu asi dá aj nahlas gratulovať, nielen potichu. 🙂 😉 uf, byť tak v tvojej koži. ja som tiež po 1.IVF a ten ET nevyšiel. ☹ Ale dúfam že KET mi vyjde. Veď mám vzor, teba. 😀 uvažovala či by som nemala brať tiež tie tabletky čo beriete. to korenie. neviem čo mám robiť.

jaanu ja som tiež pribrala 4 kg, a k mojej výške 160 cm je to dosť. myslela som že ich zhodím, že to je len voda, čo som celú dobu pila. ale nie. aj som vtedy rozmýšľala že som všetko pchala do seba, čo som len v chladničke našla. od štipľavého cez sladké, slané a tak. takže apetít som mala poriadny. 🙂
Koľko dní si pichala menopur? dosť dlho nie ? a ešte picháš?

melisska
30. apr 2009

ahoooooooooooj, ale ste sa rozpisali 😀

piskotka ja si picham fraxiparin asi treti mesiac, a B12, acidum, piridoxin 😉

kukulik naozaj mi iba povedia kedy zacnem pichat?neppojdem na UTZ akrv?

mirus25
30. apr 2009

ahoj melisska.
ty nepapáš cayenské korenie ?

melisska
30. apr 2009

ano papam, ale napisala som co mi predpisala na hematologii 😉

piskota80
30. apr 2009

ja pichám B12, papám kyselinu listovú a teraz mi naordinoval ten detralex. nevieš o tom lieku nič?

piskota80
30. apr 2009

a anopyrin

katy2
30. apr 2009

ahojte 🙂
ale vas tu teraz je 😵 strasne vam vsetkym drzim palce 😵 😵 😵 😵

mirus25
30. apr 2009

a myslíte že to pomáha ?

jespera
30. apr 2009

Ahojte,
aj ja som s Vami - pozdravujem Vas.
videla som tu niekde aj Vevericku - opakovala si test, ci nie? Ja mam este v rezerve jeden - tak ho urobim zajtra, aby mi nezostarol
😀

petronelka77
30. apr 2009

Ahojte bambulky, dakujem 🙂 .
Melisska, Piskotka, ja tiez beriem kyselinu listovu, B12, kajanske korenie(teda uz nie) a ked mi v pondelok potvrdi tehu, tak volam hned hematologicke, budem brat injekcie na zriedenie krvi, nakolko aj ja mam tu potvorku 😉 .
Minule som brala clexane.
Mirus, rada budem vzorom 🙂 , cakala som na to cely zivot 😉 ..kedy ides po mrazacikov?

vevericka80
30. apr 2009

ahoj jespera....dnes som netestovala, pockam do zajtra

jaanulienka
30. apr 2009

mirus - menopur pichnem dnes 16 krat a este zajtra

melisska
30. apr 2009

ahoj katy a Hankaaaaaaaa 😵

nepoznam ten liek, anopirin tiez riedi krv 😉 😉 ale pozri na nete.

mirus nevieme, co mame dane to bude, my to neovplyvnime, ale mozeme tomu dopomoct 😉 😵

jespera my chceme vidiet testiiiiiiiiiiiiiik, ja ich tak rada pozeram, stale sa hrabem v albumoch, aj moje mam odlozene 😀

mirus25
30. apr 2009

peťa ja ešte len teraz končím s mrchou po nevydarenom vklade. tak si na KET ešte počkám. minimálne mesiac. uvidíme kedy príde ďalšia mrcha. nevieš náhodou kde si objednávala to kajanské korenie ? lebo tu hľadám na nete už asi hodinu a neviem to nikde nájsť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre