Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
9. jan 2012

@dusika11 papa a drzkaj sa moja......zvladnes to....po starosti pridu slasti..... 😉

haannka
9. jan 2012

@nurili no vidíš, ti vravím...že je to jedno, budeme múdrejší po sone...ty piatok a ja ešte predlhočizný týždeň 😲

haannka
9. jan 2012

@nurili aspoň už začala škola, teda práca, azda mi to rýchlejšie zbehne 😒

nurili
9. jan 2012

@haannka ty v pondelok po vikende, bude to krasa.....srdiecko ci cka..... 😉 , ja sa neviem dockat toho piatku a postavit sa pravde z oci do oci....stale premyslam ze pojdem na pohotovost aby mi urobili sono predcasne....ale potom z toho upustim a prevetram hlavu.....zajtra utorok.....o jeden den menej..... 🤐

nurili
9. jan 2012

@haannka ja sa nemozem v praci koncentrovat tak radsej ostanem doma....uteka mi to takto rychlejsie.....

nurili
9. jan 2012

Idem do perin tak zelam dobru nocku a sladke snicky..... 😉

haannka
9. jan 2012

@nurili nie čosi, ja ešte nie srdiečko, ja ešte len zajtra začínam 6.tt

lienka_1
9. jan 2012

@nurili Moja mamka vzdy hovori, ze ked jablko dozreje tak az potom odpadne zo stromu a tak je aj s babatkami. Vypytaju sa na svet, ked na to budu pripravene 😉

haannka
10. jan 2012

no pozrite sa na tie moje úúúžasné testy "dúšikové" 😀 do albumu....

nurili
10. jan 2012

@haannka no a za tyzden ides ku gyndosovi, kovli comu potom?

nurili
10. jan 2012

@lienka_1 presne tak, cistu pravdu mas......inac uz si pobalena? 😉

haannka
10. jan 2012

@nurili no ved aj ty si bola po pozitívnej krvi cca o týždeň na sono, nie? ved ty si v ktorom tt bola na sono, iba vtedy ked už bolo srdiečko? čo máš tie fotky? predtým nie?

nurili
10. jan 2012

@haannka nejak tak....sama neviem, treba mi nejaku agendu zaviest co a kedy bolo...... 😀

nana123
10. jan 2012

ahojte, ako co noveho? Mam teraz perno v praci aj v skole tak nestiham sledovat 😕. Nurili co sa deje v piatok? pochopila som ze ult ale aky? a Haannka ty sa ako citis?
Ja som bola dnes na kontrole tak vsetko ok ... mam konecne aj nejaku tu fotku 😵. Babetko si pekne tam tancovalo, hybalo rucickami, nozickami.... Dr mi povedala ze vyzera o tyzden starsie, ale nemoze byt lebo vieme presne kedy bolo oplodnene. Tak to bude asi chlapina po mojom mm 😵 😵 😵 Zajtra sa idem obj. na ten specialny ult co odhaluje geneticke vady, robi sa v 12tt

haannka
10. jan 2012

@nana123 mam sa dobre, ale neviem co sa deje v brusku...este musim tyzden pockat a som dost netrpezliva...ty si uz kolkokrat bola na sono? tretikrat? ja este ani raaaaaaaz
kde su fotecky?

nurili
10. jan 2012

@haannka ano chceme fotecky..... 😉

nana123
10. jan 2012

@haannka tak prvy ult bol po tyzdni a pol od krvy, druhy bol dalsie 2 tyzdne a treti dnes, ale to preto tak neskoro lebo som menila dr a boli sviatky 😠 Viem ze si netrpezliva, ale takym tempom sa zblaznis 😝 Viem je to tazkeeee... no proste stale na nieco cakat... 🙂

nurili
10. jan 2012

@nana123 no ja sa mam dobre, maskrtim a kysnem.....v piatok mam sono kde uvidim rucicky, nozicky, tvaricku, nostek a budu mi brat krv a urobia vysetrenie na downov syndrom....bude perno....
a ty si v ktorom tyzdny a ake velke si male malicke? s tym sonom aj mna zaujima ze kolky krat si bola.....mne potvrdili srdiecko a teraz sa chystam na druhy.....

nurili
10. jan 2012

@nana123 muselo to byt krasne, vidiet pokladik v brusku.... 😵

nana123
10. jan 2012

@nurili tak ja sa idem zajtra obj. na to vysetrenie co ty ides v piatok na buduci tyzden by som mala na neho ist lebo to budem v 12tt a to v tom tyzdni maju robit... obavam sa toho, ale myslim pozitivne 🙂 zatial 😀 😀
Dnes som 10tt+4dni takze 11tt a dr povedala ze male vyzera o tyzden vacsie... na utl klasicky od spodu som bola prvy raz po krv a potvrdeni po tyzdni a pol, potom som bola na to o 2 tyzdne - to uz bolo aj srdiecko to bol 8tt a teraz som bola treti krat uz u mojej dr 🙂

lienka_1
10. jan 2012

@nurili Ja????? Zacnem zajtra okolo polnoci ako sa poznam 😉

nurili
11. jan 2012

@nana123 tak to je super, aspon vies na com si ja musim trpiet do piatku....13steho.... 🤐

nurili
11. jan 2012

@lienka_1 vela nepotrebujes, to najkrajsiu batozinu si donesies .... 😉

lienka_1
11. jan 2012

@nurili Och, nurili, bodaj by si mala pravdu!!!

nurili
11. jan 2012

@lienka_1 a preco by som nemala mat? 😉

haannka
12. jan 2012

babulky, niežeby som stresovala ale stresujem....je normálne aby som aj 23.DPO mala stále slabšiu testovaciu čiarku ako kontrolnú?????!!!!!! mala som doma ešte posledný test a dnes som si ho spravila a znova to isté ako posledné testy v mojom albume ☹ 😢
ked som bola tehu s Adamkom viem, že som si robila test 19.DPO, čo som mala potvrdené už aj na sone a testovacia čiarka bola 2x silnejšia ako kontrolná....
bože, len nech to nie je mimomaternicové ☹
čo mám robiť? nemôžem sa ukľudniť 😔

timmka
12. jan 2012

@haannka moja kedy ides na kontrolu?

haannka
12. jan 2012

@timmka až v pondelok 😖

timmka
12. jan 2012

@haannka ked nemozes vydrzat, tak skus si ist zobrat krv do labaku a na pockanie budes vediet vysledok, ale ja by som na tvojom mieste pockala, drzim ti veeeelmi palceky, skusala si mamatest??? inym by som neverila....

nana123
12. jan 2012

@haannka NESTREESSSUUUUJJJJ toto iste si mi napisala 😀. Neboj sa vsetko bude dobre urcite, zbytocne robis zle sebe aj malemu... Vsetko bude tak ako ma byt a uz to je niekde hore dane a ty to nezmenis... zmenit mozes iba pristup k tomu... Viem lahko sa to povie ale je to tak 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre