Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
3. máj 2009

valery ahoj 😉 a ty si uz jasna mamicka 😵 😵

petronelka77
3. máj 2009

Valery, ty uz mas to najtazsie za sebou a gratulujem k Natalke 🙂 . Mas pravdu, to cakanie je horsie ako cokolvek ine, neviem sa na nic sustredit, nic nerobim doma, len sa tak poflakujem od telky k internetu 🙂 .

valery08
3. máj 2009

ahoj ixinka, to teda som, ale tiež sme sa pred tým poriadne natrápili. Uvidíš aj ty budeš čoskoro maminkou 🙂 . Ozaj u Hredzáka robí ešte ta super usmievavá sestrička. Je to ozaj zlaté žieňa 🙂 .

ixi
autor
3. máj 2009

ano robi ona mi vzdy doda silu po akej dobe sa vam podarila natalka?

lyndus
3. máj 2009

ahojte babule...dnes som nejako divne opisala test, tak mi vysla ina ciarka a ko predtym, ale zda sa mi celkom vyrazna, tak snad to bude oki oki 🙂 petronelka ty si netestovala??? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀
Ixi nebojaj, urcite to dobre dopadne 🙂 Mna len obcas zaboli brusko, inac ziadne priznaky, aspon zatial 😀

valery08
3. máj 2009

S manželom sme spolu 7 rokov a do IVF sme sa pustili od r. 2005 u Hredzáka, 2xneúspešný KET a 2 IVF nám vyšlo u Hermiho.

ixi
autor
3. máj 2009

lyndus co je na tom teste divne?sak ciara ako hrom 😀 😀

valery08
3. máj 2009

Bruško má trošičku bolieť, je to dobrý znak, ono sa rozťahuje maternica. Ja som sa stále pri bolesti bruška kontrolovala asi do konca 3 mesiaca.

petronelka77
3. máj 2009

Lyndus, perfektneee 🙂 ....uz to je jasne, si tehulka.
Ja som sa dnes neodvazila testovat, nejaka som vystresovana. Vcera sa mi zdala druha ciarka slabsia ako den predtym, tak som zacala panikarit, ze HCg klesa, ale poobede pojdem testovat, nech viem, na com som.
Stale mam pocit na mrchu, tak asi preto.
Ale Ty mas krasnu dialnicu 🙂

valery08
3. máj 2009

lyndus si jasná tehulka 🙂 , ja som pri Natálke dokonca až na 12 deň od prenosu mala oveľa slabšiu čiaročku. Asi to budú dvojky 🙂

valery08
3. máj 2009

Babulky prajem Vám krásnu nedeľu, utekám lebo sa mi zobudila malinká. A držím Vám silno prsty 🙂, čoskoro sa zaradíte k nám maminán.

melisska
3. máj 2009

Dobre ranko, valery preco ste presli k hermanovi? ma iny postup pri ETe?

ixi ahoj moja 😵

zdravim tehulkyyyyyyyyyy 😵

lyndus
3. máj 2009

Ixi mno nejako menej som sa trafila ci co, tak ta kontrolna ciarka je slabsia ako u ostatnych testoch, tak aj ta tehu sa mi zdala malo vyrazna, ale zosilnela...len ma trochu zaraza, ze hned jak testujem tak je uplne minimalna, skoro ju nevidno a zosilnie az nesko a na teste pisu, ze po 5 minutach neodratavat, neni to divne?
Valery mna brusko pobolieva len sem tam, alebo ked sa viac ponamaham, alebo rozculim a to sa snazim co najmenej 🙂 a hredzak ma tiez celkom dobru uspesnost, mozno to je len o nahode 🙂

valery08
3. máj 2009

Ak to mám porovnať, tak postup pri IVF je zhruba ten istý, len som stimulovala s inými liekmi a taktiež Herman viac nahovorí a vysvetlí. Ale odborníci sú určite obidvaja.

lyndus
3. máj 2009

mno je fakt, ze z Hredzaka lezie info jak z chlpatej deky, obcas je vazne hrozny, nic nepovie a nevysvetli a tvari sa ja Barbar Konan hehe...ale urcite je odbornik, vela deticiek sa tam uz zadarilo 🙂 a ma jedno stastie, ze ma tu uzasnu sestricku 🙂

valery08
3. máj 2009

Tak to teda hej, sestrička je oveľa, oveľa, oveľa lepšia u Hredzáka. Vždy ma vedela posilniť a dodať sily do ďalšieho boja .-).

melisska
3. máj 2009

valera dakujem, len preto som sa pytala, lebo oni robili spolu a priprava na KET je tiez ako v splne, len on dava aj duphaston 🙂

petronelka77
3. máj 2009

Melisska, minule som ti zabudla napisat, ze po KET-e dava aj gel crinone.

melisska
3. máj 2009

peti dakujem,
viete neviem sa uvolnit moje tretie IVF, este namam v sebe ani hormony a uz slziiiiiiiiim, v oktobri som mala MA a teraz by som mala niekedy rodit, mozno preto som taka rozcitlivena, dievcata co so mnou naraz otehotneli uz porodili. A teraz uz nemozem prejst k hermanovi, mam uz dom lieky, konci mi mrcha, takze na tyzden zacnem stimulovat.

jani tebe siiiiiiiilne drzim palceky 🙂

ixi a ty akoooooooooooooo? iste vyborne aj ja by som uz mala rada svoje bambulky v brusku aj ked trosku bojim

melisska
3. máj 2009

zajcik , moja kde´si kto ma bude drzat na uzde s mojimi hormonami 😀 este som ani nezacala ichat a v nalade sa to uz prejavuje 😅

valery08
3. máj 2009

Melisska určite ti to výjde aj u Hredzáka, len tomu musíš veriť 🙂 . A čím budeš teraz stimulovať, injekcie si picháš sama, lebo ináč ja som veľký bojko a nedokázala som si pichnúť ani jednu injekciu. Baby a zdá sa mi, že Hredzák má viacej dvojičiek, tak možno sa naraz staneš dvojnásobnou maminkou 😉 .

lyndus
3. máj 2009

valery mne pichal injekcie mangel, ja by som si sama nepichla...a to on neznasa pohlad, ked sa zapichava ihla do koze 🙂 co by sme nespravili pre bambulku 🙂
mno na tej nastenke v oplodnovacej miestnosti ma hooooodne dvojek a dokonca aj trojicky 🙂 furt na ne cucim, ked tam lezim 🙂

lyndus
3. máj 2009

inac babule chodi taky vtip,ze: Stretnu sa na prechadzke dve maminy, obe s dvojickami, vobec sa nepoznaju a prve co sa opytaju je: Hredzak alebo Herman 😀 😀 😀

petronelka77
3. máj 2009

Ahojte babulky, tak som testla 🙂 a nebol to ranny, ale az obednajsi 🙂 .
Tak posudte 🙂

valery08
3. máj 2009

Peti, ta diaľnica už má skoro intenzitu tej kontrolnej čiarky. Niet pochýb. Si tehuuuuulka 🙂 a hcg krásne stúpa.

petronelka77
3. máj 2009

Vdaka Valery 🙂 , aj sa potichucku opatrne vytesujem, aj mi odlahlo, uvidime, co povie doki zajtra 🙂

valery08
3. máj 2009

Blahoželám ste tehotná. Aspoň mne to takto povedal.

petronelka77
3. máj 2009

🙂 🙂 🙂 ...perfektna.
Za 25 hodin to snad zapocujem 🙂

ixi
autor
3. máj 2009

PETRONELKA ZAPOCUJES NEBOJ 😀 😀 😀

dafy
3. máj 2009

ahojte splniecka 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre