Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

franina
13. mar 2014

@pempusik
@nurili ako dievčatá?

pempusik
13. mar 2014

@franina noo, zatial to vyzera pozitivne 🙂

franina
13. mar 2014

@pempusik robila si si test? ktory den si? 🙂

dellissa
20. mar 2014

ahojte baby ,aj ja chodim do SPLNU mam za sebou 2.IVF ktore som si myslela do vcera poobedia ,ze bolo neuspesne ,pretoze som si robila test v utorok a bol negatívny ☹ ... na krv som sla v stredu rano ,aj som im hov ,ze test bol negatívny....a pani doktorka mi zavolala ,ze krvicka je pozitívna 😉
......drzim palce kazdej 🙂...

sofi88
20. mar 2014

@dellissa to je super, zo srdca gratulujem a zelam vela stastia do tehulkovania, nech prebehne bez komplikacii 🙂 drz sa

monca2013
26. mar 2014

ahojte baby, chodi niektora z vas do splnu a mate niake pozitivne spravy 🙂

franina
26. mar 2014

@monca2013 ahoj, ja momentálne cakam na vysledok... ale pristup je urcite dobry... a doktorkou nie som tak ze postup neviem, ci je dobry, ale docentke verim...

Inak po novom sa chodí aj k embryologičke, čo si myslím, že je super, je veľmi milá osôbka... 😵

monca2013
26. mar 2014

@franina ahoj dakujem že ste mi odpisala 😉 Ja tam chodim už dlhši čas ešte za pana DR.Hredzaka on robil prve IVF neuspešne potom nasledoval KET no to iste neuspešne. No a teraz som bola už ked tam nastupila nova Doktorka minuly rok v auguste som mala 2 IVF no nič ☹ ale mam tam ešte 5 mrazačikov ale stale vaham a bojim sa že to zase nevyjde ale dufam že sa odhodlam a pojdem chcem stihnut ešte toto leto. A ak sa možem opitat to bolo vaše 1 ivf ? no a ešte s pani docentkou som maximalne spkojna aj ked mi to nevyšlo všetko vysvetli aj ta embriologička super čo za pana Doktora to bohužial nebolo tak

sanny228
27. mar 2014

@monca2013 ahooj my máme nabuduci týžden prvú konzultáciu 🙂 tak sama som zvedava aké to tam bude 🙂 potom dám urcite vediet 🙂

franina
27. mar 2014

@monca2013 ja som bola na KET, za Dr. Hredzáka som bola na IVF, prve nevyslo a z druheho uz mam jedno malinke, mala som tam este dvoch mrazacikov tak som isla teraz... 🙂

urcite Vám vyjde, netreba sa bat a mysliet pozitivne tentokrat to uz vyjde 😉

monca2013
27. mar 2014

@franina Dakujem za povzbudive slova 🙂 to je super sprava že už maš malinke tak aspon ma to nakoplo ist do toho.A chcela by som vediet kolko sa teraz plati KET lebo som počula že sa plati viac.

nurili
27. mar 2014

@monca2013 ja som bola pred mesiacom a platila som 120 ečka...fakt baby prístup je profesionálny, to sa musí nechať i docentka sestrička i embryologička....veľmi som spokojná....no ketík na teraz nevyšiel ale ide sa ďalej... 😵 😵 😵

franina
27. mar 2014

@monca2013 presne ako pisala @nurili 120Eur, drzim palce

monca2013
30. mar 2014

@nurili ahoj dakujem za informaciu že kolko sa plati KET . a kolko teraz trva kym pojdem na KET kolko ste predtym brali lieky 1 alebo 2 tyždne

franina
30. mar 2014

dievcata kedy ste si robili test po KET?

nurili
30. mar 2014

@monca2013 no ja som mala prvý naturálny cyklus a teraz idem už na chemický, hehe...asi na 11sty až 12sty deň po mrche ideš na ultrazvuk a podľa sliznice určí kedy vklad...cca za týždeň vklad...a myslím že po ultrazvuky ti predpíše to čo potrebuješ. Ja mám teraz injekcie, tabletu a gél... 😉
Kedy plánuješ?

nurili
30. mar 2014

@franina individuálne...ja som myslím na šiesty deň testla... 😉 bola si na vklad? 😵

franina
30. mar 2014

@nurili pocitala si aj den vkladu? ano bola 😵

monca2013
31. mar 2014

@nurili ahoj chcela by som ist v maji alebo v juni neviem sa ešte rozhodnut. a prečo si pichaš injekcie lebo ja som si po KET nepichala len som brala tabletky 😉

nurili
2. apr 2014

@franina už si testla? 😵

nurili
2. apr 2014

@monca2013 tak ma nastavila docentka... 😉

lienka_1
3. apr 2014

Ahojte zienky! Surne potrebujem 6 ampuliek menopuru75j. Ak niekomu po stimulke zostalo, prosim ozvite sa mi do IP. Vdaka! 🙂

franina
3. apr 2014

@nurili testla... a nic, sneho biely test 😔

nurili
3. apr 2014

@franina a kedy si mala vklad? Hlavu hore....krvička ukáže...

franina
3. apr 2014

@nurili v utorok som mala vklad, zajtra idem na krv... ☹

nurili
3. apr 2014

@franina nechcem vkladať zbytočné nádeje ale už bolo aj to že testy boli negatívne a krvička pozitívna....teraz sa to v splne stalo... 😉 držím palce nech je to aj tvoj prípad.... 😵

sanny228
5. apr 2014

baby chcem sa spýtať 🙂 práve sme poslali žiadosť do poistovne na schválenie 🙂 takze čakáme...povedali mi ze to bude tak mesiac trvať ze v polovici mája by mala byť schválená....myslíte ze ked tam potom čakam mrchu 26.mája...že to stihneme ? chcela by som sa spýtať či ste čakali kým vás kontaktovali zo SPLNu alebo ste si volali skor do poistovne či je to schválene? mám všeobecnú.... a ak vám volali tak aký bol ďalší postup ? brali ste aj nejaké vitamíny alebo niečo čo by pomohlo k uspešnému IVF ? neviete niečo poradiť ? 🙂

monca2013
6. apr 2014

@sanny228 ahoj chodim do splnu ja som si sama zavolala do splnu a oni ti povedia či už maš schvalenu.Ja som pred ivf žiadne vitaminy nebrala akurat to čo mi pani doktorka predpisala lieky a injekcie no žial mne ro bohužial nevyšlo ☹ ale mam ešte mrazačikov 😉

sanny228
6. apr 2014

@monca2013 tak to možno aj ja skusim niekedy v polovici mája tam zavolať 🙂 a aký ti dala protokol ? krátky či dlhý? to asi zaleží aj od toho aky máme problem nie ? u nás je to zlý spermiogram...ale ja som vraj v poriadku...

monca2013
6. apr 2014

@sanny228 Ja som mala kratky protokol,a vo mne tiež nieje chyba ale v manželovi ma pomale spermie. To zaleži od docentky aky protokol ti nastavi . A ak sa možem je to vaše prve ivf?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre