Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

majka_drobka
16. aug 2012

@zuzlik7 odpoved doktorky je jasna, ale pri ivf by sa to malo posudzovat individualne a nie tabulkovo... urcite by som to este skusila o par dni, ak mas moznost...

franina
16. aug 2012

@zuzlik7 ziadne kontrolné hcg???? 😲 😲 😲 prečo? vobec tá odpoved nie je jasna.... 😒

majka_drobka
16. aug 2012

@franina odpoved je jasna len tej lekarke asi 🙂

foryou25
16. aug 2012

@zuzlik7 to co je za blbost ze negativne? Nechapem

inak ja stale v nemocke uz 3,5 tyzdna, hcg stuplo vcera bolo 27374, ale v pondelok bol jeden vacok prazdny, ze sa babo prestalo vyvijat , a druhe cise bolo babo ale bez srdiecka, v pondelok poledny usg, ci bude srdiecko alebo bude kyret :(

franina
16. aug 2012

@zuzlik7 lieky budes brat dalej, ci vysadis?

majka_drobka
16. aug 2012

@foryou25 silno drzim palce, nech to srdiecko krasne nabehne!

franina
16. aug 2012

@foryou25 drzim strasne palce....

@zuzlik7 nechces to konzultovat s iným lekárom???

bique
16. aug 2012

@zuzlik7 chod si dat este niekde urobit test, ak inak nedaju, tak na pohotovost, tam ti ho musia urobit...ak je hcg menej ako 5 je to negativne, ak je viac, uz je to pozitivne!!! takze lieky ber dalej a chod na dalsi test niekam inam! nechapem taky pristup doktorky, co je nenormalna?

haannka
16. aug 2012

@zuzlik7 ??? to co je za doktorku dokopy so sestrickou??? prebohaaaa...chod si dat spravit v pondelok niekde do labaku kontrolny odber...no ja nemam slov...☹

zuzlik7
16. aug 2012

@majka_drobka @foryou25 @franina @bique @haannka ja tomu sama nerozumiem...som z toho hotova...volala som do labaku priamo, tak mi nemozu povedat vysledok, lebo som sukromna osoba a ked som jej povedala, ze ja vysledok viem, len ze potrebujem presnu hodnotu tak mi povedala zas len hodnota pod 100 - teda negativne a potom este dodala, ze ta hodnota sa berie, ze je to 0.100....proste nechapem....lieky brat neprestavam, lebo na teste mam ducha stale a urcite sa poradim aj s inym lekarom...ved to nie je normalne....

deny3
16. aug 2012

@zuzlik7 tak ako ti radia ostatné dievčatá, isto chod budúci týždeň k inému lekárovi na krv, ja som pred časom mala hcg 7 a lekárka ma sledovala, čo bude dalej, po týždni som mala kontrolný odber a utz. Len ja na rozdiel od teba, som už pri tomto čísle krvácala. Takže lieky isto nevysadzuj. Alebo predsa len chod na krv do splnu.

zuzlik7
16. aug 2012

@deny3 ved to, ze v splne dovolenkuju...ale volala som tam a dvihla mi nejaka ina sestricka...tak som sa jej popytala na tie hodnoty a ta mi povedala, ze pri ivfku sa berie ako pozitivum uz hodnota 10....ta ja som teda dopadla...nikto nic normalne nepovie a ja som z toho debil debilny....

deny3
16. aug 2012

@zuzlik7 jáj, zabudla som, dovolenka. Ale lieky ešte máš, nie? ber dalej, rob si doma tehotenské testy a skús iného dr. Držím palce. 🙂 😉 😵

zuzlik7
16. aug 2012

... 😢 😢 😢 takze ortiel je naozaj negativne 😢 😢 😢 😢 mam to zistene, ze ak mi povedali, ze 0,100 tak je to urcite negativne a mam vysadit okamzite lieky... 😢 😢 😢 dievcata je koniec... a ja viem, ze sa to tu vobec nehodi, ale zacinam verit tomu, ze ja babätko nikdy mat nebudem....zufalstvo....neopisatelne sklamanie, bolest....prazdnota.... 😢 😢 😢

bique
16. aug 2012

@zuzlik7 tak potom nechapem, co tam operuju so 100, potom mas asi hodnotu 0,1.... ☹ neviem, pre istotu chod este niekam inam na odber...drzim palce 😉

bique
16. aug 2012

@zuzlik7 och, prepac, az teraz som precitala tvoj posledny prispevok ☹ treba to oplakat, vydat zo seba ten smutok, zamerat sa na chvilu na nieco ine, nabrat sil do dalsieho boja a bojovat 😠 viem, ze teraz sa ti to zda nemozne, ale urcite sa babenka dockas 😉 mozno este neprisiel ten spravny cas...drzim silno silno palce, aby to cim skor prebolelo a aby si co najskor nazbierala sil do dalsieho boja 😔

haannka
16. aug 2012

@zuzlik7 mojo, ak mas stale dusika na teste a mas doma este lieky; pockaj do pondelka, nevysadzuj a chod predsa este v pondelok na kontrolnu krv k inemu dr. Velmi na teba myslim a stale dufam v zazrak...

deni5
16. aug 2012

@zuzlik7 ahoj je mi strašne ľúto,že si zas musíš odtrpieť tú strašnú bolesť,ale naozaj ešte není koniec.Daj si ešte odobrať krv a ak nie veď máš ešte mrazáčikov,ktorý čakajú.pa

majka_drobka
16. aug 2012

@zuzlik7 je mi luto, ale nejde mi do hlavy fakt, ze teh.test ma citlivost od 10 a ako mozes mat ducha, ked mas hodnotu 0,100...nieco nesedi, nie? stoji to este aspon za pokus, a ak budes mat nadalej ducha, tak urcite este chod na odber... myslim na vas, silno!

franina
16. aug 2012

@zuzlik7 urcite sa nevzdavaj treba dalej bojovat, nic nie je stratene....
@majka_drobka ani ja nechapem ducha na teste... daco tam musi byt... 😕

nurili
17. aug 2012

Ahojte splniecka, prisla som Vas pozdravit.....Pekne sa to tu zaokruhluje....drzim Vam silno palce a aj tym ktore uz stracaju nadej....Ja som si presla veru ze peklom na zemi ale dnes si lezkam vedla svojho mesacneho pampusika....Drzte sa tehulky i stimulky.....oplati sa..... 😉

franina
17. aug 2012

@nurili veľa zdravíčka 🙂

bique
20. aug 2012

ahojte....neviete mi prosim niekto poradit, ci niekde v KE nie je bazen vhodny na plavanie pre tehulky? milujem plavat, pomaha to na chrbatik a kedze som rizikova, ine tehu cvicenia nemozem, opytam sa dokiho este na to plavanie, ale myslim, ze to by mi mohol povolit....do bazena na kupalisku alebo na plavaren radsej nechcem ist pre riziko nejakej infekcie, ale mozno poradite nejaky bazen, kde je to pre tehulky a potom ich deticky bezpecne....musim nieco robit, lebo sa zosalim 😝 a zacinaju ma boliet krize a to som este iba na zaciatku... 😨

majka_drobka
21. aug 2012

@bique skus hotel bankov, tam plavali aj deticky...

bique
21. aug 2012

@majka_drobka dakujem,skusim zistit...uz som zistovala barcu aj na peresi je nieco tak uvidim kam sa vyberiem,ale este pockam na poradnu,ze co doki na to🙂

milcsi
21. aug 2012

@bique ahoj, ja som chodila plavat s malym do Sace na rehabilitaciu. Je to tiez mensi bazen, dosiahnes na dno, ale urcite je voda v poriadku, ked sa tam plave aj s babatkami. Skus si zavolat a zistit podrobnosti. Myslim si, ze to patri pod nemocnicu v Saci a na ich stranke najdes kontakt.

bique
22. aug 2012

@milcsi ďakujem za odpoved. 😉 uz som volala s kamoskou, co tiez chodi plavat do Barce s malym, Barcu mam predsa len blizsie, ze tam sa tiez da, tak za 2 tyzdne idu zas, pojdem skusit s nimi, je to tam pre max. 6 mamiciek, tiez mensi bazen, ale zaplavat sa da....no ale jasne, este pockam na poradnu co na to moj doki..budem sa drzat jeho rad 🙂

deni5
23. aug 2012

@zuzlik7 ahoj ako sa máš?Dopadli ste dobre?

nurili
27. aug 2012

Asi pred mesiacom...
bique, majka drobka, franina ako sa vam to cislo pekne narasta...drzim palce.... 😉

majka_drobka
27. aug 2012

@nurili prekrasny zazrak, nech sa vam dari a rastiete v zdravi do krasy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre