Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
7. jan 2012

@nurili no už máš asi si dnes 11+1tt a to sa ráta už ako 12.tt ...myslím 😅

nurili
7. jan 2012

@haannka ja z tych poctov mam chaos.... 😝

deni5
8. jan 2012

@nana123 Ďakujem pekne.Okolo 19mám volať do splnu,či to schválili.

deni5
8. jan 2012

@deni5 Chcem sa opýtať ako dlho sa potom berú lieky od toho 18-22dňa cyklu?Mám s toho všetkého trocha zmätok v hlave.Može mi to niekto celé vysvetliť?Dakujem

katy2
8. jan 2012

@deni5 medzi 18-22 dnom cyklu ti sestricka pichne po uzv decapeptyl a potom cakas na ms (cca 10 dni) Po ms ides na uzv a krv na hormony, okolo obeda si zavolas vysledky na zakl. ktorych sa dozvies, kedy zacnes pichat stimulacne injekcie - cca 10-14 dni... Pocas stimulacie pojdes asi 2-3x na uzv, kde sa kontroluje ako rastiu vajicka a sliznica maternice... Pocas stimulacie ti dr. presne oznami ktory den zacnes brat estrimax, kedy pridas utrogestan a duphaston... po ukonceni stimulacie si pojdes dat vecer o 21.00 na gyndu pichnut pregnyl a 72 hod po nom pojdes na OPU- odber vajicok.... CCa 3-5 dni po OPU pojdes na vklad embryi a potom 14 dni budes cakat, ci sa cele IVF podarilo..... 😉 Vyzera to komplikovane, ale ide to rychlo a dr. ti presne vsetko vysvetli 😉 a aj my ti poradime 😝

svadbavjuni
8. jan 2012

Caute dievcata. Prisla som k Vam pre podporu... uz 2 roky sa snazime a nic. Tiez sme boli v SPLNE v KE na IUI, ale nevysla, vzdala som to, ale tento mesiac ideme bojovat znova. Uz sa viac nechcem zozierat psychicky sama doma, mozno mi pomoze, ked je Vas tu tolko 🙂 verim, ze budeme spolu kocikovat v najblizsej dobe 🙂

mishhel
8. jan 2012

CHcem sa informovat,ked idem prvy krat do centa na vysetrenia,musim si vysetrenie zaplatit sama?dakujem

katy2
8. jan 2012

@mishhel nie 😉

lienka_1
8. jan 2012

@svadbavjuni Drzim silno palce! A prajem vela-vela sil do boja! Je super, ze to nevzdavas 😉

katy2
8. jan 2012

@svadbavjuni vitaj 🙂 IUI na prvykrat vyjde malokedy... treba trpezlivost a hlavne nevzdavat to... oplati sa to 😉 drzim palce 🙂

malaterezka
8. jan 2012

@svadbavjuni tak vytaj budeme bojovat vsetci spolu a verim ze sa nam to podari 🙂 silno drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂

lucinocka
8. jan 2012

baby baby ako prebieha SPG v splne?

nurili
8. jan 2012

@lucinocka tak ako vsade inde....muzik sa odobere do izby, urobi co ma, ked bude v cakarni tak dojde si sestricka alebo niekto z labaku pre material a hned ho supnu pod mikroskop.....aspon u nas tak bolo....

lucinocka
8. jan 2012

@nurili vdaka 🙂 my sme nerobili prvykrat na Slovensku, mali sme ubytko vedla labaku tak sme to ,, odobrali" na nasej izbe a len doniesli, tak som chcela vediet ci maju na to nejaku specialnu izbu ..a vysledky cca su kedy? my sme mali v chorvatsku do hodiny

nurili
8. jan 2012

@lucinocka noooo,my sme si ho dali robit pred ICSI a ja som mala odber vajok a po prebudeni sme uz vedeli vysledky cize tiez to moze byt taka hodinka....no v kazdom pripade nemusis cakat ked ty chces len spermiogram, mozes si zavolat, pripadne sadnes na kavicku a po nej by si to mala mat vsetko hotove......v cakarni je stale vela ludi....

lucinocka
8. jan 2012

@nurili radsej by som mala papier v ruke, uz sme na Slovensku len dva tyzdne, tak si pockam🙂 dufam ze nebudeme dlho cakat na odber 😀

nurili
8. jan 2012

@lucinocka a uz mate aj termin? datum a cas? odber ide ako po masle, aspon ten muzsky, ked ze ty nejdes na odber tak muz by mohol ist aj prvy.....aj samotne vysetrenie si myslim urobia cim skor.....das kafe a vratis sa po papier s vysledkami....a budes chciet aj s dokim o niecom hovorit?

svadbavjuni
9. jan 2012

dakujem dievcata 🙂 ide niektora na IUI v najblizsej dobe?

majka_drobka
9. jan 2012

chcem sa opytat, ak pride odpoved o schvaleni z poistovne napr. v 7. DC, moze cely proces, o ktorom pisete od 18.DC - teda toto: "sestricka pichne po uzv decapeptyl a potom cakas na ms (cca 10 dni)" prebehnut este v tom cykle, alebo sa caka na novy cyklus?

katy2
9. jan 2012

@majka_drobka moze 😉

dusika11
9. jan 2012

@svadbavjuni ahojn aaaaaaaale jedno UIU ...neboj bude dobre...mne to vyslo na druhy krat ale na rastislavke..lebo v splne mi tuto moznost neponukli...perlicka..kamoska 5 rokov po umelych behala stale nic potom po umelom ma dvojky..a teraz je prirodzene tehotna..a ani nevie ako..a to im hovorili ze nikdy nebudu prirodzene...takze hlavu hore.....lebo ked pride kooopa deti tak ju ledva budes drzat hore od nevyspatia...hlavne je nevzdat sa.... vela uspechov

majka_drobka
9. jan 2012

@katy2 dakujem. cize cely proces kvazi zacina tym usg v 18tom DC?

katy2
9. jan 2012

@majka_drobka podla toho, aky mas protokol, ale predpokladam, ze dlhy, takze ano 😉

lucinocka
9. jan 2012

@nurili uz sme nazad doma, bolo super, bez problemu, hned nas vzalki, personal velmi prijemny a hlavne vysledky mame skoro o 50% lepsie ako minule tak sa tak strasne tesim , uz mame normalny spg a ziadnu diagnozu🙂))

nurili
9. jan 2012

@lucinocka tak to som rada,vidis ako po masle.....hlavne ze vysledky su lepsie a teraz sup do prace 😀
Inac pozrela som si tvoj profil a ty si prisla a babulku co mi je velmi luto, strasne 😢 ako sa to stalo? Mala si nejake priznaky? Ja som skoro v tom istom tyzdny a mam strach a sono az v piatok..... 😝
Drzim palce nech si cim skor tehulka....

svadbavjuni
9. jan 2012

@dusika11 dakujem... prave preto som tu, aby som nachytala nejaku tu optimisticku naladu 🙂 niekedy ku koncu mesiaca ideme to splnu, teda ked pride cervena mrcha 🙂 tentokrat to tak skoro - po jedno raze nevzdam 🙂

lucinocka
9. jan 2012

@nurili u mna to bolo uplne zbytocne natahovanie z debilnou gynekologickou , ktora nejak nemala zaujem ma pocuvat ked som jej vravela ze mam trombofiliu , prvy odber krvi mi robila v 9 tt a uz sa mi zahustovala krv a az vtedy som dostala injekcie.. a potom som uz pomaly prestavala citit unavu, nebolo mi zle, neboleli ma prsia.. uz ked som sla na prehliadku uz som vedela ze nieco neni ok, aj som vravela mm ale neveril mi .. zenska to vyciti..
NIc sa neboj bude vsetko dobre, ja by som zmenila milion veci, ale uz je neskoro a ked raz dostanem este sancu byt tehu tak to bude uplne inak.. zacala som hned vymenou gynekologa po potrate..

dusika11
9. jan 2012

@svadbavjuni no chce to vela energie..viem ze je to veeelni tazke...ale niekde ta spravna dusicka cak v rade na spravny autobus co ju dovezie ku tebe 🙂 zatial idu autobusy mozno do ciny..azie afriky... 😉 neboj pride ten autobus aj ku tebe..az sa dusicka dostane na rad.....ale viem ze je to velmi tazke verit a dufat a bat sa a kazdy mesiac cakat..

svadbavjuni
9. jan 2012

@dusika11 si zlata,veruze je to tazke, ale ako pozeram, som len jedna z mnohych... :( kazdy mesiac ten isty scenar, ked meska mrcha, utekam kupovat tehotensky test :( uz som plakala, verila, dufala, nadavala... otrasne

dusika11
9. jan 2012

@svadbavjuni ja viem inac tehu test...ja som si kupila otestovala..vyslo negativne tak som si....vypila od zialu prvykrat sama a poriadne nech to ma uroven... 😀 a rano volam lekarke ze na ziadnu krv neidem ona len nech pridem a ja ze naco..tak sme sa dohadovali..tak som prisla s ciernymi okuliarmi co ma hlava bolela...aaaaa hcg bolo..no..nie je tehu test ako test...mne velmi dlho neukazoval tehu test...a to som cakala dvojky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre