Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zuzlik7
29. feb 2012

@nelynka i ked je pred nami este dlhaaa cesta, ale uz sa tesim ;) nech nam kazdej spln splni nas velky sen ;)

nelynka
29. feb 2012

@zuzlik7 neboj nic..najdolezitejsie je zacat a potom to uz ide jedna radost 😀

deni5
29. feb 2012

@zuzlik7 tak budeme pravdepodobne stimulovať spolu.Ja tiež by som mala začať od 4-8.3.

mimusa4
29. feb 2012

@nelynka včera som bola ne dekač tiež som to stihla že ltt 🙂 ..

nelynka
29. feb 2012

@mimusa4 vazne? tak to budeme cca narovnako stymulkovat, jeeeeeeeej 😀 😀
budeme mat rovnake detickyyy 😀 😀 😀 😀

zuzlik7
1. mar 2012

@deni5 no tak to ano ;) ja budem zajtra volat do splnu, ci sa im to z BA vratilo a v pondelok uz by som mohla zacat ;) a ty kedy zacinas, uz vies? ;)

smallyell
2. mar 2012

zeny stale nemam kramy po ivf, niekedy 9.12 som mala naposledy, bolesti mam riadne ako pri menzese, len akosi sa to nechce spustit.....uz by bolo naca, aby dosla mrcha 😠

nana123
2. mar 2012

@smallyell nooo 😖, uz tu viacere pisali to ze tak dlho trva ze aj 60 dni.... Ked pride mrcha ides do druheho kola?

franina
2. mar 2012

@zuzlik7 ahojky no ako? ideš v pondelok, došlo im to?

@smallyell aj mne trvalo dlhsie kym dosli a potom dosli a som mala 11dni

zuzlik7
2. mar 2012

@franina ahoj..ee nedoslo im to...ale sestricka vravela, ze nebude problem ak to pride neskor, lebo mi mozu pichnut prvu injekciu do tretieho dna cyklu...ale verim,ze to uz v pondelok budu mat...

foryou25
2. mar 2012

ja som dnes volala do splnu a uz mame presne po mesiaci schvalenu ziadost (mam doveru), ale IVF sa odklada u nas na leto

zuzlik7
2. mar 2012

@foryou25 nam to schvalili v priebehu dvoch tyzdnov...a preco sa to u vas odklada az na leto?

foryou25
2. mar 2012

@zuzlik7 lebo u manzela zistili chlamydie, tak sa najprv musime preliecit 😉

deni5
2. mar 2012

@zuzlik7 v utorok začínam

deni5
2. mar 2012

@zuzlik7 ale ja viem o tom,že prvá inj.sa pichá na 18-22deň.Či je to ináč?Mne kázala prísť na ten 18-22deň.

zuzlik7
2. mar 2012

@deni5 aj ja som tak vedela...ale dnes som jej volala a pytala som sa jej na to, lebo som v podstate este stale v norme, lebo 22. mam v stredu...a sestricka mi povedala, ze ak nestihnem tento termin, tak nie je problem lebo sa to da aj v rozmedzi 1-3. dna cyklu...tha uz som z toho debil... :( ale verim, ze to v pondelok budu mat a zacnem normalne...

deni5
2. mar 2012

@zuzlik7veď vedia čo hovoria.Asi majú rozné protokoly na to.

franina
2. mar 2012

@zuzlik7 tak do stredy tak ci tak stihas a ked nie tak tyzden zvladnes 😉 nevedela som tiez ze sa da pichnut mimo 18-22DC, to je pre mna novinka... 😕 ale sestricka urcite vie neboj 🙂
a mozem sa opytat kolko mas rokov a kolko sa snazite?

zuzlik7
2. mar 2012

@deni5 no hádam ano 🙂

zuzlik7
2. mar 2012

@franina ...mam 28 a pol a snazime sa 3 roky...ibaze mam za sebou laparoktomiu cysty, oznacenej ako tumor na oboch vajecnikoch a uz 2 laparokopie cyst a az teraz mi zistili, ze mam na jednej strane vajecnik takmer nefunkcny a funkcny vajickovod a na druhej strane je to zas naopak...takze toto je nasa jedina sanca...

zuzlik7
2. mar 2012

@franina a vy?

bique
3. mar 2012

@zuzlik7 ahoj, my mame podobny problem...pred 10timi rokmi mi bola odstranena cysta z praveho vajecnika, ktory je odvtedy fuc, vajcovod ostal a je priechodny...pravy vajecnik zas funguje ako hodinky, uroda bola tiez bohata, 24 vajok, z toho 16 oplodnenych...pravy vajcovod sa mi vsak nenapaja na maternicu...takze tiez jedina cesta k babatku je IVF...nam prve IVF vyslo na prvykrat s dvoma, v 26tt som vsak predcasne porodila a nasi chlapci nam uleteli po 3 dnoch do nebicka 😢 presne dnes by mali rok 😢 takze teraz v marci ideme na KET, ja budem mat v aprili 30....tak nam drzim vsetkym palce, aby sme konecne drzali v naruciach tie malicke uzliky 😉 treba iba verit a pozitivne mysliet 😉 🙂

franina
3. mar 2012

@zuzlik7 to mi je luto, ale nebojkaj sa nic, v splne ti pomozu a budes mat vytuzene babänko 🙂 tak ze je to vase 1. IVF?
ja mam 29 a uz taham na 30, snazime sa uz asi 5 rokov, bola som na I. IVF, ktoré však bolo neúspešné, u mňa by bolo asi vsetko vporiadku, len manzel ma slabsi spg.... tak preto, IUI nam 2xnevyslo, tak sme sa dostali znova na IVF. ☹

nurili
3. mar 2012

@franina ahojte babenky, nezufajte, este ste stale mlade a deticky pridu, uvidite, dokino je odbornik....my sme sa snazili uz od sobasa cca 9 rokov a bum je to tu, samozrejme za popomoci IVF . Nevravim ze budete cakat tak dlho, my sme mali velke zdravotne problemy no a teraz za odmenu dostavam kopanceky.... 😉
Drzim Vam palce a nevzdavajte sa.... 😵 😵 😵

milcsi
3. mar 2012

vyzera to tak, ze sa s vami budem v splne stretavat 🙂 Dnes dosla mrcha a ideme na moj pravdepodobne posledny KET. V pondelok tam nabehnem. Ak to nevyjde, podobne ako haanka vas opustim a budem sa maximalne venovat aspon mojmu vytuzenemu synovi. Ale mozno motyka vystreli 😉

nurili
3. mar 2012

@milcsi presne tak, netreba sa vzdavat.....drzim palce, ved koniec dobry vsetko dobree.... 😉

zuzlik7
3. mar 2012

@bique Joooooj, ano to si uz precitala...je to urcite strasne...a velmi si vazim osobky ako si aj ty, ze aj napriek takejto skusenosti a takemu padu dokazes ist za svojim cielom ;) velmi tri prajem, aby to tentokrat dopadlo uplne super...nech sa tesis z maleho uzlika vo svojom naruci 😉

zuzlik7
3. mar 2012

@franina ...veľmi tomu verím...a už sa neviem dočkať...viem, že to určite vyjde ;) a to nielen mne, ale každej čo je toto veľkým snom ... žiadna prehratá bitka neznamená, že je prehratá vojna....a úplne všetkým želám, aby sme to všetky dokázali a aby sme všetky došli k nášmu vytúženému cieľu ;)

franina
3. mar 2012

@nurili snazim sa byť optimistkou aj verím aj dufam, len sa to niekedy neda...

@zuzlik7 dokážeme určite budeme sa podporovať 🙂 je to tvoje 1. IVF?

deni5
3. mar 2012

@franina No a ja mám 36 a času už nie veľa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre