Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirus25
2. máj 2009

aj ja mám teraz takú čudnú mrchu. normálne by už asi skončila lebo už som na ten štvrtý deň len špinila, ale potom sa to z ničoho nič zase nejak ukázalo. teraz je to také čudné veľmi husté a veľmi tmavé. tak som zvedala že čo to je a do kedy to bude. teraz som šiesty deň.

mirus25
2. máj 2009

ja som od toho ešte veľmi ďaleko. ja ešte len teraz mám prvú mrchu po krvi.

dafy
2. máj 2009

ale naco si mam spravit test ved mš som mala a to dost dlho nepoviem keby som mala 2 az 3 dni tak to sa da ze mozno si tehu ale takto nie

ixi
autor
2. máj 2009

mne stale blbne ten net 😠

mirus25
2. máj 2009

dafy alebo skús piť ženský čaj. možno sa umúdri a príde.

ixi
autor
2. máj 2009

a potej mrche si mala s manzelom post?

mirus25
2. máj 2009

ixi aj mne. možno to bude tým počasím.

ixi
autor
2. máj 2009

dafy ja ta nenutim ako chces natvojom mieste idem rovno na gyndu ajtak ti povie sestricka ze mas sid at pichnut vyvolavacku

dafy
2. máj 2009

praveze nechcem ziadny taky caj pit aby som to este aj neoddialila mam aj alchemilku ale ani som ju neotvorila lebo bola tu nejaka co to pila a mš mala potom HARAKYRY chapes co tym chcem povedat??? 😀 😀 😀 😀

dafy
2. máj 2009

ixi post??preco sa pytas??

ixi
autor
2. máj 2009

dafy sak raz pride mrcha nedobra 😀 😀 😀

dafy
2. máj 2009

ixi urcite jej pondelok zavolam 😎

mirus25
2. máj 2009

dafy chápem. alchemilku nepijem ani ja, hoci ju mám doma. neviem ja si práve myslím že mne pomohol ten ženský čaj s aloe vera k mrche po decapeptyle.

ixi
autor
2. máj 2009

sak lebo potej 16 dnovej mrche si hadam sa milovala s mangelom nie? tak preto som ti pisala o ten test ale kasli uz nato

ixi
autor
2. máj 2009

mne ked nejde mrsa staci mi sexik a pride hned 😀 😀

dafy
2. máj 2009

ja viem raz pride ale ja chcem teraz aby prisla okamzite hnusoba jedna a nie vtedy ked nie je vítana 😠 😠 😠

mirus25
2. máj 2009

dafy 😀 si podarená keď sa hneváš. 😀

ixi
autor
2. máj 2009

mirus a ty co ju vidis? 😀 😀 😀 😀

mirus25
2. máj 2009

dafy vraj aj teplý kúpeľ pomáha. vraj tak skôr príde.

dafy
2. máj 2009

nevedela som ci myslis presne nato preto ta otazka tak teraz ti viem na nu dat presnu odpoved.ja neotehotniem sama od seba nikdy mam totiz obe vajcovody upchate a nedozrieva mi vajicko takze nemam ani tu najmensiu sancu.ved my uz ideme na plno 8rokov ixi takze takato moznost tu nie je 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
2. máj 2009

a ja sten byt tehu a stem aaaa stema stem 😉 😀 😀 😀 😀 😉

mirus25
2. máj 2009

nie. len tak dobre to tam napísala s tou mrchou. až som sa tu rozrehotala. 😀

ixi
autor
2. máj 2009

no dobre my idem naplno 5 rok a tiez nic na aspon usetrime na antikoncepcii 😀 😀 😀

dafy
2. máj 2009

mirus ten teply kupel to mas pravdu uz 3dni po sebe som mala horuci kupel a nic 😝

ixi
autor
2. máj 2009

dafy toto si mala napisat hned a nemusela som sa tu krkolomne rozpisovat 😀 😀 😀 😀 😀

mirus25
2. máj 2009

ixi už teraz budeš tehu. budeš a musíš. 😉

ixi
autor
2. máj 2009

dafy zavolaj to bude najlepsie 😀 😀 😀

dafy
2. máj 2009

no neviem ked si prepocitas kolko platis za IVF atd tak je to dost draha antikoncepcia

ixi
autor
2. máj 2009

tak toto radsej neratam 😠 😠 😠

dafy
2. máj 2009

ixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kasli na to 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre