Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
12. jan 2012

@timmka nie, prešla som celé mesto a mamatest nikde nemajú...už neviem...

nana123
12. jan 2012

@haannka a este uz som tu citala presne to iste ze caja si robila testy po tom co mala potvrdenu krv a testy nic neukazovali, stresovala, isla k dr a vsetko bolo ok v najlepsom poriadku... testy su na pi.. vies sama, ved vies ako reaguje napr. rapiclear... takze to vobec nie je smerodajne... 😉

haannka
12. jan 2012

@nana123 viem, že som kázala nestresovať 😝 ale ľahko sa hovorí, ťažko sa znáša 😅
už som si 100x povedala, že "serem" na testy a že ich ani nebudem robiť...no blbosť vyhráva 😖 , keby môj mužík vedel, tak si poklepe na čelo, že som šialená..on testom neverí odzačiatku..ale my ženy si nedáme pokoj.............a stresujeme.................a stresujeme 😕

nana123
12. jan 2012

@haannka 😀 😀 😀

timmka
12. jan 2012

@haannka tak to je, viem presne..... ale hlavu hore, co bude- to bude, nezmenis to, ja som po potvrdeni krvi uz radsej netestovala, bala som sa, tak skus aj ty netestovat,nechapem preco testujes, ked krv ti tehu potvrdilo a zbytocne sa trapis a ver tomu, ze to nie je dobre teraz stresovat, viem o com hovorim,
v nemocnici mi to potvrdili, ked som zacala spinit, tak som tak stresovala, ze som normalne sa bala postavit na nohy, citala blbosti na nete 😠 a hcg islo pekne hore, ale mozno ten stres a vsetko .... sa potvrdilo... ze telo bojovalo proti fazulke a nechcelo ju prijat, to mi povedal primar.....viem ze sa mi to lahko hovori.... ale presla som si tym a teraz sa pripravujem na KET a pevne verim, ze bude vsetko OK, tak hlavu hore, bursko hladkaj a rozpravaj sa s nim 😉

bique
12. jan 2012

ahojte..nie je tu niekto, komu vyšlo na prvy krat IVF ale bolo ukončene predcasnym porodom a potom skusil KET? nam po prvom IVF a uhniezdeni dvoch z dvoch zacal v 26tt predcasny porod odtokom plodovej vody....nikto nevie doteraz, preco sa to stalo, lebo tehu prebiehalo bez komplikacii, ziaden uraz alebo rizikovy faktor tam nehral ulohu...babatka sa narodili predcasne..normalnou cestou, takze zachranit sa ich nepodarilo..pozili si len 3 dni a par hodin...takze po roku ideme s velkou nadejou a bez toho, aby sme si pripustili, ze to nevyjde, alebo sa nieco zase stane, opat do toho...mame mrazaciky - snehuliaciky 😉
@timmka...od kedy sa pripravujes na KET? lebo ja som tiez prave zacala 🤐

nana123
12. jan 2012

@haannka noo uz troska kludnesia? 😕

bique
12. jan 2012

@haannka ak sa mozem pridat, nana123 ma pravdu...chce to hlavne klud a pozitivne myslenie...aj tak neovplyvnis to, co si s nami nejake vyssie sily naplanovali...co ma byt aj tak bude...vsak pozri sa na mna....myslela som si, ze uz som za vodou a co sa stalo? ale clovek nemoze zit cely zivot v strachu 😝 hoci sa to lahko hovori, ak zostanem zase tehotna, tych 9 mesiacov neviem ako prezijem, hehe 😎 hlavne bud v klude a tes sa z kazdej chvile...bude vsetko dobreee..velmi drzim palceky 😉

haannka
12. jan 2012

@bique wau, obdivujem také silné žienky ako si ty...je mi ľúto, čo sa stalo, ale ty si to zvládla ako vidím úplne úžasne...a ja tu fňukám nad blbosťou, čo si iba namýšľam....hanbím sa a už budem dobrá 😅
veľmi ti prajem aby ti to vyšlo a mala zdravé bábätko(á), zaslúžiš si to...

haannka
12. jan 2012

@nana123 uhm... 😝

haannka
12. jan 2012

@nana123 kde je babulko? fotooooooooo chcem 😵

bique
12. jan 2012

@haannka nebolo to vobec take lahke ako sa teraz zda, ale ako sa hovori, clovek si aj na sibenicu zvykne a casom prijme aj fakt a ten pocit, ze stratil to najcennejsie...nadej mi davalo to, ze este stale mozem mat dalsie babenko, len sa netreba za ziadnych okolnosti vzdavat...a ja sa nevzdavam 😀 a veelmi drzim palce, daj potom vediet ako si na tom...aj ty si zalsluzis zdrave babatko...vsetky si to zasluzime 😀 a ty si po IVF teraz?

nurili
12. jan 2012

@haannka ale co to citam....aaaale no testovat a teraz? Nechaj to tak....co ti to chodi hlavou....s tymi testami nie si prva a ani posledna co ma take testiky....ja som posledny mala digitalny a podla vysledku budes vediet v ktorom tyzdni si.... 😉 Mne dokina povedala ze do troch mesiach je to na prirode...... 🤐

nana123
12. jan 2012

@nurili zajtra ides vsak na sono ... tak drzim palce aj ked urcite bude vsetko ok 😵. Daj potom vediet aj foto

nana123
12. jan 2012

@haannka hanka to mam len tak na normalnej tlaciarni vytlaceny ult a scener mi nefunguje 😠. Takze to tu nedostnem.... ale 25.1. idem na 3D tak potom sa chvalim 😀

haannka
12. jan 2012

@nana123 ved môžem sfotiť do mobilu a z mobilu dať do PC 😀

haannka
12. jan 2012

@nurili aj ja sa teším aké správičky nám zajtra povieš... 😉

nurili
12. jan 2012

@nana123 joooj, dnes mi je tak blbo, citim sa taka plna....nafuknuta a nie je mi dobre od zaludka....to bude asi tou cesnakovo syrovou natierkou ktoru som zjedla asi pol kelimku....inac hlavka ma vcera asi pol hodinku pobolievala, je to ok?

nurili
12. jan 2012

@haannka dufam len ze dobre buduuuu.....a fotecky budu ak bude vsetucko ok....

nana123
12. jan 2012

@nurili normaaalnneee ja som mala migrenu jak svet celu nedelu a pondelok som vracala veselo a len lezala mrtva zo zivota ☹ Hrozny zazitok no co len pretrpiet. som to spominala dr hovorila ze ok to je tym ako sa menia hormony...

nurili
12. jan 2012

@nana123 no aspon nieco, myslim dobry sprava, ze nic nehrozi...ja uz pila jak besna potom kazdych 10 min na wcko utekala....strasne....ale rada pretrpim az do sameho stastneho konca.... 😉

foryou25
12. jan 2012

kocky potrebujem poradit minuly tyzden som volala do splnu, objednavala som sa na prve vysetrenie, kazala mi prist 1-3 den cyklu, pytala sa ma ze ktory den mam dostat, tak som povedala streda alebo stvrtok, no a dnes stvrtok a kramy nikde, chcem sa preto opytat, ci robia tie vystrenie aj cez vikend, lebo ked nie tak mi to vyjde na vikend a zase si odkaslem mesiac, a mam ta zavolat nanovo sa objednat??ci je to jedno kedy pridem? ci ako?

katy2
12. jan 2012

@foryou25 nestresuj.... ked dostanes zajtra, chod zajtra a ked cez vikend, tak v pondelok... cez vikendy nerobia.... neboj, nic nezmeskas 😉
@haannka nestresuj 🙂

foryou25
12. jan 2012

lenze kazala mi prist na rano na pol osmu, takze zajtra ani nahodou jedine ze by som do pol siestej rana dostala, lebo musime 2 hodky cestovat, no a ked dostanem zajtra tak v pondelok bude 4 den, takze nic z toho ten mesiac 😠

katy2
12. jan 2012

@foryou25 nemusis hned rano... uzv robia cca do 9.00... a ked pojdes na 4.den, tiez sa nic nestane....

haannka
12. jan 2012

@foryou25 aj ja som pravidelne dostávala krámy v piatok....a v pondelok som prišla bez problémov 😉

foryou25
12. jan 2012

tak ste ma ukludnili ze mozem aj na 4 den ist, uz som sa bala, ze zase cakat mesiac a treba tam znova zavolat ze pridem iny den, ci netrba?

lienka_1
12. jan 2012

@bique Tak vitaj v klube KETaciek! 😉 Aj ja uz beriem lieky.

haannka
13. jan 2012

@foryou25 netreba, iba prídeš a ideš 😀

timmka
13. jan 2012

@bique moja ja som zacala brat estrimax od 9.1 a 19 kontrola, joooj ako sa tesim na moje fazulky, mne tiez vyslo prve IVF, zial anjelik isiel do nebicka, ale ovela skor ako tebe ☹ , ale budeme maminy, uvidis 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre