Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
5. apr 2012

@nurili necítiš nič max budeš cítiť tvrdnutie brucha ak je to časté treba povedať dr, ..aj ja som to tak mala končila som 5mesiac povedala som dr. a poslala ma do nemocnice vybrať infúzky bola som tam týždeň a tam mi povedali, že predná bránka sa mi otvára, ale nech nemám obavy, že malý tlačil na krčok hlavou.. a potom mi aj tak tvrdlo brucho až do konca..

mimusa4
5. apr 2012

@nelynka hmmm..pekne to vyzerááá tak len nech sa tak naďalej aj držia 😉 😵

mimusa4
5. apr 2012

@nelynka a ty si si sama vyberala lieky?

milcsi
5. apr 2012

@bique ako moja, cakame na spravicku od teba 😕

nurili
5. apr 2012

@nana123 dakujem za opytanie, tak do teraz to bolo dobre ale teraz citam take blbosti ako je predcasny a otvaranie a co ja viem co este no a ked ma pichne tak aj zozeleniem asi. Potom ten pomaly odtok plodovej vody no je to v ritke toto....Magorim trosku. Ked nedostanem kopanceky jak som zvyknuta tak vsetko mozne mam v hlave, no pripad pre psychiatra. Inac zdravotne sa ja mam dobre a v stredu poradna kontrolny ulrazvuk tak som zvedava co mi povie. Uz keby bola streda. A co ty ako si na tom a mas problemy pri spani? Uz ti merali brusko, kolko ze cm mas? Pochval sa.

nurili
5. apr 2012

@mimusa4 no uz len ako to tvrdnutie bruska vyzera, hm......

milcsi
5. apr 2012

@nurili ty si nedas pokoj? naco citas take hluposti? Budes ako student mediciny, ktory postupne ako sa uci choroby, vsetky na sebe zdiagnostikuje 😀 😀 . Zbytocne sa nestresuj , keby ti tvrdlo brusko, tak by si vedela 😉. A daj vediet ako dopadol ultrazvuk.

nelynka
5. apr 2012

@mimusa4 ja som mu povedala ze chcem tie lacnejsie,
potom som sa pytala ci nemozem mat fostymon,ze
som dobre reagovala nam,tak mi vysvetlil preco je
menopur lepsi a to bola cela debata :D

mimusa4
5. apr 2012

@nelynka hmm.. tak mne by asi nestačili menopur..no však to už jedno..už sa len čaká na výsladok..
@nurili ej prestaň, ak by si mala tak to hneď spoznáš aj milcsi ti povedala 😉 .. teš sa že je vsio ok 😵

nurili
5. apr 2012

@milcsi mas pravdu, len ma pekne zprdni zasluzim si a aby som uz dala pokoj a uzivala si trosicku.....ale do teraz bolo vsetko ok a teraz, brrrr. uz budem slusna 😀
Dakujem.....

nana123
5. apr 2012

@nurili tak pripad pre psychiatra nie si jedina, lebo ja mam pocit ze stale ma nieco boli 😅 Tiez sa uzskostlivo sledujem a daco ine jak stale tak uz stresujem ze zle... 😖 Az mam nervy na seba ze prehanam a viem ze prehanam ale neviem si povedat ze nebudem stresovat. Ved je to moje dieta vytuzene, vymodlene a ocakavane 4r. tak nebudem sa tvarit ze sa nebojim on 😠. Mne diagnostikovali nizsko placentu tak preto som na rizikovom a dnes som bola na poradni tak dr mi povedala flegmaticky ze ona nevie presne povedat lebo nema dobry ult ale ze asi ok 😖 tak som nervy mala... Toto je najhorsie ze nikto ti nic nepotvrdi alebo nevyvrati na 100 percent lebo oni sa tiez boja nieco diagnostikovat... tak mi potom len tapame. Mna kazdy den boli podbrusko a stale mam pocit v slabinach ako keby som svalovku mala... takze si na tom ok 😉 a necitaj take somariny ako otvaranie a take lebo fakt sa zjancis 😝

nana123
5. apr 2012

@nurili a este meranie som zabudla... nemerala ma nikdy u dr a ja som sa tiez nie... takze ani netusim ako rastiem ale je to podstatne vacsie ako na zaciatku 😀 😀 😀 a kazdy mi hovori ze nevidno ze 6 mes. tak som uz zacala stresovat ze zle sa vyvyja 😅 ale dnes mi dr povedala ze vsetko ok. Inak sa chystam sa zacat fotit od tohto mesiaca aby som videla ako rastie... a tebe to ako meraju? skusim aj ja 🙂

szzuzka
5. apr 2012

@majka27 ďakujem za odpoveď 🙂 takze mozem kludne sa objednat, vystrenia budu zadara? 🙂

szzuzka
5. apr 2012

@nelynka dakujem za odpoved.takze vysetrenia su zadarmo a ostatne veci sa splacaju, po dohode.........hej? 😀

majka27
5. apr 2012

@szzuzka ano, za vysetrenia sa nedoplaca nic. prvykrat sme platili az za lieky pred stimulaciou a za ivf.

bique
5. apr 2012

ahojte baby...takze januarovy scenar sa zopakoval, hcg z krvi prudko negativne ☹ ziadne ☹ neudialo sa absolutne nic ☹ takze po sviatkoch ma v splne caka ziadost na druhe ivf 😝 😕 nevadi, takto to urcite malo byt....v maji to asi absovujeme od znova a uz to urcite vyjde 🙂 z cerstvych je u nas asi predsa len vacsia sanca 😉 tak ja vas tu budem kukat, drzat vam silno palceky na dve // a ked to bude u mna aktualne, tak sa k vam zasa pridam 😉

zuzlik7
5. apr 2012

@bique 😢 😢 😢 hmm...je mi to luto ... velmi som tomu verila ... ale paci sa mi tvoj optimizmus...mas v sebe vela vela sily a to je obdivuhodne....do tretice vsetko najlepsie...

bique
5. apr 2012

@nurili ahoj, zisti to iba lekar na poradni a mozu ti nejak viac zacat puchnut nohy ak dovtedy nepuchli...ja som bola na poradi a o dva tyzdne mi odtiekla voda, lebo som sa velmi otvorila ☹ mali ma zasit, pri dvojkach to bezne robia, ale ja som bola na poslednej poradni ukazkova ☹ no a tyzden po poradni mi fakt nejak brutal zacali puchnut nohy, no a potom po tyzdni odtiekla ta voda 😔 ja som myslela, ze mozno vela solim, vela som pribrala, ale to uz bol priznak predcasneho porodu...takze ak mas hocake pochybnosti, tak sup k dokimu... 😖 ja som chcela ist a odkladala som, ze buduci tyzden a uz som na poradnu nedosla, lebo som uz lezala v porodinici 😢 bohuzial v 26tt 😢 pri jednom to ale podla mna nehrozi...ja som cakala dve a uz mali cez 900g a nikto neriesil, ze treba sit 😢 samoska, som ojedinely pripad, lebo na predcasny porod neboli absolutne ziadne priznaky ani indicie, tak nechcem vobec strasit, ale radsej k dokimu 1000x zbytocne ako raz neskoro 🤐 toho sa uz ja budem drzat nabuduce

bique
5. apr 2012

@zuzlik7 vela sily ma moj muz, ktory mi ju dava 😉 bez neho neviem neviem ☹ tak mu velmi za to dakujem, aj ked to on tu necita 😅

mimusa4
5. apr 2012

@bique 😒 ☹ ..... som rada, že ideš ďalej, správne rozhodnutie, svoj boj vyhráš 🙂 držíme palce

bique
5. apr 2012

@bique priznakom predcasneho porodu som myslela tie brutalne opuchnute nohy...fakt brutalne, clenky som mala asi raz take ako normalne 😒 lebo v tehu puchnu bezne nohy, ale mne fakt puchli nenormalne aj ked som ich mala cely den vylozene ☹ no a raz v noci som vstala na wc, isla sa vycurat, mechur som citila uz prazdny a kukala som, ze vkuse curam ☹ a ja prvorodicka, nic ma nebolelo, nekrvacala som, brucho netvrdlo, tak som myslela, ze je to unik mocu, ze jeden drobcek mi tlaci na mechur ☹ ale to uz pomaly odtekala ta voda...ked som lezala, tak na chvilu to prestalo, ale rano sa to opakovalo, tak uz som utekala na pohotovost do porodnice a tam som potom s odtokom vody lezala tyzden, kym sa porod z nicoho nic nespustil 😢 samozrejme, nechcem tymto strasit, ale mozno tym niekomu pomozem predist katastrofe, ktoru som zazila ja, lebo som vobec nic nevedela ako funguje a spoliehala sa na lekarov ☹ teraz uz som, bohuzial, mudrejsia ☹

bique
5. apr 2012

@nurili ten predchadzajuci prispevok bol pre teba 🙂 moja, neries to a necitaj, lebo sa z obav zosalis a co sa ma stat sa aj tak stane...uzivaj si tehotenstvo plnymi duskami, lebo krajsie obdobie v zivote zeny asi nie je, aj ked je zaroven velmi narocne 🙂 vsetko bude v poriadku a ked nie, nijako tomu nezabranis 😖 mozes iba pozitivne mysliet a tomu drobcekovi v brusku dat vsetku lasku a pozitivnu energiu 😉 🙂

foryou25
5. apr 2012

@nelynka a vcom je lepsi menopur ako fostimon, co ti dr,. povedal?

franina
5. apr 2012

@bique
@milcsi je mi to ľúto dievčatá... a tak som dúfala, že začnete dobrými správami ☹

nelynka
5. apr 2012

@mimusa4 skusala si to s nim,ze pises ze by ti nestacil?

nelynka
5. apr 2012

@foryou25 mne uplne stacil ten argument,ze fostymon
som nevedela pichat sama,musela som furt niekoho
otravovat a menopur pichnes vklude sama.
A fostymon svinsky stipal,menopur nie.
Pri rovnakych davkach som s menopurom za 10dni mala
25vajok, s fostymonom za 13dni len 16vajok

bique
5. apr 2012

@milcsi ahoj...tak spravicka taka ako tvoja ☹ nam asi fakt je sudene iba z cerstvych ...po ket to asi jednoducho nejde ☹ to iste sa udialo, cize sa nic neudialo, ako v januari....nedialo sa absolutne nic, hcg absolutne negativne, ze 0,1, to bolo aj v januari tak...sestricka hovorila, ze to je absolutne negativne, ze sa nic ani nedialo, takze po transfere pravdepodobne hned odumreli moje chudatka ☹ jeeeminky, ja tu uz pisem piate cez deviate 😀 tak po sviatkoch idem pre ziadost na druhe ivf, stymulka na prve bola uz pred rokom a pol, takze mozme sa do toho pustit hned.... 😀 ja si strasne zelam aspon jedno dietatko, tak strasne, ze sa az sama seba bojim, co som ochotna pre to urobit... 😖

nelynka
5. apr 2012

@szzuzka vysetrenia zadarmo a ostatne nesplacas
po dohode,ale pokial mate zly spg pocitaj s isci a mrazenim
to je tych 500e plus lacnejsie lieky 300e a drahsie do 600e plus
ked chces este nieco tak ti povie cenu..
Lieky platis hned v lekarni po prichode schvalenej ziadosti
o centra a ostatne platis pri transfere..naraz

nelynka
5. apr 2012

@bique mojko to ma mrzi ale paci sa mi ze bojujes a
necakas ale ides na to hned a zaraz. Drzim palce :D

bique
5. apr 2012

@nelynka tak co ine mi ostava, ked to tak velmi chceme? a stymulka na ivf bola pred viac ako 1,5 rokom, takze aj to je v pohode...nie je na co cakat, uz predsa aj vek, telo je teraz nastartovane, aj psychika a ja sa len tak nevzdam! som v pohode, dva mesiace teraz oddychnem, opalim sa, pocvicim a potom budem stastna nastavajuca mamicka... 😀 v sobotu odchadzame na chatu, tak najprv sa opijem 😀 😀 😀 chacha ...tebe silno silno drzim palce, mas krasne //, urcite to vyslo a bude krasne pokracovat dalej....strasne sa uprimne tesim s tebou aj kazdou, ktorej sa to po tomto nelahkom boji podari 😉 ja sa k vam tiez pridam, ale este asi teraz nebol ten spravny cas 😉 🙂 😠 😖 😝 😔 😕 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre