Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deni5
16. feb 2012

@nelynka áno všeobecnú,ale som veľmi sklamaná.Nikdy som nič nepotrebovala a teraz ma budú poťahovať koli tomu,tak to je pre mňa už dosť.Človek sa odhodlá po rokoch k činu a niekto to pokašle.

nelynka
16. feb 2012

@deni5 no a ty si SZČO ze ti dali vyjadrenie ze si neplaticka alebo ako?
kedy si im posielala podklady ze je to vsetko vporiadku?

bique
16. feb 2012

@haannka tak drzim palce, nech je vseko ok...a mozno teraz, ked uz to nebudes dalej riesit, tak sa to nakoniec teraz podari 😀 inak vacsinou je to tak...psychika si asi s nami robi fakt co chce 😠

deni5
16. feb 2012

@nelynka som riadne zamestnanec nemocnice už 18rokov.Poslala som im papiere 1.2 a vrátili sa speť na pobočku poisť.Keď som tam volala,tak ževraj je to v systéme už opravené a schválené ale neviem prečo si potom nenechali tie moje papiere.

nelynka
16. feb 2012

@deni5 no tak asi ich nepotrebuju potom..
tak ked to mas schvalene na co vlastne cakas teraz? kym to dojde do splnu alebo ?

deni5
16. feb 2012

@nelynka áno,lebo to ešte nedošlo.Dnes som volala.

nelynka
16. feb 2012

@deni5 no mne katy2 pisala,ze im tam v splne stacia tie
kody zo ziadosti co idu na recept ked uz je schvalena..ci nie?

nurili
17. feb 2012

@bique jeeej tak ze to mas zapar moja zlata, tes sa....supiiii, ked ti to vyslo uz pred tym tak mas velku sancu aj teraz.... 😉 a na vianoce doma, tak to je krasa toto, lepsi vianocny darcek si nemozes ani zelat.....my dostaneme na vyrocie sobasa balicek .... 😉 tiez dobre 😀

nurili
17. feb 2012

@haannka moja ja ti drzim palce aby ti to tento krat vyslo....Mne doki povedal ze ked som raz otehotnela (skoncilo to cistenim) tak ze sa to podari znova. No a ja som mu uverila. A sla som do toho s tym.... No myslim si ze by si sa nemala tak skoro vzdavat......Veeeelmi, veeelmi drzim palce...... 😉

bique
17. feb 2012

@nurili jj, tak to bude perfektne..ze na vyrocie 😀 😀 😀 😀 hej hej, a my na vianoce, urciteeeee 😀 ja sa uz neviem dockat, este ze mam tolko roboty, ze ten cas ako tak bezi 😉 tak ty uz tiez iba 4 dni do dna D 🙂 potom budu dalsie dni D 😀 a uz cely zivot 😀

bique
17. feb 2012

@nurili joj, 5 dni do dna D....pomyylila som sa 😉

deni5
17. feb 2012

chcem sa spýtať.Ak prídem na 18-22deň do splnu a dajú mi injekciu,potom čakám na menzes a ak dojde,tak od prvého dňa budem užívať lieky ako dlho pokiaľ urobia odber vajíčok?Potrebujem to vedieť,aby som sa mohla zariadiť.Ďakujem

nurili
17. feb 2012

@bique ved to to, potom bude vsetko ine....a pridu dni s D.....inac aj otec moj ma 60tku tak to bude nieco fenomenalne... 😉 o clena viac..... wau..... 😵
az sa bojim niekedy tesit ze sa nieco stane..... 😝

nurili
17. feb 2012

Babenky pekny vikendik Vam zelam..... 😉

haannka
17. feb 2012

@deni5 ahoj...ja som bola na 19.DC pichnuť Dekáč, potom došla mrcha(samozrejme v piatok ako ináč), na 4.DC som šla do SPLN-u, zobrali mi krv a utz, od 6.DC som začala pichať Gonal do 17.DC a v ten istý deň večer som mala pichnutý Pregnyl...na 19.DC odber vajíčok, na 21.DC prenos 2 embryjok. Držím palce 😉

deni5
17. feb 2012

@haannka Ďakujem 🙂

nana123
18. feb 2012

@nurili @haannka ahojte, mam problem 😖 Dnes rano som vstala a krv od spodu, nie je to spinennie ale zase menej ako klasicka menstruacia... neviem ci utekat na pohotovost, alebo je to normalne... ☹ Bojim sa...

bettypo
18. feb 2012

@nana123 ahoj bež do do nemocnice. Asi najlepšie na Rastislavku. Držím palce

haannka
18. feb 2012

@nana123 myslim ze niet na co cakat, radsej sa "zbytocne" prejst ako nieco zanedbat...myslim na Vas, drzkajte sa.

nurili
18. feb 2012

@nana123 och moja, len do nemocnice utekaj....drzim palce moja.....

nurili
18. feb 2012

Babenky nemate info o nana123?

nurili
19. feb 2012

Zelam peknu nedelu..... 😉 nana123 ako sa mas dnes moja, myslim na teba....

ladenka77
20. feb 2012

tak snad je @nana123 v poriadku,aj ja som v takom case krvacala,a bol to hematom,som s tym lezala mesiac v nemocke,vraj to je pri IVF dost caste..... drzim palceky.....

bique
20. feb 2012

nana123 strasne strasne moc drzim palce, nech je vsetko v poriadku!

nurili
20. feb 2012

Babenky, zelam uspesny zaciatok noveho tyzdna.....To tu nikto netestuje? 😉

anika142
20. feb 2012

@nurili ahoj, aj tebe pekny tyzden tusim mirkakn1 mala testovat no nevem. ja budem az v piatok.

nurili
20. feb 2012

@anika142 uz by sa tu zisla pozitivna spravicka..... 😉

anika142
20. feb 2012

@nurili no to mas pravdu, tuzim si konecne najst dialnicu na tehotenskom teste, este sa mi to v zivote nepodarilo. Ale pevne verim, ze to tento krat vyjde lebo som sa tak rozhodla, uz je nacase. Moji traja snehuliaci ma predsa sklamat nemozu. 😉

mirkakn1
20. feb 2012

@nana123 ako sa mas?

mirkakn1
20. feb 2012

@nurili ja testujem, ale nie je sa cim chvalit, zatial nic, ani tuk, furt jedna ciarka. uz nebudem testovat a stvrtok pojdem rovno na krv !!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre