Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zuzka213
8. feb 2012

@lienka_1 dakujem ti pekne....hcg bolo 570...vraj je to pekna hladinka 🙂

bique
8. feb 2012

@mirkakn1 dakujem 😉 krv beru od 7,30 do 8,30? nie som si ista 😎

zuzka213
8. feb 2012

@lienka_1 a ty sa ako mas????co nove??

bique
8. feb 2012

lienka_1 ahoj, asi nebudes sama, komu to tentokrat nevyslo ☹ zajtra krv, ale na teste ani duch ☹

katy2
8. feb 2012

@bique ked sudim podla seba, ja som v taky cas nesla ani na krv.... ja som sa jednoducho uz poznala... ale tebe este stale drzim palce.... a ked to nahodou nevyslo, prajem vela sily ist dalej a bojovat 😉
@zuzka213 to vyzera aj na dvojky 😉 ja som mala na 14.den po ET pri dcerke hcg 504 a boli dvojky 🙂 ale zasa pri synovi bolo hcag 1030 a bolo len jedno... takze v kazdom pripade zo srdca blahozelam a drzim palce nadalej 🙂

zuzka213
8. feb 2012

@katy2 uz aj nas to napadlo ci nebudu dvojky...manzel sa mojmu brucho prihovara niekedy v mnoznom cisle...v podstate je to aj jedno, bude to vacsia makacka, ale nech....zvladneme to s radostou

bique
8. feb 2012

@katy2 vsak ja si praveze stale myslim, ze som tehotna...prsia ma pred MS uz rok /od porodu/ neboleli a predvcerom zacali..vnutorny pocit mi hovori, ze nie som sama...dnes som vstala, kruti sa mi hlava, zaludok ako na vode, nekrvacam, ja som vlastne cely cas nespinila...lenze ako vsetky, velmi to chcem, takze moze pracovat aj psychika...a tebe vysiel tiez test negativny? ci si vobec netestovala a vedela si? lebo som mozno vobec nemala testovat, iba ist rovno na krv, to by som si bola ista, ze som tehotna 😒

nurili
8. feb 2012

@bique nechaj to zajtra na krvicku kto vie.....drzim palce ..... 😉 a daj vediet ako si dopadla......

zuzka213
8. feb 2012

@bique na zajtra drzim palce...vsetkych dvadsat 😉

lienka_1
8. feb 2012

@bique Zajtra sa uvidi. Ak nie tento-krat, tak urcite nabuduce. Vam sa to urcite podari! Cloveku s takou neochvejnou vierou a s tolkou pozitivnou energiou to raz urcite vyjde! 😉 Drzim na zajtra silno palce!

lienka_1
8. feb 2012

@zuzka213 Ja? Mojim cielom je byt zase v poriadku....len sa mi to este nedari.....

zuzka213
8. feb 2012

@lienka_1 jasne ze budes zas ok, len to potrebuje cas....ak mozes skus sa nejako odreagovat, niekam vypadnut a dopriat si relax,,,aj ked len kratky, ale predsa...drzim palce 😉

lienka_1
8. feb 2012

@zuzka213 Dakujem! 😉 Aj ja Vam!

milcsi
9. feb 2012

@lienka_1 Neboj, raz to vyjde aj tebe. Vacsina tu sme zazili sklamania a nie je jednoduche sa cez to preniest. Chce to cas a podporu v rodine. My sme sa rozhodli skusit KET v marci. Prave dosla mrcha a relativne nacas, tak uz sa asi hormony upokojili. Drz sa!

lienka_1
9. feb 2012

@bique Myslim na Vas velmi intenzivne! Silno drzim palce!
Sisa

foryou25
9. feb 2012

mam otazku ak mi poistovna schvali IVF kolko plati ta ziadost? chcela som im do IVF hned po schvaleni cize niekedy v aprili, ale vysli nam nejake vysledky velmi zle, tak asi to nechame az na jesen teda ak sa budu dat vobec napravit, poradite? dik

bique
9. feb 2012

čaute baby...podla predpokladu posledneho domaceho testu, aj ked do poslednej chvile dufala, krvicka je negativna, takze ideme do dalsieho kola 😠 s neochvejnou vierou, ze teraz sa to urcite uz podari 😀 mame este mrazacikov,, tak marec to isti...teraz sa uz len rozkrvacat, nech to mame cim skor za sebou 😉 v dalsom KET dame 2, pri KET je jedno asi fakt mala pravdepodobnost...a ked budu dvojicky, tak budeme 9 mesiacov lezkat 😎 ...zasa mozem cvicit, trosku sa posolarkovat, nech som pekna a sup s elanom zasa priberat potom 😝

mirkakn1
9. feb 2012

@bique skoda, ze to nevyslo ☹ nabuduce to urcite vyjde. j ☹ je mi to luto 😢

mirkakn1
9. feb 2012

ja uz mam deticky doma, zo 4 vajok sa oplodnili dve, tak mi ich dnes vlozili, takze aj ja som uz cakatelka na krvicku, ale pevne verim, ze sa nam to vydarilo. 😉 jooooooooj, odkedy som prisla domov, tak len spim, to robia asi tie lieky, 🙄

bique
9. feb 2012

@mirkakn1 nevadi, tak to malo tentokrat byt 😉 doma zatial dokoncime kupelnu a podlahu v obyvacke 😀 v marci ideme zasa a to sa urcite podari...ak by som tomu neverila, ani by to nemalo zmysel 😉 takze tomu verim 🙂

mirkakn1
9. feb 2012

@bique som rada, ze mas tolko optimizmu, len sa nevzdavat 🙂

bique
9. feb 2012

@mirkakn1 jeeeee, tak gratulujem...len psychicka pohodicka a klud...urcite sa to podari 😉

zuzka213
9. feb 2012

@bique je mi to luto, a obdivujem tvoju neoblomnost.....drzim palce 😉

nurili
9. feb 2012

@mirkakn1 tak drzim palce aby sa ti pekne udomacnili bublinky..... 😉

nurili
9. feb 2012

@bique tak to je mi luto.....ale s takym optimizmom aky mas sa ti to urcite podari lebo je to aj o psychike.... 😉
Tak ze sup do dalsieho kola..... 😵 😵 😵

mirkakn1
9. feb 2012

@nurili dakujem, aj my si drzime prsty a malicky musia vydrzat, lebo su vymodleni a vyproseni, ja vto verim na 100% 😵

deni5
9. feb 2012

@foryou25 podľa mňa to platí pokiaľ nebudú 3pokusy.Ale neviem to presne.Dúfam,že to dáte do poriadku.

bique
9. feb 2012

@zuzka213 co ine mi ostava? u nas nie je ina moznost ako IVF, takze sa snazim brat to najlepsie a najoptimistickejsie ako sa da 🙂

bique
9. feb 2012

@mirkakn1 ked v to veris, tak sa to aj na 100% podari 😉 len nepolavit...hoci pochybnosti pridu 😉

nelynka
9. feb 2012

@foryou25 ziadost na vykon ti plati 6mesiacov od schvalenia a ziadost na lieky plati 3mesiace..

inak babule ahojte..mozem sa aj ja k vam pridat?
tiez mame za sebou konzultaciu v SPLNe a cakame na schvalenu ziadost a pevne verim ze v aprili ideme na IVf 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre