Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
10. mar 2012

@nelynka mne na 22.3. 😀

nelynka
10. mar 2012

@bique no priblizne to vychadza, ale ja chcem nechat PK tak sa mi to posunie asi az a dalsi tyzden, ale inak by to presne vychadzalo po odbere 😀 😀 😀 😀

bique
10. mar 2012

@nelynka 😀 drzim palce 😀

foryou25
10. mar 2012

@nelynka a myslis ze ti povoli PK? pocula som ze ak nemas tusim viac ako 15 vajicok tak on nechce ani PK robit, ale ja si myslim ze ked to niekto chce tak by to mal respektovat 😉

bique
10. mar 2012

@nelynka my sme mali tiez po PK, aj zamrazene mame vsetky po PK...tak dufam, ze sa dobre rozmrazia a uz pojdeme posledny krat 🙂

bique
10. mar 2012

@foryou25 ahoj...mas pravdu, lebo PK nepreziju vsetky...my sme mali 24, potom 16 po PK 😀 😀 😀 on to ale iba odporuca, aj ked mas tolko, nemusis dat PK a zase ked tolko nemas, tak mozes dat na vlastnu ziadost, ale moze sa stat, ze ak ich je malo, tak sa po 3 dnoch prestanu vyvijat a nemas potom ziadne...je tam vsak tiez nazor, ze ak nepreziju, tak by sa nevyvijali dalej ani v maternici, ale to zasa nie je jednoznacne...aj tak su tam vyssie sily 😀 😀 😀 my sme mali v januari KET po PK, krasne embryjko a aj tak sa vobec nechytilo ☹ dali sme iba jedno, teraz sme rozhodnuti pre dve 😉 🙂

nelynka
10. mar 2012

@foryou25 nam nic take nevravel, ze by nechcel, ja som si to na ziadosti zaskrtla a hotovo 😀
a myslim ze my budeme mat dost vajok..teda v to pevne dufam 😀 😀 😀

@bique ja si tiez myslim ze vo vsetkom su vyssie sily, ked sa to ma chytit chyti sa aj keby ho hned oplodnili a v ten den vlozili 😀 😀 😀

bique
10. mar 2012

@nelynka samoska 😀 urodicka bude bohata, urcite 😀 😀 😀 my mame este 7 po PK zamrazenych, po PK je vsak vyssie riziko poskodenia pri mrazeni a rozmrazovani a potom sa nemusia prebrat...nam v januari kvoli dvom pouzitelnym museli rozmrazit az 7, tak dufam, ze teraz sa dobre rozmrazia tie nase bambulky 😉 😀

bique
10. mar 2012

@nelynka a on ti povie presne az po OPU a oplodneni...budete este diskutovat, ze co a ako 😉 my sme tiez zaskrtli, ale este po odbere sa pytal

nelynka
10. mar 2012

@bique to vazne je vyssie riziko?
nam ked v prahe mrazili tak ich mrazili po 5 dnoch a to je predpokladam ze PK..
a je pravda ze sa zamrazilo 5 a ked rozmrazili tak museli vsetky lebo len jedno sa vyvyjalo dobre a jedno slabsie a ostatne umreli..

@bique aha..no tak to uz ja necham na nom, predsalen on sa v tom pohybuje a snad vie co je dobre a co nie pre tie drobce..hlavne som zvedava na to lepidlo ci o nom nieco vie a ci ho maju, zabudla som sa opytat jak som bola ale ma aj zdrbal lebo som nemala podpisany suhlas so sebou..ta urobil len take ha a naco ste prisli..ta ja kukam na neho ze asi naco 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bique
10. mar 2012

@nelynka je tam vyssie riziko, ze sa nerozmrazia...ja som bola v tom, ze mame este aspon na styri KETy a ked mi povedal, ze museli rozmrazit 7, tak som len kukala a potom som si pozistovala, tak je to tak 😖 ale zasa je vacsia sanca, ze sa udrzi, ked ti ho vlozia, hoci nam sa teraz neudrzalo aj ked podmienky aj embryjko boli idealne ☹ a ano, 5 dnove je uz po PK 😉

nelynka
10. mar 2012

@bique no ono to je podla mna aj tak zavisle od vyssich moci, vsetko okolo IVF..
lebo aj keby ho mrazili po 3dnoch tak sa nemusi po rozmrazeni vyvjat..co ja viem.. 😒 nie?

foryou25
10. mar 2012

@nelynka
@bique ono mate pravdu, najlepsie je embryjku v maternici, ale aj tak by som chcela vidiet tie embryjka na treti den, ako sa vyvijaju, lebo vacsinou su do toho dna krasne, ak je zena ok, a potom, to ide z kopca, a mozem marne dufat ze sa uchyti ak su blbe spermose, nehovorim ze musi byt hned ta 5 dnova PK, ale pre pokoj duse ja osobne by som chcela vkladat embryjko az po tretom dni 😉 aspon ja tak rozmyslam no, lebo co viem tak Hredzi dava embryjka tak, ze napriklad v utorok ides na OPU a vo stvrtok ides na vklad, tak velmi nevies ako sa budu vyvyjat po tretom dni, aspon clovek tak predidde sklamaniu..

nelynka
10. mar 2012

@foryou25 no a ked ides na PK tak ich dava po kolkych dnoch?

bique
10. mar 2012

@nelynka ked ides na PK, tak na piaty den od OPU...my sme tak mali 😉

bique
10. mar 2012

@foryou25 ono mas pravdu 🙂 po 3 dnoch je to istejsie, ale v brusku je im najlepsie...a tie, co mozno nepreziju predlzenu kultivaciu, tak by prezili v brusku a opacne, neviem...je to naozaj vo vyssej moci 😉 vsak doki aj tak vie, co robi a kazda sme ina a mame aj ine embryjka, vajka a spermie, takze on vie najlepsie, co a ako 😀 hlavny je vysledok a to babatko v brusku a potom v naruci 😅 tak nam nezostava nic ine, iba mu doverovat 😉 🙂

bique
10. mar 2012

@nelynka nemusi sa ani 3 dnove po rozmrazeni vyvijat, ale je tam mensie riziko, lebo ma este malo buniek...menej bunkove vraj nie su procesom mrazenia a rozmrazovania poskodzovane tak, ako viacbunkove...ale aj tak to asi nikto neovplyvni 😖

nelynka
10. mar 2012

@bique som si aj myslela ze to tak je.. a pokial ale 5ty den vychadza nedela alebo sobota?

bique
10. mar 2012

@nelynka no tak to ti neviem, ale podla mna OPU nastavia tak, aby to nebolo na sobotu alebo nedelu 😉

nelynka
10. mar 2012

@bique to si skorej myslim ze tu PK skratia alebo predlzia..lebo ked raz mas pichat 10dni, a o dva dni po pregnyle OPU tak ten nemozu posunut lebo vajka by dlhsie nevydrzali neprasknute.. 😒

bique
10. mar 2012

@nelynka tak asi ano 😒 vsak sa dozvies 😉

bique
10. mar 2012

@nelynka alebo sa skus tu popytat bab, ci niektora tak nemala 😉 mne to vychadzalo cez tyzden 😎

nelynka
10. mar 2012

@bique ved jasne 😀 😀 😀
ono to je defakto jedno, nech si to nstavia oni jak im je dobre, len nech to je vsetko košer 😀 😀 😀 😀

majka_drobka
10. mar 2012

ahoj, som po decapeptyle, cakam na mrchu a naslednu stimulaciu... ako ste znasali stimulaciu? co mam cakat?

nurili
11. mar 2012

Klasika nedela.... 😝

bique
11. mar 2012

@majka_drobka ahoj, ja som pribrala nejakych 5 kil, dost som sa naliala vodou, ale aj uroda bola, 24 vajok, 16 oplodnenych po PK...inak pohoda...po odbere to bolo horsie, tyzden ma bolelo cele brucho...potom transfer a vysiel na prvykrat 😉 drzim palce...nie je to nic hrozne, treba byt iba psychicky v pohodicke 😉 a verit v uspech 🙂

bique
11. mar 2012

@nurili klasika 😝 a ako sa vy mate? 😀

franina
11. mar 2012

@zuzlik7 ahojky 🙂 no ako co nove? ako sa citis?

nana123
12. mar 2012

@majka_drobka pri stimulacii ja som mala nafuknute brucho, co bolo horsie psychicky som bola raz hore raz dole... ale nebolo to take hrozne a unavena som bola... ale myslim ze to v pohode zvladnes, stoji to za to 😉

milcsi
12. mar 2012

@nana123 ahoj, uz mas miesto vpichu v poriadku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre