Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

franina
3. mar 2012

@deni5 teraz sa Vám to určite podarí, cítim to v kostiach 😉

haannka
4. mar 2012

@foryou25 máš odo mňa IP

haannka
4. mar 2012

ináč zdravím všetky čakateľky, snažilky a tehulky...čítam Vás pravidelne a všetkým držím palce 😉

zuzlik7
4. mar 2012

@franina ano...stale sa to odkladalo, lebo najskor jeden obvodak vobec neriesil to, ze sa nam nedari...nebral do uvahy prognozy toho co ma operoval...a pri terajsej mojej obvodacke sa to konecne pohlo...sice sme na to cakali rok a pol...ale verim, ze to stalo za to ;)

franina
4. mar 2012

@zuzlik7 ja verím, že bude dobre 😉

zuzlik7
4. mar 2012

@franina určite bude ;) a ked mozem hovorit za seba, tak keby som tomu neverila, tak by som sa na to asi ani nedala ;) a pre babatko som ochotna urobit cokolvek a najmnenej a zaroven najviac co mozeme urobit je verit ;)

nana123
5. mar 2012

@haannka ahoj, ako? kedy dalsie kolo?

smallyell
5. mar 2012

@nana123 ved uz cakam treti mesiac, naposledy som mala kramy v decembri a mam hrozne krce a bradavky sa mi zväcsili asi hormony robia svoje, neviem ti povedat ci pojdeme dalej, dam tomu chvilu pokoj a uvidime 🙂

nurili
5. mar 2012

@nana123 ahoooj, no ako uz kope? inac ako sa drzite a uz vies co bude? 😉

nurili
5. mar 2012

@nana123 juj az teraz som si vsimla ze to bude chlapcek....gratulujem...uz aj ja chcem vediet co to bude.... 😠

haannka
5. mar 2012

@nana123 ahoj, no neviem kedy bude dalšie kolo, lebo nejak som sa dozvedela veci, ktoré som nevedela a tak musím najprv poriešiť toto 😒 ...mne totiž gynekolog robil pred IVF kontrolné odbery a v deň ked som bola pichnuť decapeptyl mi zavolali, že mám pozitívne chlamídie...ale VRAJ stačí 3 dňová liečba a všetko bude o.k.!!! Až teraz zisťujem, že liečba je minimálne 7-10 dňová prípadne až 3 týždňová.....takže moje bábätká možno mohli byť stále pri mne, ak ma doktor poriadne nevyliečil!!! Plánujem ísť čo najskôr na kontrolné odbery znova a ak mám stále pozitívne chlamídie nikdy to gynekologovi neodpustím, lebo tou liečbou mi možno spôsobil 2-násobný potrat 😢 😢 😢

franina
5. mar 2012

@zuzlik7 no ako, uz maju tvoju ziadost? volala si?

tak dnes som po decapeptyle.... uz len cakat na mrchu....

foryou25
5. mar 2012

@franina takze mrcha a ide sa stimulovat? cim bdues stimulovat?
kocky drzim vam vsetkym palce 🙂

franina
5. mar 2012

@foryou25 áno, čakám na mrchu, mam menopur ako pri prvom IVF

foryou25
5. mar 2012

@franina tak nech prinesie peknu urodu 😉

zuzlik7
5. mar 2012

@franina maju maju ;) zajtra tam idem....ako to prebieha?

franina
5. mar 2012

@foryou25 ďakujem dúfam, že prinesú 🙂

@zuzlik7 nooooo super, konečne...
prídeš na ôsmu, dr. ti urobí ultrazvuk, nezabudni kondóm, vypíše lieky vyberieš ich, prídeš naspäť a sestrička ti pichne decapeptyl, potom čakáš na ms.

zuzlik7
5. mar 2012

@franina ...dufam,ze vsetko pojde ako ma...lebo sestricka mi vravela, ze sa zo vsetkym zacne iba v pripade, ze tam nebude ziadna cysta ☹ a to dufam, ze ma tie cysty na teraz opustili ... som zvedava ... ak sa smiem spytat na kolko ta vysli lieky?

milcsi
5. mar 2012

@haannka ahoj! Drzim palce, aby kontrolne vytery boli OK. Ta chlamydia je mrcha, tazko sa jej zbavuje, lebo preziva vo vnutri buniek a antibiotika sa k nej tazko dostavaju. Ale naozaj existuje aj trojdnova kura. Su to silne antibiotika s predlzenym ucinkom (Sumamed) a velakrat pomozu. Ale niekedy s nimi clovek dlho bojuje, a vystrieda niekolko antibiotik, kym sa ich zbavi. Vtedy sa nasadzuje dlha kura a velakrat sa kombinuju az dvoje antibiotik. Daj vediet ako si dopadla.

haannka
5. mar 2012

@milcsi ďakujem 😉

franina
5. mar 2012

@zuzlik7 tak ti budem drzat palce... no so vsetkym cca 210 Eur...

franina
5. mar 2012

@zuzlik7 a co sa vtedy robi ked mas cystu??? vtedy ti nedaju injekciu? budu ta liecit?

foryou25
5. mar 2012

@haannka @milcsi my sme na chlamydie vyfasovali 5 druhov antibiotik, lekar nam povedal, ze to treba poriadne preliecit, ze to sa len tak lahko nevykynozi, jedne z nich su aj Doxybene, ze tie su naj na chlamydie, tak uvidme no ci nam podari ich zbavit, a potom sup na IVF 😉

zuzlik7
5. mar 2012

@franina dakujem 😉 budem to potrebovat, lebo s cystou ja vobec neratam....neviem aky je postup, pravdepodobne sa to nejak lieci...neviem...lebo ked som bola v statnom centre, tak mi lekarka vravela, ze cysta nie je prekazkou, ibaze sa tak znizuju sance a preto som aj teraz vo februari podstupila laparoskopiu...a 3 tyzdne dozadu bolo vsetko v poriadku...xixi...ak ma zajtra pichnu, tak je velka pravdepodobnost, ze sa tam aj budeme stretavat ;)

franina
5. mar 2012

@zuzlik7 a co ti presne sestricka povedala? aj ja verim, ze nebudes mat cystu...
stretko bude ak dostaneme naraz mrchu 😀

zuzlik7
5. mar 2012

@franina ze mi urobia ultrazvuk a ked tam nebude cysta, tak ma pichnu...nic viac 😒 je pravda, ze som sa ani nepytala...ale uvidim zajtra....

franina
5. mar 2012

@zuzlik7 budem drzat palce, daj potom vediet 😉

nurili
5. mar 2012

@haannka aj ja som mala pred IVF zistenu infekciu a podarilo sa....niekto ju ma skoro stale....doporucujem specialne spodne pradlo a castesie sprcha zo spodu vlaznou vodou a specialne mydlo alebo sampon..... 😉 drzim palce..... 😵

foryou25
5. mar 2012

@nurili ale nemalla si chlamydie nie?

nurili
5. mar 2012

@foryou25 noooo, mala som infekciu a bakteriu 😝 vseliako mi bolo ale dokina mi povedala ze troj dnove antibiotika by to mali zvladnut preto ze to liecene pokracuje samo a ako som uz spominala vymenila som spodne pradlo za hodvabne a par krat vlazna sprcha a..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre