Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

milcsi
22. mar 2012

@bique zajtra na teba myslim, drzim palce, aby sa v poriadku rozmrazili. Mozno budeme spolu tehulkovat 😉
@nurili dakujem 🙂
@smallyell posnazim sa 😉 a tebe sa ako dari? Uz mas celkom pekny tyzden, tak vela tehotenskej pohodicky 😵

mimusa4
22. mar 2012

@bique viem viem každá sme iná..pri prvom ivf som brala aj lieky na stresový hormon ale hredzi toto myslím nesleduje..držím palce teraz to už bude určite so šťastným koncom..

tak tfuj tfuj tfuj na všetky aby to vyšlo každej z nás

smallyell
23. mar 2012

@milcsi dakujem 🙂 v pondelok idem prvykrat do poradne, tak dufam, ze je vsetko v poriadku.....drz sa moja, myslim na teba 🙂

nana123
23. mar 2012

@nurili ahoj, tak som sa dockala 😀. Daj potom vediet co vyrastlo resp. nevyrastlo 😀

bique
23. mar 2012

@mimusa4 @milcsi ahojte babenky 🙂 tak uz mame 2 v brusku, drzat sa musia silno silno, lebo to boli posledne 😖 mali sme este 7 kuskov, tak len tie dve sa dali pouzit, kvalita, ze priemerna...ani vyborne, ani zle...ale co z toho, v januari sme mali ukazkove, krasne a aj tak sa nechytilo 😖 teraz som aj dost citila ten vklad, pichalo ma v maternici ako fras este hodinu po, uz teraz je to ok, ale trosku som po transfere aj zaspinila, ale iba uplne slabucko...tak hadam je to dobry znak, ze sa tam budu pekne zakusavat 😀 ...a teraz uz iba vydrzat to cakanie...testovat budem buducu sobotu 😕

milcsi
23. mar 2012

@bique Tak to je dobra spravicka, drzim vsetkych dvadsat, aby sa riadne zakusli 😀 . Aj mne teraz vklad dost bolel, a tiez som slabo spinila. Zeby dobre znamenie 😉 ako pises?

milcsi
23. mar 2012

@smallyell Budem na teba mysliet, urcite bude OK 😉

bique
23. mar 2012

@milcsi tak ja dufam, ze je to dobre znamenie 😉 😉 😀

bique
23. mar 2012

@milcsi ty sa ako citis? 🙂

zuzlik7
23. mar 2012

@bique ahooj, tak uz to mas za sebou ako citas...ja verim, ze bude vsetko dobre a chytia sa tak ako maju...niekedy to naslabsie dokaze zabojovat najviac...takze verim, ze o 14dni nam budes pisat, ze je vsetko tak ako ma byt 😉

zuzlik7
23. mar 2012

@bique
@milcsi dievcata...urcite je to dobre znamenie a obe sa urcite dockate super spravicky a o par mesiacov nadherneho vysledku 😉

bique
23. mar 2012

@zuzlik7 dakujem za povzbudenie 😉 budeme ho potrebovat, lebo pred bojom je kazdy hrdina, ale vo vojne uz menej 😀 myslienky budu vseljake, ale jednoznacne sa budeme drzat iba pozitivnych 😀 😀 😀 😀 testovat budem dalsiu sobotu, uz som rozhodnuta 😀 a ty ako?

milcsi
24. mar 2012

@bique zatial nic zvlastne. Ked dlhsie stojim, tak si citim podbrusko. Ja totiz pri malom velmi neposedim 🙂 Ale snazim sa byt opatrna.

franina
24. mar 2012

@bique
@milcsi drzim palce dievcataaaaaaaa , bude dobreeee ja verím a dúfam.....

@zuzlik7 ako bolo vcera u doktora?

zuzlik7
24. mar 2012

@bique niet za co ;) ved je to samozrejme, ze sa tu vsetky podporujeme a teraz to potrebujete najviac vy dve...kedze uz len cakate na vysledok ;) ja ok...este tri gonalky, v stredu ultrazvuk a podla vyjadrenia sestricky v piatok odber ;) takze sa aj tesim aj mam take obavy 😒 ale verim, ze to zvladnem aj ja a budem tu ako vy vsetky tehulkovat 😉

zuzlik7
24. mar 2012

@franina ahoj ;) no u lekara...xixi dobre...len mi povedal, ze si mam dalej pichat rovnake davky a v stredu posledny ultrazvuk pred odberom...vraj to vyzera dobre ... takze sa tesim....a ty ako?

franina
24. mar 2012

@zuzlik7 ahojky tak u mna tak, ze zacinam s injekciami v stredu a potom uvidime 🙂

zuzlik7
25. mar 2012

@franina ano? super....tak to sa uz velmi tesim...takze medzi nami bude cca 2tyzdne rozdiel, lebo ja v utorok koncim...teda dufam, ze nebude treba dopichovat 😉

franina
25. mar 2012

@zuzlik7 ked ti povedal, ze vyzera to dobre tak neverim ze bude treba dopichovat 😀 ty uz asi v piatok budes mat odber... 😎

nurili
25. mar 2012

Ahoj splniecka, zelam peknu nedelu.....no my sme boli na usg skoro bolo vsetko v poriadku a bude to chlapcek.... 😉 😉 😉 Videli sme ako zyval a to dva krat, krasne ustocka a maly nostek, dokina povedala ze je to dobre aspon mame istotu ze sa vytvorili svaly na perach.....videli sme chrbticku, mozog, ladvinky v plnom pocte, rucicky, chodidielka a dokonca aj kosti ako je stehenna, no proste uzas.....bola skontrolovana pupocna snura a jej prietok ci ako sa to vola i to je v poriadku, tak ze chlapcek.....syncek......

zuzlik7
25. mar 2012

@franina noo takto vyzera, ze v piatok ;) a potom cca streda vklad a celkom pekny datum 4.4. 😀 😀 😀 😀

bique
25. mar 2012

@nurili jeeeej, kraaaaaasa...gratulujem a tesim sa s vami 😀 😀 😀 😉

nurili
25. mar 2012

@bique dakujem a ty sa drz moja a oddychuj, to neuskodi..... 😉

nana123
26. mar 2012

@nurili graaatuulluujeeemm 😵 😵 😵 super... tesim sa s Vami... len tak dalej 😉

bique
26. mar 2012

joooj, ja som z toho na nervy.,to cakanie je cele na nervy 😝 ja uz ceeem testovat,....ja to uz nevydrziiiim 😝 dnes sa este aj ochladilo, tak cely den zavreta v dome...narusilo mi to moje plany 😠 mam normalne rozvrh rozdelenia casu, aby rychlejsie isiel a pocasie mi urobi toto 😠 😝 😕

milcsi
26. mar 2012

@nurili Krasa! Nejak nam to tu zmuznieva 😉 ....

nelynka
26. mar 2012

ahojte zenuse..
tak hlasim aj ja, ze dneska sme boli na vklade..
urodicka bola dobra, z 25 vajok sa nam do druheho dna oplodnilo krasnych 21 a do dneska (PK) prezilo krasnych 11..
2 uz mame u seba a 9 sa mrazilo na surodenca o par rockov 😀

bique
26. mar 2012

@nelynka supko supko...tesim s tebou 😀 tak len pekne oddychuj a nech sa dobre zakuskavaju potvorky 😀 😀 😀 a ako sa citis po ET?

bique
26. mar 2012

no zienky, kedze sa nudim a riadne mi sisi a kruti sa mi uz druhy den hlava, lebo mi vcera prudko klesol tlak na 110/70 a to mavam stale ukazkovy, tak dnes som zmerala bazalnu teplotu 37,5...kedze sa aj pod psa citim, zmerala som dnes poobede telesnu, vystupila na 37,1....tak dufam, ze je to priznak uspesneho uhniezdovania 😀 dnes som 4ty den po KET, tak teoreticky by to tak aj mohlo byt 🙂 teda ja dufam, ze to tak je 😉 😀

nelynka
26. mar 2012

@bique oddychujem, akurat idem na postu poslat papiere na DNP na marodku a odniest aj do prace papiere na PN.. 😀
inak po ET super..zatail 😀 😀 😀

inak super, sme rovnako cakatelky xixi..
aj ked mne sa po KET zahniezdlo az niekedy na 10ty den..a az na 12ty som mala // 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre