Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

franina
1. júl 2012

@nelynka tiez si myslim ze je to to isté, ale preco sa potom dáva pri et aj aj??? 😕 bolo mi to take cudne

nelynka
1. júl 2012

@franina no ved toto praaave 😒
sa skusim sestricky opytat ked pojdem, na rozdiel..preco sa to tak dava, az nezabudnem na to..

franina
1. júl 2012

@nelynka ok aj ja som zvedava... kedy tam ides?

nelynka
1. júl 2012

@franina v stredu idem na kontrolu na UZV tak som zvedava ako sliznica rastie..
zatial nic necitim 😀 😀

franina
1. júl 2012

@nelynka uvidi sa v stredu ze co a ako...
a vidis ako dopadla genetika vtedy?

nelynka
1. júl 2012

@franina no genetika plodu dopadla dobre, nic sa tam nenaslo, ani histologia nic nepreukazala, dokonca ani zapalove zmeny..
genetiku nas s MM este nemame, mala by dojst kazdym dnom uz..bo vraveli tak 2-3tt ze to bude trvat..

foryou25
1. júl 2012

kocky kedy ste asi v priebehu stimulky zacali nieco citit v podbrusku? jasom dnes po 3 injekcii, a zatial nic necitim

franina
1. júl 2012

@nelynka uz by mohli poslat ... 😒 potom daj vediet 🙂

@foryou25 cca po týždni

nurili
1. júl 2012

@franina no aj mne bolo na zaciatku na figu, a teraz sa citim nemotorna, pomala, nevladzem, myslim tym ze skoro sa unavim uz by som to aj mala rada za sebou.... 😉 hlavne tie horucavy ma zabijaju.... 😝 ja budem rodit tu u nas dohodli sme sa ze vo vani a s akupunkturou tak uvidime ako sa to vsetko podari.... 🤐 nech bude ako chce len nech sa to vsetko v zdrav podari....to si zelame kazda.... 😉

nelynka
1. júl 2012

@foryou25 ka som citila az pri nejakej 6-7injekcii..

@franina no ono tam aj tak nic nenajdu, my mame genetiku robenu uz davnejsie, toto som dala len pre istotu robit znova 🙂

bique
2. júl 2012

@nelynka potom infoskuj, co si od sestricky zistila 😉

bique
2. júl 2012

@foryou25 ahoj...ja som citila asi po 4tej injekcii, ale ja citim aj bez stymulky, takze u mna to je tak 😅

franina
2. júl 2012

@nurili bude dobre nebojkaj 🙂 uz to más za pár 🙂

foryou25
2. júl 2012

@bique
@nelynka
@franina dik, uz dnes cosi zacinam citit, trosku podbrusko taky jemny tlak,a krize 😒

nelynka
2. júl 2012

@bique jasneee hned podam, az na to nezabudnem 😀 😀

zuzlik7
3. júl 2012

Taaak dievcata...vcera pichnuty decapeptyl a od 17.7. sa ide na to 🙂 verim, ze tentokrat uz o mesiac budem hlasit, ze to bolo uspesne... 😉

zuzlik7
3. júl 2012

@deni5 ahoj ;) dovcu v splne budu mat pravdepodobne posledne 2 augustove tyzdne...takze stihas 😉

majka_drobka
4. júl 2012

@zuzlik7 @deni5 posielam vsetko najpozitivnejsie a pevne verim, ze vsetko bude super 🙂 silno na vas myslim, drzkajte sa!!!

franina
4. júl 2012

@nelynka @zuzlik7 @deni šťastná trojka držím Vám palceky 😉

nelynka
4. júl 2012

@franina dakujeme pekne, veru dobre sme sa tam zisli, naraz vsetky tri 😀

zuzlik7
4. júl 2012

@majka_drobka @franina dakujeme dievcata....;)

franina
5. júl 2012

@zuzlik7
@nelynka @deni5 nezabudnite potom písať ako napredujete, čo cítite, folykuli či rastú atd. 🙂

nelynka
5. júl 2012

@franina urcite dáme vediet, ked bude nieco zaujimave 😀
ja aktualne mam a/b = 9 ale co to znamena netusim 😀 😀 😀

melisska
5. júl 2012

@nelynka sliznicu mas 9 mm co je super 😉

nelynka
5. júl 2012

@melisska jeeeej konecne vysvetlenie 😀 dakujeeem
a aka ma byt vysoka na KET sliznica?

melisska
5. júl 2012

@nelynka uz od 7 mm je to oki 🙂

foryou25
5. júl 2012

@franina informujem ta aj ja 😀 😀 , ja som vcera bola na kontrole pri stimulke, nejake foliky tam boli, v pondelok dalsia kontrola, v stredu mozno odber jajok 😉

franina
5. júl 2012

@foryou25 no super infoska a spravicka ... len tak dalej, cakam dalsie infosky 🙂

bique
5. júl 2012

@nelynka vyska sliznice, moja 😀 takze velmi pekne 😀

bique
5. júl 2012

ahojte splnky 😉 ja vcera OPU, z jedneho vajecnika 23 vajok, odporucil PK, takze v pondelok ET 😅 dufajme, ze ich do pondelka vydrzi co najviac 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre