Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deni5
18. mar 2012

ktorá si picháte puregon?Mám si pichať 225UI.Nastavovala som si presne a dnes som podala 3inj.a ešte mi v ampulke ostalo aj keď ampulka má 600UI.Podla mojích výpočtov už by som mala pichať z ďalšej.Poradte mi.

nurili
18. mar 2012

@bique o 9hod mame termin no ked ze poznam dokinu a kym ma zmeraju tak sa dnu dostanem o 9,30hod.. 😉 budeme v telepatickom spojenim... 😵

nelynka
18. mar 2012

@zuzlik7 no toto presne hovorim aj ja..
normalne uz vymslam, co poviem ze by sa namna neurazili ked pojdem od stvrtka na PN..lebo kolegina druha ze pojde v utorok ale som ju este nejako ukecala ze pojdem teda az od vkladu na PN ale naozaj sa mi dalsi tyzden cakat nechce..hlavne ked mam zase sobotu pracovnu cely den..
a bohvie ako sa budem citit po OPU..bojim sa toho OHSS lebo naozaj malo pijem a vajok bolo akurat tak dost na UZV na kontrole..

nelynka
18. mar 2012

@deni5 oni tam davaju trosku viacej roztoku vzdycky..
ja tiez mam 600ml ampulky, picham 225IU a z poslednej mi ostalo na jednu davku aj nieco este v ampulke..
aj ked mam menopur..ale ono to je to iste..
nemaj strachu je to vpohode 😉

deni5
18. mar 2012

@nelynka ale dnes som už mala otvárať dalšiu ampulku a po podaní 225UI som ešte stále niečo tam mala.Tak to vobec nevychádza.A teraz neviem či včera som si dala menej alebo dnes.Ak dám viec stane sa niečo?

nelynka
18. mar 2012

@deni5 nedala si si menej...ved ti vysvetlujem ze v kazdej ampulke je viacej ako 600ml..nemáš tam nikdy presne 600ml ale povedzme 620ml..ze ti ostane stale nieco na spodku..
ja napr menopur jak som pichala, som si natahovala do uhli roztok, neviem ako to je u puregonu ale to je asi to pero..no a u menopuru som potiahla ihlo aj ten kusok co mi tam ostal a strekla ho do novej ampulky aby som spotrebovala naozaj vsetko a po poslednej injekcii mi tam ostala davka este tak na jednu celu aj kusok..
oni v kazdej ampulke maju proste rezervu par mililitrov naviac..

deni5
18. mar 2012

@nelynka ale može tam byť naviac 75UI?Lebo podala som si 1amp.kde je tých 600UI.a 225x3 je 675.Tak až tolko tam može byť.Ja stresujem,lebo nechcem dat menej,ale ak dám viec tak si možem ublížiť.Nechám to dnes tak a zajtra otvorím novú.

nelynka
18. mar 2012

@deni5 kludne moze byt...presne tak ako pocitas, presne tak aj mne ostavalo..takze kludne aj 75IU tam moze ostavat..

bique
18. mar 2012

ak mozem poradit, po OPU nie je nic lepsie ako PN, aj tak budete mat so sebou co robit, nie ze este chodit do roboty,plnit povinnosti a brat ohlad na druhych...lebo to si vyhodte z hlavy, ze ked este nemate "bruska", teda ze este nemate oficialne potvrdene tehu, ze by bral ohlad niekto na vas...a myslim, ze ziadna z vas by nevysvetlovala, ze ste prave po OPU a ET atd...je to vase zdravie a zdravie vasich mimi, ja by som brala ohlad iba na to a na nic a nikoho ineho 😉 ja som bola tiez na PN a aj teraz som...v januari KET nevyslo, teraz v marci dufam vyjde a som na PN cely cas, lebo radsej sa budem venovat v case medzi tym sebe, strave, pohybu, pozitivnym myslienkam a svojim hobby ako sa niekde pre nic stresovat, 😉 lebo ani ta robota nie je na 100% ista a ked o nu nahodou pridete, tak najdete inu...ale ked pridete o mimi, ine uz nenajdete ☹ teda ano, dalsie...ale hadam to nebudeme porovnavat s pracou 😉 no nie? na PN vas vypise vas gyndos, kazdy normalny ma pre to pochopenie 😉 😉 😉 a ak nie, tak odporucam vymenit 😕 tolko moj nazor...ale kazdy ma iny 😉 drzim vsetkym palceky 😉 😉 😉

deni5
18. mar 2012

@nelynka ďakujem som kludnejsia 😖

nelynka
18. mar 2012

@bique no a v SPLNe nedaju PN po OPU? treba to pytat od gyndosa mojho? bo to je dost naprd potom..ja mam teda super gyndosa, len to, ze je na opacnej strane KE.. 😒

nelynka
18. mar 2012

@deni5 som rada..naozaj sa nicoho neboj..robis to spravne 😉

bique
18. mar 2012

@nelynka neviem, ja som v splne nepytala, ale asi ta poslu za tvojim gyndosom...ja som pn vybavila este pred OPU 😉 zavolaj sestricke a opytaj sa 😉

nelynka
18. mar 2012

@bique ja tam rano idem na kontrolu tak sa opytam a uvidim co mi povie..bo ja dajako nestihacky po lekaroch setko vybavovat..
v prahe bolo super, ze PN mi dalo normalne CAR a neriesili nejakeho gyndosa..proste som bola u nich a hotovo..a myslim ze by to tak mal mat aj SPLN lebo ofikos si ty tam ked otehu az do potvrdenia srdiecka, co ja viem..
sak uvidim co zajtra povedia..
ked ono tam ide setko raz dva ani nestiham so sestrickou pokecat ani nic jooooj 😠

bique
18. mar 2012

@nelynka no to je pravda, ze je to tam strasne rychle, aj ja niekedy az ked odidem, tak zistim, ze som nic, co som chcela zistit, nezistila 😠 😕 ale po OPU aspon do odberu krvi na potvrdenie hcg by som bola urcite PN, to by som ani neriesila 😉 neregistrujem, ci ides prvykrat, ale pre mna to bolo dost 😒 bola som vtedy rada, ze som a nemusim sa ani pohnut 😝

zuzlik7
19. mar 2012

@nelynka urob tentokrat tak, aby bolo hlavne dobre pre teba ... no tiez mam obavy ako sa budem citim po opu, lebo mam dve zname, ktore to mali odlisne, ale jedna z nich mala praveze velke bolesti ☹ no s tym pitim som ani netusila, ze moze nastat takyto problem..za inych dni pijem celkom dost, ale vcera som nepila skoro niiiic...ale od dnes ma predsavzatie, ze to musim dodrziavat, lebo to nie je ziadna sranda ☹ 😒

nelynka
19. mar 2012

@zuzlik7 urcite pojdem na pn,vidina pokoja a kludu ma laka len premyslam jak a co. Cakam teraz na uzv,tak jak budem dnuka,tak sa na to spytam. Ked tak to vybavim uz v stredu az to bude od gyndosa..

bique
19. mar 2012

@zuzlik7 cauko, ja som tiez mala velke bolesti a strasne nafuknute brucho, musela som vypit 5l fatry denne a chodila som v kuse cuuurat 😒 a boleli ma z toho odberu az krize...to si ozaj neviem predstavit, ako by som fungovala v robote ☹ ja som iba lezala pozakryvana, lebo este aj zimnicu som mala 😎 a s tou vodou davaj pozor...musis pit vela, aj ked uz nevladzes...mne tych 5l denne velmi pomohlo, lebo po 5tich dnoch do ET mi brucho splaslo a presli aj bolesti 😉 a potom sa babulky aj pekne chytili 😀

piskota80
19. mar 2012

Ahojte, neviete mi poradiť na koho sa môžem obrátiť ohľadne zvyšných liekov po stimulácii? Potrebovala by som Gonal.
Ďakujem

zuzlik7
19. mar 2012

@bique no ved to, ze sa neda predvidat ako to bude znasat kazdej z nas organizmus...a tu fatru ti niekto poradil, ci ju pijes i bezne? len ci je nejakym sposobom lepsia pri tychto veciach...no kazdopadne sa musim prinutit pit, hadam to nebude taky problem, ale radsej vela pit a vela pisat ako potom riesit este i ine komplikacie...😉

bique
19. mar 2012

@zuzlik7 fatru mi odporucila sestricka, pred ju nemusis pit ale po OPU sa odporuca, lebo obsahuje vela soli, ta viaze vodu z tela a ide o to, aby sa cely organizmus precistil a akokeby odvodnil, aj ked to tak nevyzera 😉 kto malo pije, tak sa mu ta tekutina nalieva do brucha...mne este kazala slane oriesky, ale to uz by som nie, lebo z toho sa fasacky pribera este ked len lezis a nic nerobis 😉 😀 ale ta fatra je super, mne velmi pomohla 😕

mimusa4
19. mar 2012

ahojte..až teraz som sa tu dostala..
@bique ja som bola v páskovanom zelenom pulovri pri vešiaku 🙂 ty máš tmavé vlasy..

mimusa4
19. mar 2012

@deni5 ja som mala pri predošlom ivf puregon a vychádzalo to presne so zvyškom aj sestrička vie ak tak sa opýtaj jej, lebo ja si to už presne nepamätám koľko bolo ten zbytok..
@piskota80 ak ostane dám vedieť len neviem či nebudem dokupovať lebo pichám 300 zatiaľ
@nelynka len chod pn aby si si potom nevyčítala...ja som bola stále a som rada
@bique tú fatru asi kupim..

zuzlik7
19. mar 2012

@bique no tak to je super ;) vidis, tak o tomto som nepocula...citala som o mineralkach na co je ktora dobra, ale o tomto nikde nepisalo...no urcite ju budem pit...xixi tie oriesky nemusim ani teraz, takze urcite bez nich prezijem 😀 😎 a ty ako uz sa tesis?23. sa blizi...ja sa v piatok opytam sestricky, ze kedy u mna predpokladu odber a vklad, lebo podla mojich prepoctov by mohol byt vklad 4.4. ... a celkom si prajem, aby to uz bolo 😝 dnes mam taky divny den, len by som spala a spala a moja hyperaktivita je dnes fuuuuc 😀

zuzlik7
19. mar 2012

@nelynka ako si dopadla?

franina
19. mar 2012

@nelynka a nemas oblubeny nejaky nealko nápoj??? caj fajny dajaky pomarancovy, dzus ribezlovy, alebo neviem.... nieco.... hm????

franina
19. mar 2012

@mimusa4 a co s fatrou?

inak nemam stale mrchu, mam cakat do stredy a ked nie tak prist 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mimusa4
19. mar 2012

@franina kúsok vyššie písala bique o fatre treba piť po opu.. daj si dcl vínka nech sa pustí svinucha

nelynka
19. mar 2012

@franina ta mam ich oblubenych viac ale to v robote tazko sa dodrziava..och.. :(

nelynka
19. mar 2012

@bique supeer,dneska ideme na nakup,kupim aj pakel fatry a slane buraky :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre