Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deni5
16. nov 2012

@zuzlik7 aj ja strašne,strašne držím palčeky.Už sa to musí podariť. 🙂

franina
17. nov 2012

@zuzlik7 drzim palce 😵 😵 😵
a bola si v splne vcera?

bique
18. nov 2012

@jennifeer23 vsetko mozu byt aj priznaky toho, ze sa pekne zahryzkali a hcg stupa a robi uz neplechu 😀 v kombinacii s tymi hormnomi, co si do seba napichala, by som sa cudovala, keby ti vobec nic nebolo 😀 nevzdavame sa! 😉

jennifeer23
18. nov 2012

@bique urcite nevzdavame!!! 🙂

jennifeer23
19. nov 2012

Dievcata ktoré ste tehotne, boleli Vás prsia? Ja som ich do vcera mala dost citlivé, dnes uz nic :( absolútne nic :(

foryou25
19. nov 2012

@jennifeer23 mna od zaciatku chvilu bolia chvilu nie, resp. den ano, na druhy nie, meni sa to 😉

jennifeer23
19. nov 2012

@foryou25 tak to si ma potesila 🙂 dakujem

franina
19. nov 2012

@jennifeer23 ja som ich mala skor citlivé, ale to som ich mala už aj vtedy ako som si pichala... ja som mávala aj PMS

bique
20. nov 2012

@jennifeer23 mna tiez boleli od pichnutia pregnylu, asi 7my den od ET 2-3 dni nic a potom zacali este viac 😨

jennifeer23
20. nov 2012

@bique Dnes som skusala prvý test - 6ty den od ET a nic :(

majka2205
20. nov 2012

@jennifeer23 hlavu hore, ešte nemáš nič stratené 😉

jennifeer23
20. nov 2012

@majka2205 snažím sa - stale chodím ten test pozerat, dokonca som tam 1x aj ducha videla 🙂)) ale teraz znovu nic

majka2205
20. nov 2012

@jennifeer23 tak ťa naťahuje, o pár dní tam určite bude 🙂

jennifeer23
20. nov 2012

@majka2205 kiez by si mala pravdu. V piatok budem testovat znovu

majka2205
20. nov 2012

@jennifeer23 teším sa na dobré správy od teba

haannka
20. nov 2012

@majka2205 a ty ako? uz mas krasne dialnice na teste?

majka2205
20. nov 2012

@haannka hmm kiežby ale nie ☹ na 7 a 9 deň som mala dúšikov a dnes 11 deň nič

bique
21. nov 2012

@jennifeer23 joooj, to je este skoroooo...mne az na 10ty den ukazal nieco... 😉

jennifeer23
21. nov 2012

@bique skusim na 9ty alebo 10ty den 🙂 včera som bola sklamana, ale dnes začínam mat novú nádej, ešte nie je nič stratené 🙂 musí to vyjsť!!! Už bolo dosť sklamaní ...

mirkakn1
22. nov 2012

ahojte dievcata, tak sa k vam pridavam, v roku 2013 si zacinam plnit sen aj ja, idem na 2 ivf, tentokrat so stastnym koncom, musi to vyjst. mam doma ziadost, ale este asi pockam, nechcela by som to absolvovat v zime, prve som mala vo februari a nevyslo to, tak teraz asi pockam aspon na marec a tak zacnem stimulovat. ale som sa rozpisala 🙂 a vam, ktore cakate na vysledok, alebo sa snazite ako ja, drzim prsty, nech su // 🙂

mirkakn1
22. nov 2012

a inak dievcata, je tu niektora, ktorej hredzak povedal niekedy, ze ma nejaky problem podla hormonalneho profilu? iba ma to zaujima, lebo by som chcela navstivit endokrinologa a ak by som mala problem so stitkou, tak by sa to tam ukazalo, co myslite?

majka2205
22. nov 2012

@mirkakn1 ahoj mne z HP povedal len toľko že sa potvrdilo to čo už viem, že mám PCO a nič viac, ak pôjdeš k endokrinologovi tak jasné že ak by bol nejaký problém so štítkou tak sa to ukáže.

mirkakn1
22. nov 2012

@majka2205 sak to, ze ja som ako mala chodila na endokrinologiu a potom sa to vraj upravilo, chcela by som mat pred druhym ivf vsetky vysetrenia, lebo manzel uz do dalsieho ist nechce, tak to musi teraz vyjst a u mojej gyn by to neukazalo, ked mi berie krv, nevies?

mimka
22. nov 2012

dievcata, daval vam nejake lieky po IUI?

majka2205
22. nov 2012

@mirkakn1 hmm tak to neviem, a aké vyšetrenia si ideš ešte dať urobiť?

jennifeer23
22. nov 2012

@mimka ja som bola 4x a nedávali mi nic ani jeden krat

mirkakn1
22. nov 2012

chcela by som aj hematologiu, chlamydie a ureoplazmu, lebo toto mi nerobila, neviem, ci sa za to neplati, ale porazi, zaplatim, ja som chcela hned po prvom ivf, ale nastupila som do novej roboty, tak som nemohla vynechavat a moja doky nevravela nic nato, ked som sa jej pytala na tu hemato, ale teraz na nu pritlacim a hotovo 🙂 ved ivf nie je lacna zalezitost, tak nenecham nic na nahodu, pri prvom som nevedela do coho idem, lebo konika som objavila az pocas stimulky, ale za ten rok som si toho dost nastudovala, tak uvidime.

mirkakn1
22. nov 2012

@mimka ja ti neporadim, lebo nas poslal hned na ivf :(

majka2205
22. nov 2012

@mirkakn1 ja som chcela hamatologiu a na to mi gynekologička povedala že až ked potratím, že teraz nie je dôvod, zajtra idem na krv po IVF akedžde sú testy negatívny tak asi nič z toho, budem sa opäť pýtať na tú hematologiu

mimka
22. nov 2012

@majka2205 hm.... preco hned ivf?

@jennifeer23 ja som bola vcera a teiz mi nic nedal, tak som trosku zase mimo ked citam, ze inde baby beru nejaky utrogestan.... Ako sa citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre