Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
28. jan 2012

@deni5 podla toho, aku mas poistovnu...ja som rozpravala teraz presne o tom so sestrickou a dovera robi problemy...ale zalezi aj od toho, preco potrebujes IVF...ake nnemas vajcovody alebo su upchate, tak ziadna ina moznost otehotniet neexistuje, tak to by schvalit mali

bique
28. jan 2012

@deni5 ja som cez union mala do dvoch tyzdnov schvalene a ze cez vseobecnu tiez pohoda

bique
28. jan 2012

@nana123 ja my mame a mm vobec neprotestuje, lebo mimi chce momentalne viac ako sex 😀 😀 😀 😀 😀

lienka_1
28. jan 2012

@bique Ked tej cerstvej krvi je teraz podvecer trochu viac ako cez den. Uz mi z toho zasibava, som si uvedomila, ze chodim na vecko ci mi treba, ci netreba, len aby som to skontrolovala. Mna ani brucho neboli, ani kosti ma nelemu ako ked mam dostat kramy, len taky nejasny tlak v podbrusku. Ale ta cerstva krv ma desi 😖
@franina
@bique Dakujem za podporu, dievcata!

franina
28. jan 2012

@lienka_1 nech ťa to nedesí, radšej si pusť nejakú rozprávočku, v kľude si sadni a pozeraj 😉

lienka_1
28. jan 2012

@franina Som si pozrela Titanic, ked sa uz tolko vsade hovori o Costa Concordii 😀 A predchvilkou sa ovladaca zmocnil mm. Ale rozpravka nie je vobec zly napad 😉

franina
28. jan 2012

@lienka_1 hmmmmmm Titanic nie, lebo Titanic ma rozplače stále 😀 radšej niečo ako shrek, príbeh žraloka, nemo....... toto je niečo pre mňa, a teda momentálne aj pre teba 😉

lienka_1
28. jan 2012

@franina Uz je dopozerany. Uvidim, co sa mi podari pretlacit neskor. Zeby zacarovanu Ellu, tu so uz nevidela dlho. Shrek bol na programe pocas Vianoc 😀

bique
28. jan 2012

@lienka_1 drzkaj sa drzkaj..bude to dobreeeee 😉 na nic ine nemysli!!!

deni5
28. jan 2012

@bique problém má manžel,má zlý spermiogram.Ja som OK.

deni5
28. jan 2012

@deni5 mňa len znervózňuje,že prečo mi domov poslali doporučenie a nie do splnu.Či je to tak zvykom,že aj tam aj mne?

bique
28. jan 2012

@deni5 a aku mas poistovnu?

deni5
28. jan 2012

všeobecnú

bique
28. jan 2012

@deni5 tak tam by ti to mali v poho schvalit, lebo iba dovera vraj robi problemy a nejake ziadosti aj neposchvalovali....hovorila mi sestricka....vseobecna maju mozno taky postup, ze posielaju aj domov, neviem...z union mi poslali iba do splnu

katy2
28. jan 2012

ja som dostala pred rokmi od dovery schvalenu ziadost aj domov aj do splnu....

zuzka213
28. jan 2012

@lienka_1 ahoj moja, my sme celkom v pohode, dnes mi den ubehol rychlo, kedze som konecne vypadla medzi ludi..ale len tak setrne..ale predsa..uz mi z toho nic nerobenia sibalo...ale zajtra sa to vrati zas do starych kolaji...mam stale taky divny poit, obcas sa bojim aj ist na wc, ci nebudem krvacat...ale zatial ok....dnes som mala velke pokusenie kupit si mama test, az ma MM doslova odtiahol spred lekarne..a ja som ho chcela len do rezervy 🙂

zuzka213
28. jan 2012

@lienka_1 a vobec sa nestresuj, to nam nepomeze 🙂 som mudra co???ale ked aj ja v kuse na to myslim a tie dni idu taaaaaak pomaly 😀

lienka_1
28. jan 2012

@zuzka213 Ked to spinenie neustava, naopak, je silnejsie ☹ Budem musiet vydrzat este zajtra a ak sa to neupravi v pondelok zavolam do SPLNu.

deni5
28. jan 2012

@katy2 trocha som sa upokojila.Ďakujem

zuzka213
28. jan 2012

@lienka_1 urcite je to v poriadku, ved kazdy pise ze to moze byt len uhniezdenie, to vraj trva 3-5 dni...takze to casovo sedi....ale pre istotu zavolaj, aspon sa uistis...a potom daj urcite vediet, budem na teba mysliet 😉

lienka_1
28. jan 2012

@zuzka213 Dakujem! 😉

bique
29. jan 2012

caute baby 😉 ako sa dnes mame po ET a KET? 😀 @lienka_1 zavolaj si do splnu, nech ta trosku ukludnia...inak, vcera som akurat citala na nete od jednej lekarky z prazskeho CAR, ze v 95% uspechu je psychika zeny, ze treba byt v klude hlavne a pozitivne mysliet a uspech sa dostavi 😉 takze sa toho drzim 🙂 podbrusko pobolieva pobolieva...a na wc sa dnes zacinam stretavat 😅 vy ostatne sa ako mate?

zuzka213
29. jan 2012

@bique ahoj, ja som ok...okrem prsnikov ma nic neboli...ani brucho si dokonca uz necitim...to je zle???ale tie prsia mam brutalne naliate, tuto noc som dokonca ani na bruchu nemohla spat, tak som sa ani moc nevyspala 😀

bique
29. jan 2012

@zuzka213 a ty si kolky den po? mna zase prsia vobec nebolia, ale podbrusko citim vkuse ako na MS, ale na MS to je aj tak este velmi skoro a zacalo mi to trosku silnejsie vcera...podla mna nie je zle, ze necitis brusko, ani ze ja necitim prsia, kazde telo a kazda zena je ina a aj kazde tehotenstvo je ine 😀 😀 😀 takze vsetko je ok 😉 my sme dnes 4ty den

zuzka213
29. jan 2012

@bique ja som na ET bola 24.1, takze je to 6.den....inak dnes sa mi zacina nyhadzovat herpes na ustach, co ma dost stve....snad mi to nesposobi nejake problemy.

bique
29. jan 2012

@zuzka213 neboj, ja som sa na to pytala, lebo mne sa vyhodil vecer pred prenosom a bolela ma cela hlava z toho...moze to byt aj reakcia organizmu na tehotenstvo, ja som tak mala prvykrat ked som bola tehotna...no a teraz uz pred prenosom 😖 sestricka hovorila, ze to vobec nevadi a ked si tehotna a nie je to uplne prvy herpes v tvojom zivote, tak to tiez nevadi, to som si zistovala...vela bab ma v tehotenstve herpesy...okopirujem ti, co som poslala minule lenke_1

lienka_1
29. jan 2012

@bique Suhlasim, ze psychika ma velky poddiel na uspechu. A dnes rano som vstavala s tym, ze sa to podari! No a potom pride studena sprcha na vecku 🙄 Snazim sa byt pozitivna, naozaj zo vsetkych sil. Stale si myslim, ze je to iba pozostatok transferu, ze jednoducho tam niekde zaskrel do vystelky.
No a ja inak prsia nic, iba taky nejasny tlak v podbrusku.

bique
29. jan 2012

@zuzka213 moja kamoska este nevedela ze je tehotne /otehotnela prirodzene/ mala masaker herpes v nose aj na ustach, bola chora ako pes a potom este dostala akoze taky MS, ze ju zogbrali do nemocnice, lebo z toho vsetkeho a asi aj z vycerpania skolabovala, lebo k tomu vsetkemu chodila do prace...no a na pozorovani zistili, ze je tehotna...uz to dieta oplakala, no a teraz ma krasneho 1,5 rocneho chlapceka...takze stat sa moze vsetko...a to este pila teraflu a podobne sracky na odvratenie chripkovych stavov

bique
29. jan 2012

@lienka_1 neboj neboj a len vydrzat 😢 ja tiez len ten tlak a vkuse wc...uz sa pomaly na nom stretavam...ale dost ma smadi, tak to bude asi tym 😝

bique
29. jan 2012

@lienka_1 joooj, chcela som dat za vetou vydrzat 🙂 🙂 🙂 neviem ako sa mi tam dostal ten smutny!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre