Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
20. feb 2012

ahojte, tak som spat... utekala som hned v sobotu na pohotovost tak si ma tam hned aj nechali, ze mam nizsko placentu a preto to krvacanie mi to aj zastavili s inj. Dnes ma pustili s tym ze mi primar odporucal ist na rizikove tehu a ze fyzicke setrenie... a zakazal mi aj sex 😀 do konca tehu. Tak zajtra idem k svojej obv. gyn som zvedava co mi ona na to povie. Ten primar z nemocnice ma dost vystrasil 😠

anika142
20. feb 2012

@nana123 ahoj, vydychla som si ze si spat, dobre si spravila ze si sla na pohotovost. Len pekne oddychuj. Prajem veeeeeela zdravicka.

nurili
20. feb 2012

@anika142 tak to veru ze nemozu...a ako sa citis? 😉

nurili
20. feb 2012

@nana123 presne aj ja som si az vydychla ked som docitala, som taka stastnaaaaa ze je vsetucko v poriadku.....Drzim silno palce i ked vam naordinovali celibat.... 😀

nurili
20. feb 2012

@mirkakn1 a ake testiky pouzivas? Inac ktory den si po vklade?

nana123
20. feb 2012

@nurili ty sa ako citis? co noveho?

nurili
20. feb 2012

@nana123 ja tak ako vzdy, prezivame prve kopance a tisko sa vytesujeme ze je vsetko v poriadku, zatial... 😉 dufame ze to tak ostane az do porodu a po nom..... 😉

anika142
20. feb 2012

@nurili mne sa toci hlava dost casto a obcas ma prepadne zranica. sem tam pichne kde tade. Za kazdym vkladom som to mala ine. Vzdy som sa citila inak, vzdy ine priznaky.. No nechajme sa prekvapit.

nurili
20. feb 2012

@anika142 budes este testovat ci to nechas na stvrtok? 🙂

anika142
20. feb 2012

@nurili v piatok by som chcela testnut. V piatok budem 10ty den po ET.

mirkakn1
20. feb 2012

@nurili mala som rapiclear a naposledy doktor max ma nejaky, v lekarni vravela, ze je vyborny, ma velku citlivost atd, tak som zobrala, uz nebudem testovat, pojdem rovno na krv a hotovo 😉

nana123
20. feb 2012

@mirkakn1 tak rapiclear je velmi zly... zle ukazuje. Ja som s tym istym mocom dala rapiclear a mama test a mozes vidiet fotky mojom fotoalbume... dost velky rozdiel cakala by som ze ukaze rovnke pruzky a to obydve mali rovnaku citlivost... 😎

nurili
20. feb 2012

@mirkakn1 suhlasim s nana 123....no ale mas trpezlivost.... 😉 nepokusam.... 😀 😉

nana123
20. feb 2012

A este jedna dobra sprava... od dnes vieme ze budeme mat chlapceka 😵 😵 😵

bique
20. feb 2012

@nana123 jooooj, tak sa s tebou tesiiiiim...cely cas som chodila na mk, ci nieco nenapises...to je super, ze je vsetko ok 😀 a ak mozem poradit, na rastislavku by som v ziadnom pripade nesla, ak by do buducna nieco...mam s nimi velmi zle skusenosti ☹ ☹ najlepsie vybavenie a pristup je v novej..tam som ja sice nebola - bohuzial, ale baby, co mali nejaky problem, maju v novej velmi dobre skusenosti, su tam odbornici na tehu...drzim silno silno palce, nech je dalej vsetko bez problemov 😉 nech chlapcek nezlosti 😉 😅

bique
20. feb 2012

@nana123 a sex sme mali aj my zakazany 😀 da sa to vydrzat 😀 😀 😀 hoci, vysvetli to chlapovi... 😀 😉 ale oni nas velmi lubia, aj to babatko v brusku, takze vydrzia 😉

nurili
20. feb 2012

@nana123 tak to je bajecne uz viete my v stredu...... 😉

nurili
21. feb 2012

No dnes bude mat den asi 48 hodin.... 😠 uz aby bolo zajtra i ked s malou obavickou co ma caka.... 😒
Pekny dnik zelam....

anika142
21. feb 2012

@nurili ahoj, drzim palceky na zajtra, urcite dopadne na 1*****, pekny den. Nech nam to rychlo zbehne. Aj mne sa to zacalo vliect.

nelynka
21. feb 2012

ahojte zienky, tak sa hlasim..
dneska som po decapeptyle, lieky uz mam domka a uz len cakat na mrchu a ideme aj my na stymulaciu..
ako to zvycajne prebieha? kedy sa chodi po mrche na UZV a zacinaju sa pichat lieky?
mam menopur..

foryou25
21. feb 2012

@nelynka fiha ty si ale rychla takze to uz mali schvalene v splne hej? drzim palce 😉

nelynka
21. feb 2012

@foryou25 ano ano, vcera som tam volala tak akurat ziadost prisla do splnu tak som tam hned aj nabehla.. 😀
dakujem 🙂

foryou25
21. feb 2012

@nelynka tak musim aj ja vyzistit ako to vyzera s nasou ziadostou 🙂

nelynka
21. feb 2012

@foryou25 veru treba treba 🙂 nech sa stretneme na UZV potom 😀

foryou25
21. feb 2012

@nelynka co na UZV, ale s kociarikmi 😀 😀

nelynka
21. feb 2012

@foryou25 no len pekne postupne 😀 😀
som sa smiala, teta co sla zamnou jej potvrdili dvojicky a teta co sla za tou s dvojickami mala jedno babo 😀 😀
mali asi uspesny mesiac v splne 😀 😀

mirkakn1
21. feb 2012

@nelynka ahoj, ja som to mala tak, ze ked som dostala mrchu, prisla som do splnu, zobrali krv, spravili ultrazvuk a potom som mala o 13:00 zavolat, ze kedy si zacnem pichat, oni to zistuju nejako z krvi, kedy je ten spravny den, dostanes papierik, na ktory si to napises a pocas pichania prides dvakrat na utz. u mna to bolo tak 😀

nelynka
21. feb 2012

@mirkakn1 tak dufam ze to aj u mna tak bude..
a tiez si brala aj estrimax?

mirkakn1
21. feb 2012

@nelynka hej, ale az po transfere, ako stimulku len menopur 😵

nelynka
21. feb 2012

@mirkakn1 a na co je potom dobry ten estrimax, ja to furt neviem pochopit dajak.. 😀
a utrogestan a duphaston si brala ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre