Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
12. feb 2012

@mirkakn1 len pekne odpocivaj, to ti len prospeje.....a to cakanie je neknecne to ti poviem. 😵 .....drzim päste... 😉

mirkakn1
12. feb 2012

@nurili vdaka, ale mna uz nebavi tolko odpocivat, ale dufam, ze to stoji za to a zatial sa so mnou nic take zvlastne nedeje, tak neviem. snazim sa na to nemysliet, vacsinou, co citam, tak prve ivf casto nie je uspesne, ale verim, ze nam to vyjde 😖

nurili
12. feb 2012

@mirkakn1 tak to ti verim ale teraz to nerobis len pre seba ale pre bublinku....oddych nikdy neuskodi....ja som po prvom neoddychovala lebo sa hovori ze ked sa ma ujat tak sa ujme aj bez odpocinku....no a nezadarilo sa. Tak teraz som si povedala ze budem a....ja neviem ci je to prave to co nam pomolo ale za pokus to stoji..... 😉 kazda sme ina... 😵

mirkakn1
13. feb 2012

@nurili no, moze to byt pravda, uvidime a ty si ako na tom, uz viete, co to bude? drzim prsty, nech to dotiahnete do vitazneho konca 😵

bique
13. feb 2012

@franina mne nikdy nevkladali 3 😉 ja by som s tym mala dost velky problem ak by sa vsetky 3 chytili...max 2 a boli z toho dvojicky o ktore sme vsak v 26tt prisli....takze skusame dalej, teraz sme dali vlozit iba 1, ale nevyslo to, tak dalsie ketko skusame zasa s 2 😉

bique
13. feb 2012

@mirkakn1 musis len verit...nam vyslo hned prve a chytili sa obidve ktore vkladali...takze hlavu hore, nepozoruj sa, lebo to je najhorsie...mne pomahaju v takych pripadoch dobre knihy...odtrhnes sa od reality a rychlejsie ti zbehne cas 😉 silno silno drzim palce...vsetkkyyyy 🙂

anika142
13. feb 2012

@mirkakn1 drzim palce, ja som prvy krat odpocivala, no nepomohlo to, druhy krat som uz neodpocivala aj tak to nepomohlo. Moja rada urcite sa nepozoruj. Ja som to prvy krat robila, potom uz nie. A treba verit to je zaklad.
Ja idem zajtra na vklad tak budeme cakat spolu.

nurili
13. feb 2012

@mirkakn1 dakujem verim ze to zvladneme..... tak u nas je zatial vsetko ok, ale 22.2. mame poradnu a tam sa dozvieme co to bude, veeeelmi sa tesim uz som zvedava ze az.... 😉 ja snivam..... ale krasny sen......😵

mirkakn1
13. feb 2012

@bique
@anika142
@nurili dakujem vam velmi pekne za povzbudzujuce slova, uz je to o cosi lepsie, uz na to az tak nemyslim 😵

mirkakn1
13. feb 2012

@anika142 drzim na zajtra prsty, nech sa prijmu a vsetko dopadne dobre. aby sme mohli pisat svoje postrehy z tehu 😵

mirkakn1
13. feb 2012

@nurili jeeej, takze tiez mas pred sebou cakanie, prijemne, ved to uz je jedno, co to bude, ale nech vam vyjde to co si prajete 😀

nurili
13. feb 2012

@mirkakn1 no mm si mysli ze to bude dievcatko a ja zas ze chlapcek tak len nech je to zdavucke to si praje kazdy rodic.......cele tehotenstvo je o cakani...... 😉

nurili
13. feb 2012

Baby mam otazocku....Ako viete ze citite pohyby? Ja mam taky pocit ze vcera a dnes to uz prislo.....len na 100% som si nie ista....podelte sa so skusenostami..... 😵

milcsi
13. feb 2012

@nurili hovori sa, ze prvorodicky citia pohyby az okolo 20. tyzdna, ale ja som prvykrat citila v 18.tyzdni, ked som dlhsie lezala a uvedomila som si take jemne steklenie v podbrusku. Bolo to nieco, co som dovtedy necitila a potom ked som bola v klude, tak som uz citila kazdy den. A postupne to silnie....ved uvidis, ked uz bude riadne vystrajat 😵

nurili
13. feb 2012

@milcsi no ja steklenie pocitujum 2 tyzdne ale teraz to bolo ine ako steklenie.....ako keby sa mi koza natahovala no neviem to popisat.... 😉

anika142
13. feb 2012

@mirkakn1 ahoj, dakujem pekne, postrehy z tehu si urcite popiseme 😵

milcsi
13. feb 2012

@nurili Tak to bude asi to ine steklenie 😉 Ved ani ja to neviem popisat, co som presne citila. Ale intuitivne som vedela, ze je to ono. A potom ked uz to bolo casto, tak som si bola ista 🙂

nurili
13. feb 2012

@milcsi tak bolo to vcera a predvcerom to uvidime ci to bude aj dnes a ake silne to zemetrasenie bude 😀 ....ja si myslim ze je to zaciatok..... 😉 stale to pride vecer v postielke pred spanim..... 😵

nana123
13. feb 2012

@mirkakn1 ahoj trochu povzbudenia pre teba... Nam vyslo hned prve IVF a teraz som v 16tt 😵 😵 😵 Takze kludne odpocivaj a relaxuj... 😉

bique
13. feb 2012

@nurili ja som citila ako keby jemnulinke bublinky 😉 s dvojkami v 17tt ako prvorodicka...a potom uz kazdym dnom vacsie bublinky az som mala nakoniec pocit, ze sa mi robia riadne bubliniska, ako ked mas v crevach vzduch...no a potom uz zacali vytrcat ritulky 😀

deni5
13. feb 2012

@nana123 a aký ste mali problém,že sa to podarilo na 1krát?Je to super.

nurili
13. feb 2012

@bique noooooo presne si trafila, to i ja mam.....juuuj, dakujem..... 😉 lepsie si to opisat ani nemohla, presne ako ja.....jupiiiiiii......

bique
14. feb 2012

@nurili jeeeej, tak gratulujem...je to prvy najkrajsi pocit na svete...druhy, ked ich na svet privedieme 🙂 🙂 🙂 🙂

bique
14. feb 2012

caute baby....mam otazocku: tie co vam nevysiel KET, aku ste mali MS po vysadeni liekov? lebo ja mam strasne strasne slabu 😒

anika142
14. feb 2012

@bique ahoj, ja som mala po vysadeni liekov po KETku prve 2 dni slabu a potom sa mi rozbehla.

bique
14. feb 2012

@anika142 mne sa nerozbieha, 4 den stale rovnako...ale predtym som tiez nemala brutal, tak mozno preto

mirkakn1
14. feb 2012

@nurili presne tak, nech je len zdrave a je jedno ake pohlavie bude, je to uzasne, vsak? maly zazrak 😵

mirkakn1
14. feb 2012

@nana123 joooj, to by bolo super, keby sa to aj nam tak podarilo, u nas bol problem manzel, tak dufam, ze nam to vyslo, ja som ok, tak mozem zatial len dufat a vam prajem vela stastia a dotiahnutie do uspesneho konca 😀

anika142
14. feb 2012

ahojte, uz to mam za sebou nakoniec vklad 3 embrya aj ked sme chceli 2

nurili
14. feb 2012

@bique dakujem, aj dnes rano som pocitovala male zemetrasenie asi bublinka nemala spanie a o 6 hodine ma zobudilo.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre