Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deni5
15. mar 2012

ja tiež od zajtra picham puregon,tak dúfam že bude pekná úroda. 😝

mimusa4
16. mar 2012

@franina ale už sa začínam báť 😝

mimusa4
16. mar 2012

@deni5 bude budeeee 🙂 .. možno aj odber pôjdeme spolu...

zuzlik7
16. mar 2012

@franina neboj dojde ;) tak utz mam za sebou a o jednej mam volat o vysledky z krvicky a povedia mi, ze kedy sa zacneme pichat :D uz mi dali aj papier na predoperacne, tak to si dam dokopy niekedy buduci tyzden, nech to to mam vsetko ok...

bique
16. mar 2012

@mimusa4 ahoj...a kedy si bola? ja o 8,30...ja len ci sme sa nestretli 😀

bique
16. mar 2012

baby, ktore zacinate pichat, drzim silno palce nech je bohata a kvalitna uroda 😀 tie co cakate na //, nech ich tam najdete 😀 a tie co cakate na transfer ET alebo KET ako ja zelam, nech nam rychlo zbehne ten cas 😀 😀 😀 a este pekny den vsetkym 😉 🙂

bique
16. mar 2012

jaj, este som zabudla na tie, ktore netrpezlivo cakaju na mrchu...nech cim skor dorazi ta svina cervena 😀 😀 😀 😀

bique
16. mar 2012

@mimusa4 nebooooj, vsetko bude ok, nie je to nic strasne,,,nerozmyslaj nad tym 😉

nelynka
16. mar 2012

@mimusa4 super mimus, tak nech ti to rychlo zbehne..ja uz pomalicky koncim 😀

nelynka
16. mar 2012

@deni5 aj ty uz pichas, no supeeeeeer..tak vam to s mimkou pekne vyslo xixixi 😀

nelynka
16. mar 2012

@bique krasne si to napisala..aj tebe pekny dnik 😀 😀

mimusa4
16. mar 2012

@nelynka kedy máš odber? dík 🙂
@bique ja viem že nič strašné, ale tak není mi všetko jedno..heh..ja som bola skôr v tej várke keď brali ráno krv a potom klasika utz ako každá.. no možno sme sa aj videli a nevedeli sme o sebe..ako posledná prišla jedna s mužom tak neviem či si to bola ty alebo ešte jedna asi s mamou..alebo sme sa minuli.. 😉

nelynka
16. mar 2012

@mimusa4 no neviem ešte kedy odber..v nedelu pichám 10tu injekciu, v pondelok zase UZV a predpokladam ze uz povedia pichat pregnyl a v stredu odber..teda v to aspon dufam ze to tak bude 😀 😀

mimusa4
16. mar 2012

@nelynka aha tak to máš už fakt za pár..držím palce 🙂

nana123
16. mar 2012

@nelynka ahoj, v stvrtok budes mat odber, mne preste tak to vyslo v nedelu posledna v pondelok ult potom som bola dat pichnut pregnyl v utorok vecer a v stvrtok bol odber a v pondelok vklad... a to je dobre lebo budes mas fajne dlhu kulitvaciu od stvrtka do pondelka... 😉

nana123
16. mar 2012

@nurili halooo hallooo dnes mate vediet co to je vsak??? ked dobre pamatam 😉. Tak netrpezlivo cakam 🙂

franina
16. mar 2012

@bique vsak to, dufam, ze uz dojde mrcha, mrchata....

@mimusa4 verím, ze sa bojis 😒 aj ja mam obavu 😒

@zuzlik7 volala si? odkedy zacinas s pichanim?

nelynka
16. mar 2012

@nana123 ja som aj tak daka pk tak mi to je vcelku jedno :D

zuzlik7
16. mar 2012

@franina volala volala...zaciname pichat v nedelu a v piatok idem na uzv...juuuj ja sa za seba tesim, ale aj tebe prajem, aby si to uz mohla zacat podstupovat aj sama, ale verim, ze uz cez vikend dojde a v pondelok pojdes navstivit splnicek...;)

a len tak do plena by som sa chcela opytat vsetkych babeniek, ze ak zaciname 18steho kedy cca mozem ocakavat ten den D? dakujeeem

franina
16. mar 2012

@zuzlik7 budes si to sama pichat alebo niekto ti to bude pichat? neboj nie je to vobec strasne 😉

zuzlik7
16. mar 2012

@franina no bud ja, alebo manzel :D zatial je odvazny no uvidime, ci mu to vydrziii :D :D :D nebojim sa, len pocitovo je to take divne ... ale viem, ze bude dobre ... ;)

franina
16. mar 2012

@zuzlik7 moj manzel nechcel, bal sa ze mi ublizi, tak ja som si pichala 🙂

zuzlik7
16. mar 2012

@franina podla mna to aj u nas tak dopadne 😀 😀 😀 😀

franina
16. mar 2012

@zuzlik7 uvidis, ako ti bude lepsie 😉

zuzlik7
16. mar 2012

@franina no ved jasne ;) nezalezi na tom....len nech je dobre, nie? ved nie som ani prva, ani posledna co to urcite zvladnem...ked som si to vsetko len tak pre seba prepocivala, ze gonal 10 dni + pregnyl tak mi vychadza odber na vikend...nevies nahodou, co robia v takom pripade?

franina
16. mar 2012

@zuzlik7 v takom pripade ti prelozia na pondelok, ale neboj niektore holky tvrdia, ze je to lepsie .. .aj keď ja sa v tom nevyznám.... skôr asi @nelynka ti poradi

nelynka
16. mar 2012

@franina moja, ja tiez neporadim @zuzlik7.. nemam ani sajnu..ale tiez si myslim ze bud to urobia tak aby odber bol v piatok ak to vyjde na sobotu a pokial by to vyslo na nedelu tak to daju tak aby bol v pondelok..oni si to uz odkoriguju tym pregnylom 🙂

mimusa4
16. mar 2012

@zuzlik7 tak ako vravia, on si to vypočíta tak aby bolo dobre..
a prvá šípka zapichnutá..

zuzlik7
16. mar 2012

@franina @nelynka aj tak dakujem dievcata ;) opytam sa na to v piatok, ked pojdem zas na ultrazvuk ;)
@mimusa4 xixi...este nie..zaciname pichat v nedelu ;)

nurili
16. mar 2012

@nana123 halo halo tu sokol, tu sokol....termin mame buduci tyzden 23.3. juuuj.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre