Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
14. feb 2012

@mirkakn1 ved pockaj coskoro ta to aj teba caka..... 😉

mirkakn1
14. feb 2012

@anika142 a uz len cakat, drzim prsty 😵

anika142
14. feb 2012

@mirkakn1 dakujem pekne, to najhorsie sa len zacina, tiez drzim prsty 😵

mirkakn1
14. feb 2012

@nurili dufam, ze hej, bola by som najstastnejsia na svete 😵

nurili
14. feb 2012

@mirkakn1 budes aj ty moja len treba vydrzat....nemas k tomu tak daleko.... 😉

nurili
14. feb 2012

@anika142 drzim palce..... 😉

nana123
14. feb 2012

@deni5 mali sme vsetko ok "len" ja som mala endometriozu, tak povedali ze laparoskopiu a vycistit vsetko a davat sa do kopy alebo umele... tak umele bolo kratsie casovo 🙂

anika142
14. feb 2012

@nurili dakujem velmi pekne, tebe pekne tehulkovanie, joj ako ti zavidim

lienka_1
14. feb 2012

@bique Aj ja...az som si po skonceni robila kontrolny test.

deni5
14. feb 2012

@anika142 bolel ťa ten vklad,či horší je odber vajíčok.

anika142
14. feb 2012

@deni5 vklad vobec neboli, prvy odber vajicok som znasala horsie dost ma to potom bolelo nevedela som sa posadit 2 dni, treti den som uz pocitovala len mierne. Vtedy som este asi 2 mesiace po pocitovala pri zmene pocasia. a druhy odber ked som mala tak som ho znasala lepsie uz ma to az tak nebolelo ale citila som ze sa nieco dialo samozrejme.
Asi pri prvom odbere spravila nieco aj psychika.

bique
14. feb 2012

@nurili jeeej, to je krasne 🙂 drzim palceky, nech na poradni bude vsetko ok 😉 normalne to prezivam zasa s tebou 😀 a onedlho budem aj naozaj, ale to tebe uz o takom case bude davat riadne kopance 😀 😀 😀

bique
14. feb 2012

@lienka_1 ze ty si tiez mala taku uplne slabu? ja som uz test nerobila, lebo z krvi HCG bolo 0,1...takze absolutne negativne ☹ ale volala som v pondelok, ze ked som po porode mala uz taku slabsiu, tak moze to byt aj po vysadeni liekov....tak ze len mam teraz cakat na dalsiu a prist aj ked nepride...ale ja viem, ze pride 🙂

nurili
14. feb 2012

@anika142 neboj nic kazda sa raz docka a budu sa tlacit kociariky.... 😉

lienka_1
14. feb 2012

@bique No mna to riadne zmiatlo, lebo ja mavam ovela silnejsi menzes. A teraz po KET, ked sliznica bola nadopovana hormonmi navyse, som mala uplne ze slabucky, tak mi vsetko mozne vrtalo hlavou. Ale tehu test bol jednociarkovy ako vzdy 🙄 🙄 🙄
Drzim silno palce do dalsieho vitazneho kola 🙂 😉

anika142
15. feb 2012

@nurili dobre ranko, bodaj by si mala pravdu, aby sme mohli konecne vsetky drzat najcennejsi poklad v naruci.

bique
15. feb 2012

@lienka_1 no, aj ja mam strasne slaby, ale kedze krvny test tehu vylucil, tak nie je co spekulovat ☹ neva, uz konci, tak nech len rychlo zbehne uz len 23 dni 😀 a ideme na vec 😀 len dufam, ze hredzi nebude mat prave dovolenku, lebo sestricka hovorila, nech si najprv zavolam, aby som zbytocne nechodila ☹ 😖

mirkakn1
15. feb 2012

@lienka_1 ahoj Sisa, ako sa mas?
😉

mirkakn1
15. feb 2012

@bique a ty ako? 😉

nurili
15. feb 2012

@anika142 ja verim ze budeme, ved si to zasluzime.... 😉

nurili
15. feb 2012

@bique tak ze do dalsieho kola? To je super..... 😉

anika142
15. feb 2012

@nurili tak veru aj ja verim ze kazda raz bude. zasluzime si to najviac.

bique
15. feb 2012

@mirkakn1 ahoj, tak ja pohoda-jahoda 😀 ms konci, tak cakame na dalsi a sup ho do toho 🙂 akurat som chytila brutalny prievan, tak sa doma liecim, lebo ma boli cela hlava od korienkov vlasov, cez mihalnice, obocie az po zuby ☹ nech to uz prejde a bude fajn 😖 a ty?

bique
15. feb 2012

@nurili no no...len dufam, ze doki nebude mat akurat vtedy dovolenku, lebo ma trafi 😠 len nejak vydrzat ten cas teraz...joooj, keby isiel aspon trochu rychlejsie 😒 ty sa mas ako?

mirkakn1
15. feb 2012

@bique ahoj, som rada, ze si tak pozitivne naladena, len sa pekne vyliec a sup do toho, ja v pohode, som 5 den po ET a zatial nic zvlastne sa so mnou nedeje, ani nespinim, akurat stale spim, ale to asi z toho, ze nic nerobim a v noci sa len prevalujem a furt chodim na zachod a nemozem zaspat, ked zaspim, tak sa prebudim a tak dokolecka, neviem, co s tym, ci to z liekov, ale inak nic, len cakam a cakam, ale v piatok sa chystam testnut, lebo uz nevydrzim. 😵

nurili
15. feb 2012

@bique tak ja sa vyteskujem na dalsiu poradnu ze si pozriem toho nezbednicka co ma sem tam zobudi ci uz zatial este jemnym kopancekom alebo vlcim hladom.....sem tam ma este pichne v pravej ci lavej strane dufam ze to nie je nic zle.....

nurili
15. feb 2012

@mirkakn1 jeee testnut, to sa mi paci.....tfuj, tfuj.... 😉

nurili
15. feb 2012

@nana123 ako sa mas, brusko rastie 😉 ?

mirkakn1
15. feb 2012

@nurili aj mne, lebo to uz nevydrzim a uz mi z toho aj trosku sibe a uz som 6 den, nie 5, jak som napisala bique 😀

lienka_1
15. feb 2012

@mirkakn1 Snazim sa zo vsetkych sil 😕 Ide to pomaly. Ale uz mi je ovela lepsie. Vela teraz pracujem, tak je dobre, lebo nemam cas mysliet na "glupociny" 😉 Som rada, ze Ty si v poriadku. Drzim silno palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre