Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nelynka
10. apr 2012

@deni5 uz je to super ze tam vobec nieco je..ale by ma potesilo keby mal niekto aspon taku hodnotu po PK ako aj ja alebo mensiu a bolo by to OK 😝

majka_drobka
10. apr 2012

@nelynka niekde na forach som citala, ze niektori maju po PK cez sto a su radi a dobre im to dopadlo, takze cez 400 je uzasne podla mna. ak by si mala viac, mohli by to byt dvojicky, ci? takze podla mna prva mala gratulacia 🙂

nelynka
10. apr 2012

@majka_drobka no ja som citala teraz akurat, ze katy2 mala nejakych 390 a cakala dvojicky ale nakoniec bolo len jedno..ale to neviem ci bolo po PK..
no neviem, uvidim v piatok ako to dopadne, ako to narastie 😀

deni5
10. apr 2012

@nelynka ja sa budem tešiť aj zo 400 výsledku.Robila som aj dnes test ale nič.Dúfam,že to bude fajn.Tebe už ukázalo,ale ty si mala PK a ja nie. ☹

nelynka
10. apr 2012

@deni5 kolky den dneska si??

majka_drobka
10. apr 2012

@nelynka boli sme v pondelok, takze sme 8.

nelynka
10. apr 2012

@majka_drobka no tak pokial si PK nemala, tak nestracaj nadej..
zober si ze mne po KET ukazalo az na 12ty den, dovtedy ani tuk..
takze pohodka..skus za dva-tri dni a uvidis ze tam uz neco bude 😀

zuzlik7
10. apr 2012

@nelynka ahoj...citam citam, ze je to tam...tak verim, ze si to teraz rozbalila a kazda sa budeme tesit z takehoto pozitiva 😉 😉 😉
@deni5 jooooj moja, ty sa nestresuj testami a tym, ze tam teraz nic nie je...neeeboj v pondelok ti ten anjelik v splne povie, ze "gratulujeme" 😉 😉 😉

nelynka
10. apr 2012

@zuzlik7 verim aj ja, ze to pojde len uspesne zamnou 😀

majka_drobka
10. apr 2012

@nelynka to deni5 pisala o testoch, ja len ze sme boli spolu, tak viem, ktory den 🙂

deni5
10. apr 2012

@majka_drobka
@zuzlik7 Ja idem na odber ku nám,lebo sestrička vravela,že nemusím koli tomu merať cestu do KE.Takže sa tam nestretneme,ale napíšem samozrejme výsledok.

deni5
10. apr 2012

@nelynka asi tu najviac stresujem ja,ale ja som už raz taká. 😅

nelynka
10. apr 2012

@majka_drobka jaj no vidis jak ja davam dneska pozor?.. 😀 😀 😀 😀

@deni5 tak este raz az si necitala :D
no tak pokial si PK nemala, tak nestracaj nadej..
zober si ze mne po KET ukazalo az na 12ty den, dovtedy ani tuk..
takze pohodka..skus za dva-tri dni a uvidis ze tam uz neco bude

majka_drobka
10. apr 2012

@nelynka to bude ta tehotenska diagnoza 🙂

deni5
10. apr 2012

@nelynka určite skúsim,lebo manžel nakúpil testy. 🙂

zuzlik7
10. apr 2012

@deni5 no ved to je dobre, ze sa do KE nemusis trepat, ked krv vedia odobrat vsade...bolo by to nezmyselne keby ta tu tahali, len kvoli tomu, nie? juuuuj myslim, ze vobec nie si jedina, ktora stresuje...mne ide cas tak strasne pomalicky, ze az...uz keby bol pondelok....a ako sa citis?

deni5
10. apr 2012

@zuzlik7 cítim len kríže stále.Brucho vobec,akurát nemožem na ňom spať a predtým som spala tak najradšej.Nudím sa doma a čakám na ten pondelok čo ukáže.

zuzlik7
10. apr 2012

@deni5 mna brucho pobolievalo z nedele na pondelok...aj ked nie cely cas, ale zobudila som sa na taku zvlastnu bolest, ci pichanie...mna namiesto krizov bolia prsia, stale viac a viac a tlak mam brutalne nizky uz 4.den...a dnes je aj den kedy by mala prist ms...a kedze nedosla tak jej odkazujem nech ostane tam kde je 😀 😀 😀 ale neskutocne si uz zelam pondelok...

deni5
10. apr 2012

@zuzlik7 aj ja by som mala mať dnes ms,ale tiež jej dávam 9mes.dovolenku.Prsia ma bolia tiež neskutočne,ale to ešte boleli aj pred vkladom.

majka_drobka
10. apr 2012

@deni5 @zuzlik7 no, ja neviem, ci sa da brat do uvahy klasicky cyklus a pocet jeho dni po vsetkych tych hormonoch, po ktorych podla mna ms nemoze prist ako v normalny cyklus, ci? to je len moj nazor... mate pravdu, kedze sme doma, cas ide pomalsie, ale vydrzime 🙂

nelynka
10. apr 2012

@majka_drobka no asi ano 😀 😀

@deni5 super, vidis 😀 len treba verit 😀 😀 😀
aj ked to je niekedy velmi tazke 😖

@zuzlik7 a ty netestujes?

@majka_drobka co sa toh cyklu tyka, tiez tazko povedat ze by mrcha prisla alebo neprisla.
ja napriklad vzdy ked som brala duphik tak mrcha neprisla skorej ako som ho nevysadila.. a utrogestan tak som spinila len a mrcha nikde..az ked som vysadila sa rozbehla...

zuzlik7
10. apr 2012

@deni5 presne...aj moja dostala 9mesacnu dovolenku....snad to veme do uvahy 😀
@majka_drobka ja viem, ze sa to neda brat do uvahy, len sa tym mozno kazda z nas tak trosku utesuje...lebo citala som, ze mnohe ju dostali aj tak...tak snad to nebude nas pripad 😉 kazdopadne verim, ze nam to dopadne na vybornu kazdej 😵 😵 😵
@nelynka ee...netestujem...nebudem sa este tymto suzovat, ak tam nic nebude...radsej pockam co mi povie sestricka...a popravde sa aj bojim, aby som nebola sklamana a potom by moje pozitivne myslenie islo hlboko do kelu 😒

majka_drobka
10. apr 2012

@zuzlik7 hej chapem, ved ano, je pravda, ze mnohe ju dostali. ja som len mala tento pocit a nevedela som, ci to tak je 🙂 urcite nech nechodi, to je jasne. ja uvidim rano, este nevie ktore 🙂, ci sa odhodlam testovat 🙂

zuzlik7
10. apr 2012

@majka_drobka ved to...a okrem toho vsetky sme ine a kazdej telo inac reaguje...tak nech reaguje spravne xixi a ms neocakavame 😀 😀 😀 😀

franina
10. apr 2012

@kukulik30 dala som si iba tri 🙂 ale ďakujem za odpoveď 🙂

nelynka
10. apr 2012

@zuzlik7 no ved toto, ze keby nic nebolo tak by si bola pripravena a keby bolo tak by si sa davno tesila.. 😀 😀 😀
ja by som nevydrzala, ja ta obdivujem velmi..

zuzlik7
10. apr 2012

@nelynka no to dakujem 😀 ale ja stale verim, ze tam nieco bude a budem sa tesit od pondelka ... velmi sa na to spolieham a verim ... asi ako kazda ... len ten cas ide neskutocnymi slimacimi krokmi ...

zuzlik7
10. apr 2012

@franina ahoj...ako vidim, tak uz aj tebe ubehlo pichanie a zajtra sa chysta OPU? velmi ti drzim prsteky, aby si bola spokojna s urodickou a nech je z nej plno vela embrijok (nie ako u mna) ... a nezabudni vela vela pit fatricku, naozaj to velmi velmi pomaha 😉

nelynka
10. apr 2012

@zuzlik7 no lebo nad tym stale rozmslas..
mne to zase uteka neskutocne vsetko..
aj kolegine mi uz volali ze ich zanedbavam kedy pridem..a mne to ani neprislo ze uz som tam fakt tyzden nebola 😀

zuzlik7
10. apr 2012

@nelynka praveze nie, nerozmyslam...teda velmi sa snazim nerozmyslat 😀 ale zas sme asi kazda ina...neviem...prvy tyzden neskutocne letel a napr. dnesny den si isiel z kroka na krok 😝 okrem vysledkov tehu testov si mala nejake pocity a tak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre