Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lubanka
13. jún 2013

@zibi vraj robila v železničnej nemocnici, či kde, aj ja som čítala aj pozitívne aj negatívne... ale vieš ako je to, koľko ľudí, toľko chutí... je ťažké sa všetkým zavďačiť. Jej prístup je vynikajúci, no a aká je odborníčka... hmmm tak to sa uvidí 😉

katy2
13. jún 2013

@zibi ano, robila v CAR na Rastislavke.... Ja voci nej doveru teda nemam.... Nastastie jej sluzby uz nepotrebujem..... Cakam, ked sem niekto napise pozitivnu spravu po IVF - celom cykle absolvovanom u pani Dr..... ket je vlastne z velkej casti zasluha predchadzajuceho lekara a personalu....

zibi
13. jún 2013

@katy2 ved to pocula so m ze nie je az taka odbornicka ale tak zasa mozu to byt len reci .ved sa uvidi 😉

kalista32
17. jún 2013

ahojte ja som bola na IVF v CAR na Rastislavke u MUDr. Toporcerova nevyšlo nám to a práve riešim či pôjdem ku nej do Splnu alebo ku Dr. Hermanovi aj JA čakám,že tu niekto napíše aké sú tam poplatky na IVF .

sobka
17. jún 2013

@kalista32 staci, ked si pozries stranku spln.eu a tam mas aj nový cenník, krásne rozpísaný. pribudol NAtiv cyklus aj SOFT cyklus, co je super, aj ceny pre samoplatcov su super. Prestante dievcata riesiť, aká je pani doktorka, ale zamyslite sa skor nad tým, preco pána doktora už nechceli v centre.....asi malo na to vedenie dovod, nemyslíte? skuste doverovat mladším, odborne scitanejsím ludom, ktorí sa snažia inovovať a napredovat, hlavne co ja kvitujem je to, že pani doktorka tým povolanim žije a je to clovek s velkým"Č" a urcite jej neslo nikdy pocas jej kariery o prachy....ona pre tu pracu žije a beha po zahranici na semináre ( co mimochodom si musí platit každý dr sám ), aby vam mohla pomahat....takže nieje to cele len o dlhodobých skusenostiach...v hre je aj tak len príroda, potom je doležitý embryolog, a samozrejme záleží, aká je vážna nasa diagnoza...vsetko je medzi zemou a nebom 😔 ...ked je problem, treba ho riesit, nie spoliehat sa na IVF. To u dr. Hredzaka bola priorita, pani doktorka kvituje najprv vsetky vysetrenia a až tak IVF....a hlavne sa snaží vam pomoct, ale ked raz to nejde, tak to nejde a urcite to nieje hlavne jej chyba....snažte sa mysliet pozitívne a urcite sa babatka dockáme😉 tak hlavku hore a ideme do boja 😵

eliska32
18. jún 2013

Nie, pani doktorke vôbec nešlo nikdy o prachy, len sa kvôli nim nevie niekedy vmestiť do kože. My máme vlastné skúsenosti. Nie vždy je nutné podstúpiť "všetky" vyšetrenia, ktoré neprinesú úžitok, len Vám natiahnu čas. S Hredzim sme boli spokojní a je na každého zvážení čo je lepšie ťahať po pod nos motúziky, alebo efektívne zhodnotiť stav a zvoliť tú najefektívnejšiu metódu.

deny3
18. jún 2013

@sobka nehnevaj sa, ale musím ti oponovať, ja mám s dr. T síce osobnú skúsenosť len z nemocnice ako tehuľka, teda usmievavá je,ale to bolo všetko, na mňa a môj problém sa vys...... Kamarátka pri nej na Rastislavke absolvovala aj IUI aj IVF, že to bolo neúspešné nie je samozrejme len jej vina, ale natlačila ich dva či tri krát do IUI napriek katastrofálnemu spermiogramu, druhé IVF už nestihli kvôli veku, čo si dr. T všimla až pri vypisovaní receptu na lieky. A keď sa jej kamarátka opýtala, či by nebolo dobré absolvovať aj nejaké iné vyšetrenia, ako napríklad hematológiu či genetiku, tak sa jej vysmiala, že veľa číta hlúposti na internete. Ja na dr. H nemôžem povedať nič zlé, mňa do IVF vôbec netlačil, práve naopak, hned nám odporúčil IUI, vzhľadom k veku len dvakrát, aby sme potom mohli stihnúť aj nejaký cyklus IVF s preplatením od poisťovne.
Neviem, kedy nastal ten zvrat, že nastala väčšia vlna nespokojnosti s dr. H, neviem, prečo k tomu prišlo, to je už jedno.V SPLNe je teraz dr.T, či bude lepšia a úspešnejšia ako dr. H ukáže čas, ale len jej úsmev k tomu stačiť nebude.
Veľké plus vidím v tom, že sa tu objavil nativ a soft, ja to už asi nevyužijem, ale tak dúfam, že dr. T ho bude robiť a budú úspechy. 😉 😵 🤐

cocka3
24. jún 2013

dovolenka u doktorky Toporcerovej-posledný augustový a prvý septembrový týždeň.......snáď niekomu táto správa príde vhod 😉

lubanka
24. jún 2013

@cocka3 áno príde... mne 😵 ďakujem

haannka
26. jún 2013

Ja chcem znova a znova Dr. Hredzaka....pockam si az otvori nove centrum :-P

zulla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy2
3. júl 2013

@zulla predpokladam, ze pises o sucasnej situacii..... Otras.... A vobec, ako moze sestra (ak je to sestra) na recepcii davat podpisovat take chulostive veci.... Predtam sme vsetko konzultovali s doktorom a u neho medzi 6 ocami sme sa bavili o nasich problemoch (dr., ja a mm) Vsetko sme podpisovali u neho po predchadzajucom prestudovani doma, pripadne konzultacii....
Ale zmena je zivot... mnohe si to nevedia vynachvalit..... Hlavne, ze sa pani Dr. usmieva.....

zulla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy2
3. júl 2013

@zulla vies, najhorsie je, ze kazdemu staci, ze sa nanho p. doktorka usmieva..... inak nemam slov a neviem, co by som robila na tvojom mieste... ale asi by ma slahlo..... ved to je hrozne..... taketo veci.....
este dieta nie je ani pocate a uz sa siria pletky pre totalnu neprofesionalnost..... 😠 😔 smutne....

zulla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkahh
6. júl 2013

@zulla ja som dostala estrimax a utrogestan...

janula1974
6. júl 2013

Ahojte. Ja som bola pri doc. Toporcerovej v CAR, 1x IVF a 1x Soft. Mam 39 rokov a AMH 0,32. Mam s nou dobre skusenosti, ale zrejme to nevyslo preto, ze nebol ten spravny cas .... Tak teraz to idem skusit opät. Netreba to vzdavat, kazdy povazuje svoje skusenosti s doktormi za pozitivne alebo negativne podla seba. A kazda sme ina, kazda ma ine naroky a kazda ma ine zdravotne vysledky a problemy ... Doktor nie je Pan Boh a nevie to zariadit aby to hned vyslo. V medicine nie je nic jednoznacne. Skusame dalej .... Drzim Vam vsetky palce.

dijusa
6. júl 2013

baby chcem sa opytat kto robi v splne spermiogram alebo ku ktoremu doktorovi posielaju?

katy2
6. júl 2013

@dijusa spermiogram sa robil priamo v centre... myslim, ze aj teraz je to tak.... ak bol spg velmi zly, tak sa chodievalo k dr. Hrivnakovi... neviem ako je to teraz....

dijusa
6. júl 2013

@katy2 dakujem 🙂

janula1974
8. júl 2013

Ak ma partner zly spermiogram, tak nam pomohli obycajne vitaminy: Selezin, vlastne E, Selen, Zinok, kazdy den, rano a vecer. Cca po 1a pol mesiaci mal spermiogram vynikajuci. Cca 2 mesiace predtym ho mal katastrofalny. Vraj spermie sa vytvaraju nove kazdych 90 dni - to je taky cyklus. (ked bral tie drahe lieky .... nepamatam si nazov, tak ziadna zmena nebola).

Som po neuspesnom IVF a potom po soft+IUI a po 2 mesiacoch pauzy (medzitym mesiac antikoncepcia, aby si vajecniky oddychli) sme zrejme na dovolenke pocali babo. Menzes som mala dostat 7.7.2013, no citila som, ze nedostanem, 2 testy su pozitivne, dnes som bola krv a uvidim popoludni. AMH 0,32 !

Avsak vyrazne som zmiernila pracovne tempo!!! Brala som taktiez E, selen, zinok, Melatonin.

cocka3
15. júl 2013

😒

lubanka
15. júl 2013

@cocka3 čo sa stalo, že taký "ustarostený smajlík" 😉 ... idem kuk, čo nové v téme a tu na mňa čučí tvoj " 😒 "

cocka3
17. júl 2013

@lubanka ...........13-ty deň po IUI..........cítim,že ani tento náš posledný pokus nevyšiel...
Vyšlo to už niekomu od doby čo tam pôsobí pani doktorka Toporcerová?

lubanka
17. júl 2013

@cocka3 aha... ☹ to ma mrzí... 😔
a či to už niekomu vyšlo? ťažká otázka... možno aj áno, ale dotyčné nedali vedieť... neviem, lebo zatiaľ všetky čo písali tak nič... 😖

cocka3
17. júl 2013

@lubanka veď práááve....asi začneme kolotoč od znova,ale už v MARTINE...

lubanka
17. júl 2013

@cocka3 aj ja uvažujem buď nad Martinom alebo Brnom 😉 ale to až keď vybabrem zmrzlinky moje...

cocka3
17. júl 2013

@lubanka a kedy najbližšie podstúpiš ďalší pokus?Máš tam ešte veľa zmrzliniek?

lubanka
17. júl 2013

@cocka3 mám tam ešte 5ks... chcela som ísť teraz, ale trocha sa mi to aj v práci aj doma skomplikovalo, tak asi až v septembri, októbri 😖 skôr to nestíham...

linuska1
29. júl 2013

@cocka3 ja ti dam vediet za 14 dni.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre